ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 СЕПТЕМВРИ

bTV

05:30 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.11 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.2 еп.15 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.94 15:30 “Търговски център” – сериал, с.15 еп.43 – 45 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.55 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.68 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.12 01:00 “Новите съседи” – сериал, еп.28 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.37

Nova TV

05:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 7 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “All inclusive” (премиера) – сериен филм, сезон 2 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 7 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 7 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 04:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

bTV Action

05:15 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.21 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.4 еп.23 – 26 08:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.21 09:00 “Готъм” – сериал, с.5 еп.4 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4 еп.5 11:00 “Последният кораб” – сериал, с.5 еп.3 12:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.8 13:00 Премиера: “Малка преследвачка” – психотрилър (тв филм, САЩ, 2018), режисьор Сам Ървин, в ролите: Ники Уелън, Сиера Маккормик, Хедър Морис, Ашли Ликардс, Джеси Хъч и др. 15:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.22 16:00 “Готъм” – сериал, с.5 еп.5 17:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.9 18:00 “Последният кораб” – сериал, с.5 еп.4 19:00 Часът на супергероите (премиера): “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4 еп.6 20:00 Екшън в 8: “Изчезнали” – сериал, еп.9 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Смъртоносно оръжие 4” – екшън, трилър (САЩ, 1998), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Рене Русо, Трейси Улф, Джет Ли, Крис Рок, Даниел Гецов и др. 00:30 “Изчезнали” – сериал, с.5 еп.9 01:30 “Последният кораб” – сериал, с.5 еп.4 02:30 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4 еп.6 03:30 “Стоте” – сериал, с.4 еп.9 04:30 “Готъм” – сериал, с.5 еп.5

 bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7 еп.21, 22 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Генерално пълномощно” – комедия, фентъзи (Великобритания, Германия, САЩ, 1994), режисьори Джоуел Коен и Итън Коен, в ролите: Тим Робинс, Пол Нюман, Дженифър Джейсън Лий, Чарлз Дърнинг, Джон Махоуни, Бил Кобс, Брус Кембъл и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Супер екипаж” /п/ – сериал 15:00 “Преспав” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.2 еп.9, 10 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.87 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.40 20:30 “Преспав” – сериал, еп.59, 60 22:00 “Супер екипаж” – сериал, с.2 еп.8, 9 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3 еп.7, 8 00:00 “Генерално пълномощно” /п/ – комедия, фентъзи (Великобритания, Германия, САЩ, 1994) 02:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019)

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – Калев, мач от ВТБ лига /п/ 12:00 Футбол: Мач от трети кръг за Карабао къп /п/ 14:00 Футбол: Мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Уникаха – Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 “Преди кръга”, предаване за Държавното първенство по футбол за жени, 3-и кръг /п/ 19:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2020-21), 2-ри кръг /п/ 19:30 Хокей на лед: СКА – Ак Барс, мач от Континенталната хокейна лига, директно 22:00 Обзор на кръга за Купата на Германия (2020-21), 1-ви кръг /п/ 22:45 Баскетбол: Реал Мадрид – Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига, директно 00:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

 Kanal 3

06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

БНТ

05:15 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:10 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Търсачи на реликви 3 тв филм /13 епизод/ 14:45 Малки истории 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Бригада тв филм /5 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Vladigeroff bros – концерт на Александър и Константин Владигерови Празници на изкуствата – Аполония 2017 00:35 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:40 Култура.БГ /п/ 03:45 Извън играта /п/ 04:15 Музика, музика /п/ 04:45 Търсачи на реликви 3 тв филм /13 епизод/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *