ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл тв филм /3 сезон, 11 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Дует детски тв филм /Хонг Конг, 2016г./ 15:15 Малка нощна приказка 4-сериен детски тв филм /България, 2006г./, 1 част, режисьор Николай Акимов, в ролите: Александър Косев, Калофер Михов, Николай Урумов, Моя Новоселска и др. 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 18:45 Спорт ТОТО 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Питай БНТ 21:30 Студио “УЕФА Лига Европа” 22:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Реал Сосиедад, среща-реванш от 1/16-финалите на турнира на УЕФА “Лига Европа” пряко предаване от Манчестър 00:15 Смяна на местата 01:15 Светът и ние /п/ 01:35 100% будни /п/ 03:30 Култура.БГ /п/ 04:30 Законът на Дойл тв филм /3 сезон, 11 епизод/п/ (12)

bTV

05:40 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.7 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4, еп.2 06:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал,, еп.29 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал,, еп.45 16:00 Премиера: “Спасители в планината” – сериал, с.12, еп.5 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал,, еп.33 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал,, еп.39 21:00 “Бригада Нов дом” – социален проект, сезон 5 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Любимката на краля” – сериал,, еп.11 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.81 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:50 “Божествено” – сериал,, еп.15

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7, еп.23, 24 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Бебе Бос” – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2017), режисьор Том Макграт 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня: Война за хотел” /п./ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал,, еп.15, 16 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.24 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.5-7, еп.8 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.5, еп.3 22:00 Премиера: “Психоложки” – сериал,, еп.3, 4 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал,, еп.11, 12 00:00 “Бебе Бос” /п./ – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2017) 02:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 02:30 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Кухня: Война за хотел” /п./ – сериал

bTV Action

05:15 “Монк” – сериал, с.5, еп.7 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3, еп.11 – 14 08:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.7 09:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.24 10:00 “Готъм” – сериал, с.5, еп.3 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.19 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.14 13:00 Холивудски убийства 15:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.8 16:00 “Чък” – сериал, с.5, еп.1 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.15 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.20 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.5, еп.4 19:45 Студио “Лига Европа” 19:55 Пряко, УЕФА Лига Европа, 1/16-финали (реванш): 22:00 Пряко, УЕФА Лига Европа, 1/16-финали (реванш): 00:00 Лига Европа, обзор 00:30 “Червената линия” – сериал,, еп.1 01:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.20 02:30 “Готъм” – сериал, с.5, еп.4 03:30 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.15 04:30 “Чък” – сериал, с.5, еп.1

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11 21:00 “Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал, сезон 2 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 3 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 3 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Шефилд Юнайтед – Бристъл Сити Купа на Футболната асоциация – /п/ 12:00 Баскетбол Купа на краля, финал – /п/ 14:00 Футбол: Престън Норт Енд – Куинс Парк Рейнджърс Чемпиъншип – /п/ 16:00 Хокей на лед: Йокерит – Витяз Континентална хокейна лига – /п/ 18:00 Футбол: Барнзли – Челси Купа на Футболната асоциация – /п/ 20:00 Футбол: Родъръм Юнайтед – Нотингам Форест Чемпиъншип – /п/ 21:55 Новини 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък” предаване на WWE (2021) 23:00 Футбол: Олимпиакос – Арис Супер лига на Гърция – /п/ 01:00 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол, Купа на краля (2021) – /п/ 01:30 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Шоубизнес/п/ 05:25 Денят на живо/п/ 05:50 Пресечна точка/п/ 06:30 Здравей, България 09:10 Парламентът на живо 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Парламентът на живо 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на живо 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Ускорение 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Ускорение /п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *