ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 ОКТОМВРИ

БНТ
05:50 Неделно евангелие 06:00 Островът на сините птици, детски, тв филм /7 епизод/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Стубленските липи, игрален филм /България, 1960 г./, режисьор Доко Доковски, в ролите Мирослав Миндов, Грациела Бъчварова, Владислав Молеров, Иван Братанов и др. 15:45 Марс 2 тв филм /6, последен епизод/ 16:35 Концерт на Стефан Вълдобрев и обичайните заподозрени: Празници на изкуствата – Аполония 2017 18:00 Домът на вярата Храм “Св. Николай Мирликийски Чудотворец”, Тутракан 18:30 Александра се бори със страховете си, детски тв филм /Испания, 2019 г./ 18:45 Спорт тото 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Българска киновечер представя: И после светлина, игрален филм /копродукция, 2016 г./, режисьор Константин Божанов, в ролите Бари Кьоеган, Солен Риго, Туре Линдхард, Маргарита Гошева, Станислава Николова, Елица Матева и др. /премиера/ (12) 22:45 По света и у нас 23:00 БГ версия 00:00 Студио Х: Анестезия игрален филм/п/ (14) 01:30 Марс 2, тв филм /6, последен епизод/п/ 02:20 БНТ на 60 /п/ 03:30 Знаете ли, че… 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Религията днес /п/

bTV
05:10 “COOLt” /п/ 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3, еп.9 06:30 “Магията на тропическата гора” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.4, еп.5 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Игор Дамянов, с.5, еп.5 13:00 “Посади любов” – романтичен, комедия, драма (тв филм, САЩ, Канада, 2015), режисьор Питър ДеЛуиз, в ролите Джеси Шрам, Джеси Хъч, Роуън Кан, Патриша Айзък, Уили Еймс и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:20 Премиера: “Загадките на Руби Херинг: Последен дъх” – криминален (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Фред Гърбър, в ролите Тейлър Коул, Стивън Юзар, Джон Уесли Шип, Кристина Кокс и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.6 21:30 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 22:30 “Съдията” – драма (САЩ, 2014), режисьор Дейвид Добкин, в ролите Робърт Дауни мл., Робърт Дювал, Вера Фармига, Били Боб Торнтън, Винсънт Д`Онофрио, Дакс Шепърд и др. 01:20 “Ел Ей зомби апокалипсис” – фантастика, хорър, екшън (САЩ, 2014), режисьор Търнър Клей, в ролите Джъстин Рей, Джеръд Мар, Стефани Естес, Рон Ханкс и др. [16+] 02:50 “Търси се” /п/ 03:40 “120 минути” /п/

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.12 – 15 07:30 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.9 – 11 10:30 “Извън контрол” – криминален, романтичен, драма (САЩ, 1998), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите Дженифър Лопес, Джордж Клуни, Дон Чийдъл, Катрин Кийнър, Денис Фарина, Винг Реймс, Айзея Уошингтън, Луи Гузман, Стив Зан и др. 12:45 “След утрешния ден” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Роланд Емерих, в ролите Денис Куейд, Джейк Джиленхол, Еми Росъм, Сила Уорд, Иън Холм, Кенет Уелш и др. 15:00 “Записът” – сериал, еп.6, 7 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.31 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.17 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2, еп.13 18:45 “Унищожителят” – военен, екшън, трилър (САЩ, Китай, Великобритания, 2018), режисьор Донован Марш, в ролите Джерард Бътлър, Гари Олдман, Лони Лин-Комън, Тоби Стивънс, Микаел Никвист, Каролайн Гудол, Христо Мицков, Стефан Иванов и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “На ръба на утрешния ден” – фантастика, екшън (САЩ, Канада, 2014), режисьор Дъг Лайман, в ролите: Том Круз, Емили Блънт, Брендън Глийсън, Бил Пакстън, Масайоши Ханеда и др. 00:00 “Стрелецът” – екшън, криминален, психотрилър (Испания, Великобритания, Франция, 2015), режисьор Пиер Морел, в ролите Шон Пен, Идрис Елба, Джазмин Тринка, Хавиер Бардем, Рей Уинстън, Марк Райлънс и др. [14+] 02:15 “От другата страна на вратата” – хорър (Великобритания, САЩ, Индия), режисьор Йоханес Робъртс, в ролите: Сара Уейн Калис, Джереми Систо, София Росински, Сучитра Пилай и др. [16+] 03:45 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.9-11

bTV Comedy
05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, с.3 еп.16, 17 07:00 “Бруклин 99” – сериал, с.3, еп.12, 13 08:00 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал 09:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.5, 6 10:00 “Перфектният ритъм 2” – комедия, музикален (САЩ, 2015), режисьор Елизабет Банкс, в ролите Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Елизабет Банкс, Британи Сноу, Скайлър Астин, Анна Кемп, Кейти Сагал, Алексис Нап, Хейли Стайнфелд, Адам ДеВайн, Джон Хигинс, Фреди Строма и др. 12:00 “Госпожица Америка” – комедия (САЩ, 2015), режисьор Ноа Баумбак, в ролите Грета Гъруиг, Лола Кърк, Шейна Даудсуел, Катрин Ърби, Матю Шиър и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 Премиера: “Покани ме на среща” – риалити, с.10, еп.3 16:00 “Селцето” /п/ – сериал 18:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” – сериал, с.3, еп.12, 13 20:30 “Нашето мото е “Криза” – комедия, драма (САЩ, 2015), режисьор Дейвид Гордън Грийн, в ролите Сандра Бълок, Били Боб Торнтън, Антъни Маки, Жоаким де Алмейда, Ан Дауд, Скут Макнеъри, Зоуи Казан и др. 22:30 “Покани ме на среща” /п/ – риалити, с.10, еп.3 23:30 “Селцето” /п/ – сериал 01:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

Nova TV
05:10 “В ритъма на мечтите” – с уч. на Никълъс Галицин, Кийнън Кампа, Соноя Мизуно, Джейн Сиймур и др./п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 4 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Най-сладкият пай” – с уч. на Джули Гонсало, Ерик Арагон, Долорес Дрейк, Ронда Дент и др. 14:15 “Най-сладкото сърце” (премиера) – с уч. на Джули Гонсало, Крис Макнали, Тами Джилис, Андреа Бруукс и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Tomb Raider: Първа мисия” (премиера) – с уч. на Алисия Викандер, Доминик Уест, Уолтън Гогинс, Даниел Ву, Кристин Скот Томас, Дерек Джакоби и др. 22:20 “Корумпирани ченгета” – с уч. на Чанинг Тейтъм, Ал Пачино, Жулиет Бинош, Рей Лиота, Кейти Холмс и др. 00:20 “Колибата” – с уч. на Сам Уортингтън, Октавия Спенсър, Тим Макгроу, Рада Мичъл, Греъм Грийн и др. 02:30 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 4 /п/ 03:15 “Съдебен спор” – предаване на NOVA /п/ 04:00 Най-сладкото сърце” – с уч. на Джули Гонсало, Крис Макнали, Тами Джилис, Андреа Бруукс и др./п/

Nova Sport
10:00 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) – повторение 10:30 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) – повторение 11:00 Футбол: Пирин Лейдис – Локомотив Пловдив Държавно първенство по футбол за жени – директно 13:00 Футбол: Челси – Съндърланд класика от Висшата лига (2010-11) – повторение 13:30 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 14:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – Нижни Новгород ВТБ лига – директно 16:00 Хокей на лед: Северстал – Металург Континентална хокейна лига – повторение 17:55 Новини 18:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Рединг класика от Висшата лига (2006-07) – повторение 18:30 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – повторение 19:00 Футбол: Евертън – Блекпул класика от Висшата лига (2010-11) – повторение 19:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Естудиантес Испанска баскетболна лига – директно 21:15 Новини 21:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 22:00 Футбол: Пирин Лейдис – Локомотив Пловдив Държавно първенство по футбол за жени – повторение 00:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – Нижни Новгород ВТБ лига – повторение 02:00 Новини – повторение 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Програмна пауза

Kanal 3
07:00 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на фокус”-/п/ 12:30 “Икономика и бизнес” /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” /п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Беновска пита” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ, централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:45 “Парчета от реалността” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Беновска пита” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *