Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:15 Как стигнахме дотук, документална поредица /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни, предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 13:30 Предисторията: Богове и поклонници, 6-сериен документален филм /България,2008г./, 1 епизод, режисьор Атанас Димитров 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс, анимационен филм 14:45 Островът на сините птици, тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Епопея на забравените: Ода за Паисий Хилендарски 19:10 Людмила Гурченко, тв филм /13 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Процесът срещу Васил Левски 21:55 Телевизионен театър: “Вампир”, тв постановка, режисьор Павел Павлов, с участието на: Невена Коканова, София Кузева, Андрей Баташов, Васил Бинев и др. 23:00 По света и у нас 23:25 Спортни новини 23:30 Младият Върколак 5, тв филм /6 епизод/ (12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни, предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Людмила Гурченко, тв филм /13 епизод/п/ 03:05 Дойче Веле: Шифт /п/ 03:20 Арена Спорт /п/ 04:20 Младият Върколак 5 тв филм /6 епизод/п/ (12)

bTV

05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4 еп.25 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.19 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.78 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.6 еп.6 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.76 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.33 21:00 Премиера:”MasterChef” – кулинарно шоу, старт на сезон 6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.2 01:00 “Спасители в планината” /п./ – сериал, с.6 еп.6 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.57

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.4 – 7 08:00 “Платина” – сериал, с.3 еп.20 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.18 10:00 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.1 11:00 “Монк” – сериал, с.3 еп.13 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.6 13:00 “Легендата за Херкулес” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Рени Харлин, в ролите: Келън Лъц, Геа Вайс, Скот Адкинс, Роксан Маккий, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Димитър Дойчинов и др. 15:00 “Платина” – сериал, с.3 еп.21 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.19 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.7 18:00 “Монк” – сериал, с.3 еп.14 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.2 еп.2 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Ел Чапо” – сериал, с.2 еп.5 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Противоотрова” – екшън, психотрилър (САЩ, Германия, 2002), режисьор Джим Гилеспи, в ролите: Силвестър Сталоун, Чарлз Дътън, Поли Уокър, Крис Кристоферсън, Джефри Райт, Том Беринджър, Стивън Ланг и др. 00:00 “Ел Чапо” – сериал, с.2 еп.5 01:00 “Изчезнали” – сериал, еп.10 02:00 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.2 03:00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.7 04:00 “Монк” – сериал, с.3 еп.14

bTV Comedy

05:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, 3 еп. с.12 еп.3, 4 07:00 “На по-добро място” /п./ – сериал 08:00 “Кухня” /п./ – сериал 09:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 10:00 “Не се замисляй” – комедия (САЩ, 2016), режисьор Майк Бърбиглия, в ролите: Кийган-Майкъл Кий, Гилиън Джейкъбс, Майк Бърбиглия, Кейт Микучи, Тами Сагър и др. 12:00 “Преспав” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня” /п./ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.51 18:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ – вечерно токшоу 19:00 “На по-добро място” – сериал, еп.13, с.2 еп.1 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.9 еп.14 22:00 “Кухня” – сериал, с.3 еп.9, 10 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.7, 8 00:00 “Не се замисляй” /п./ – комедия (САЩ, 2016) 02:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ – вечерно токшоу 04:00 “На по-добро място” /п./ – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Като две капки вода” – риалити, нов сезон 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 10 01:30 “Когато сърцето зове” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Металург – Салават Юлаев, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Барселона – Валенсия, четвъртфинален мач за Купата на краля /п/ 14:00 Футбол: Брентфорд – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Билбао, четвъртфинален мач за Купата на краля /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Уигън Атлетик – Милуол, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Футбол: Дарби Каунти – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 27-и епизод /п/ 22:45 Баскетбол: Уникаха – Реал Мадрид, финал за Купата на краля /п/ 00:30 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 3-ти епизод /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Имате думата” с Александър Владимиров -/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Холивуд”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Беновска пита” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ-централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” – /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *