ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 НОЕМВРИ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 13:30 Кръстьо Сарафов пред театралната маска и зад нея документален филм /България, 2012г./, режисьор Иван Георгиев 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Точица 52-сериен анимационен филм /Канада, 2016 г./ 14:50 Сребристият жребец анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:05 Стани богат тв игра/п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца тв филм /30 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Клуб “История.bg” 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 5 тв филм /2 епизод/ (12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Съкровище в двореца тв филм /30 епизод/п/ 03:15 Малки истории /п/ 04:15 Законът на Дойл 5 тв филм /2 епизод/п/ (12)

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.26 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.62 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.17 16:00 “Всичко може да се случи” – сериал, с.3 еп.9 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.19 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.29 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.15 00:30 “Стрелата” – сериал, с.5 еп.11 01:30 “Друговремец” – сериал, с.4 еп.11 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.2

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.23 – 26 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.14 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.18 10:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.5 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5 еп.13 12:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.7 12:30 “Хрониките на Ридик” – екшън, фантастика (САЩ, 2004), режисьор Дейвид Туи, в ролите: Вин Дизел, Танди Нютън, Колм Фиор, Джуди Денч, Карл Ърбън, Алекса Давалос, Кийт Дейвид и др. [14+] 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.15 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.19 17:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.9 18:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.1 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.3 еп.6 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.12 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Трусове 6: Студен ден в ада” – фантастика, екшън (САЩ, ЮАР, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Джей Ансти, Алистър Блек, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др. 00:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.12 01:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.6 02:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.15 03:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.9 04:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.1

bTV Comedy

05:00 “Страхотни новини” – сериал 06:00 “Страхотни новини” – сериал, с.2 еп.2, 3 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Домашен арест” /п/ – сериал, с.4 еп.1, 2 10:00 “K-9: Частен детектив” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2002), режисьор Ричард Люис, в ролите: Джим Белуши, Гари Басараба, Ким Хъфман, Кристофър Шайър и др. 12:00 “Без пукната пара” – сериал 13:00 “Фитнес” – сериал 14:00 “Модерно семейство” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.110 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.4 еп.3, 4 18:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 еп.20, 21 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11 еп.9 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.7 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8 еп.6, 7 23:00 Премиера: “Мис Сладкиш” – сериал, еп.19, 20 00:00 “Деца на килограм 2” – комедия, семеен (САЩ, Канада, 2005), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Юджийн Леви, Том Уелинг, Пайпър Перабо, Кармен Електра, Джейми Кинг, Тейлър Лаутнър и др. 02:00 “Страхотни новини” – сериал 03:00 “Без пукната пара” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Гомор” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Футбол: Фулъм – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Баскония – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Мидълзбро – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Хокей на лед: Йокерит – Динамо Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 1-ви епизод /п/ 18:30 Баскетбол: ЦСКА – Нижни Новгород, мач от ВТБ лига, директно 20:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 14-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Футбол: Чарлтън Атлетик – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 23:15 Баскетбол: УНИКС – Зенит, мач от ВТБ лига /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Интервю с Наделина Анева” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Холивуд”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Беновска пита” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” – /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *