Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Референдум /п/ 13:30 Живот на граница – документален филм /България, 2015 г./, режисьор Пепа Кошишка-Зяпкова 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 14:45 Капри – тв филм /67 епизод/ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Потомци на слънцето – тв филм /5 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 Джинс 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 3 – тв филм /4 епизод/(12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Потомци на слънцето тв филм /5 епизод/п/ 03:25 Капри – тв филм /67 епизод/п/ 04:15 Законът на Дойл 3 – тв филм /4 епизод/п/ (12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3я еп.8 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.19 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6, еп.49 16:00 “Едно голямо семейство” – сериал, еп.7 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.98 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.93 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.16 00:30 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.8 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.16 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.8 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на Джеки Чан” – сериал, с.5, еп.5 – 8 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.4, еп.3 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.8 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.13 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.2 12:00 “Стоте” – сериал, с.4, еп.1 13:00 “Противоотрова” – екшън, психотрилър (САЩ, Германия, 2002), режисьор Джим Гилеспи, в ролите Силвестър Сталоун, Чарлз Дътън, Поли Уокър, Крис Кристоферсън, Джефри Райт, Том Беринджър, Стивън Ланг и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.4, еп.4 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.9 17:00 “Стоте” – сериал, с.4, еп.2 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.3 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3, еп.14 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с.4, еп.19 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Отмъстителите” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 1998), режисьор Джеремая Чечик, в ролите Рейф Файнс, Ума Търман, Шон Конъри, Джим Бродбент, Фиона Шоу, Еди Изард, Айлийн Аткинс и др. 23:45 “Готъм” – сериал, с.4, еп.19 00:45 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.14 01:45 “Последният кораб” – сериал, с.4, еп.4 02:45 “Стоте” – сериал, с.4, еп.2 03:45 “Неизвестният” – сериал, еп.3 04:30 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.11

bTV Comedy
05:00 “Онези от партера” /п/ – сериал 06:00 “Онези от партера” – сериал, с.2, еп.8, 9 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:00 “Българи на три морета” – туристическо риалити (2016), еп.7 10:00 “Яростни топки” – спортен, комедия, криминален (САЩ, 2007), режисьор Робърт Бен Гарант, в ролите Дан Фоглър, Кристофър Уокън, Джордж Лопес, Маги Кю, Джеймс Хонг, Тери Крюз, Дидрик Бейдър и др. 12:00 “По средата” /п/ – сериал 13:00 “Гранд” /п/ – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 15:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.54 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.67 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019), еп.39, 40 18:00 “По средата” – сериал, с.7, еп.5, 6 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.8, еп.5 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.18 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.14, 15 23:00 Премиера: “Гранд” – сериал, еп.18, 19 00:00 “Яростни топки” /п/ – спортен, комедия, криминален (САЩ, 2007) 02:00 “Онези от партера” /п/ – сериал 03:00 “По средата” /п/ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 /п/п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм 04:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Престън Норт Енд – Манчестър Сити, мач от трети кръг за Карабао къп /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Барселона – Реал Мадрид, трети финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Колчестър Юнайтед – Тотнъм Хотспър, мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Художествена гимнастика:Световно първенство в Баку – Индивидуално, финал на бухалки /п/ 16:30 Художествена гимнастика:Световно първенство в Баку – Индивидуално, финал на лента /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Арсенал – Нотингам Форест, мач от трети кръг за Карабао къп /п/ 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 7-и епизод /п/ 20:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 1-ви епизод 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Студио “Купа на Лигата”, директно 21:45 Футбол: Челси – Гримзби Таун, мач от трети кръг за Карабао къп, директно 23:40 Студио “Купа на Лигата”, директно 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ1 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *