ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 ЯНУАРИ

БНТ
05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:00 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:35 Васко да Гама от село Рупча тв филм /5 серия/ 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Как стигнахме дотук документална поредица 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев 15:00 Обичам да танцувам с теб игрален филм /САЩ, 2012г./, режисьор Хенри Чар, в ролите: Анодни Зорбас, Ерика Кортес, Скот Кълън, Катрин Лидстоун, Майкъл Суон, Сандра Стагс и др. 16:40 Национални съкровища на Чехия: Прага /1 част/ 17:00 Вечната музика 17:30 Никола Петров – Българинът документален филм /България, 2016г./, режисьор Ваня Иванова 18:30 Извън играта 19:00 Стани богат тв игра 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с Дони развлекателно предаване 22:00 По света и у нас 22:15 Не ме забравяй игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Алан Кълтър, в ролите: Робърт Патисън, Лена Олин, Пиърс Броснан, Емили де Равин и др. (14) 00:05 Саудитската династия документален филм /2 епизод/ 00:55 Линия на разделението 2 сериен игрален филм /3, последен епизод/п/ (12) 02:30 Наказателен отряд игрален филм /п/ (14) 04:15 Дойче Веле: Шифт 04:30 Бразди /п/

bTV
05:30 “Хотел Елеон” /п./ – сериал, с.3 еп.15 06:00 “Приключенията на Джеки Чан” – сериал, анимация, с.4 еп.13, с.5 еп.1 07:00 “Бахамските острови: Тайнствени пещери и дълбини” – документален филм 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Хотел Елеон” – сериал, с.3 еп.16 13:00 “Не можеш да избягаш” – комедия (Германия, 2013), режисьор Холгер Хаасе, в ролите: Флориан Давид Фиц, Хенри Хюбхен, Мариус Хаас, Лесли Малтън, Текла Ройтен и др. 15:00 “Истински истории” /п./ – документално риалити 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Секретна квартира” – екшън, криминален, трилър (САЩ, ЮАР, 2012), режисьор Даниел Еспиноса, в ролите: Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик, Вера Фармига, Брендън Глийсън, Сам Шепърд и др. 22:30 “Да разлаем съседите още веднъж” – комедия (САЩ, 2016), режисьор Никълъс Столър, в ролите: Сет Роугън, Роуз Бърн, Зак Ефрон, Клоуи Грейс Морец, Айк Баринхолц, Акуафина, Селена Гомес, Елис Варгас, Лиса Кудроу, Кристофър Минц-Плас и др. [14+] 00:30 “Гордост и слава” – трилър, криминален (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гавин О`Конър, в ролите: Едуард Нортън, Колин Фарел, Ноа Емърик, Джон Войт, Дженифър Ийли, Джон Ортиз, Шей Уигъм, Кармен Иджого и др. [16+] 03:00 “Хотел Елеон” /п./ – сериал, с.3 еп.16 03:30 “Мармалад” /п./

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5 еп.5, 6 07:00 “Любимци” – сериал, еп.9, 10 08:00 “По средата” – сериал, с.7 еп.13, 14 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.5 еп.1, 2 10:00 “Сам вкъщи 4” – комедия, семеен (САЩ, 2002), режисьор Род Даниел, в ролите: Майкъл Уайнбърг, Джоана Гоинг, Джейсън Бегей, Френч Стюарт, Миси Пайл, Клеър Кери, Барбара Бабкок, Лиса Кинг и др. 12:00 “Семейство Джоунс” – екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Грег Мотола, в ролите: Гал Гадот, Айла Фишър, Джон Хем, Зак Галифанакис, Мерибет Монро, Дзяо Мин, Ари Шафир и др. 14:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2 еп.7, 8 15:00 “Преспав” /п./ – сериал 16:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 19:30 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 20:30 “Семейна ваканция” – комедия, приключенски, семеен (САЩ, 2006), режисьор Бари Соненфелд, в ролите: Робин Уилямс, Шерил Хайнс, Кристин Ченоует, Джош Хъчерсън, Джеф Даниълс, Уил Арнет и др. 22:30 “Бруклин 99” /п./ – сериал, с.2 еп.7, 8 23:30 “Преспав” /п./ – сериал 00:30 “По средата” /п./ – сериал 01:30 “Любимци” /п./ – сериал 02:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 03:00 “Бруклин 99” /п./ – сериал 04:00 “Любимци” /п./ – сериал

bTV Action
05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.16 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4 еп.22 – 25 08:00 “Кости” – сериал, с.11 еп.18 – 20 10:45 “Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага” – екшън, военен, драма (САЩ, 2014), режисьор Рул Рейне, в ролите: Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейеми, Майкъл Евърсън и др. 12:45 “Кралят на скорпионите 3: Изкуплението” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2012), режисьор Рул Рейне, в ролите: Дейв Батиста, Бостин Кристофър, Стефан Ламбер, Селина Ло, Рон Пърлман, Били Зейн, Виктор Уебстър и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, еп.1, 2 17:00 “Дивата муха” /п./ – предаване за екстремни спортове, еп.3 17:30 “Да Знаеш Как” /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.8 18:00 “Суперколи” – автомобилно предаване, с.6 еп.16, 17 19:00 “К-911” – комедия, екшън, криминален (САЩ, 1999), режисьор Чарлз Канганис, в ролите: Джим Белуши, Джеймс Ханди, Уейд Уилямс, Кристин Тучи и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Битка Лос Анджелис: Световна инвазия” – фантастика, екшън (САЩ, 2011), режисьор Джонатан Либесман, в ролите: Ерън Екхарт, Мишел Родригес, Рамон Родригес, Уил Ротаар, Кори Хардрикт, Бриджит Мойнахан, Ноел Фишър, Майкъл Пеня и др. 00:15 “Лесни пари 3: Луксозен живот” – криминален, трилър (Швеция, 2013), режисьор Йенс Йонсон, в ролите: Джоуел Кинаман, Матиас Варела, Мартин Валстрьом, Малин Бюска, Деян Чукич и др. [14+] 02:45 “Твърде лично” /п./ – сериал, еп.1, 2 04:15 “Караваната” – хорър, трилър (САЩ, 2018), режисьор Том Нейгъл, в ролите: Денис Ричардс, Миша Бартън, Джеф Дентън, Брайън Нейгъл и др. [16+]

Nova TV
07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Джуманджи” – с уч. на Робин Уилямс, Кирстен Дънст, Бони Хънт, Джонатан Хайд и др. 15:00 “Семейство под наем” – с уч. на Тори Спелинг, Грег Джърман, 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Аз съм номер четири” – с уч. на Алекс Петифър, Тимъти Олифант, Диана Агрон, Тереза Палмър, Калан Маколиф, Кевин Дюранд и др. 22:10 “Заплащането” – с уч. на Бен Афлек, Аарън Екхарт, Ума Търман, Пол Джамати, Джо Мортън, Катрин Морис, Майкъл Си.Хол, Колм Феоре и др. 00:40 “Джуманджи” – с уч. на Робин Уилямс, Кирстен Дънст, Бони Хънт, Джонатан Хайд и др./п/ 04:50 “Семейство под наем” – с уч. на Тори Спелинг, Грег Джърман, Джордан Бриджис, Абигейл Бреслин и др. /п/

Nova Sport
10:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 18-и епизод /п/ 10:30 Студио “Зимни спортове”, директно 10:45 Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2020, жени, спускане, директно 12:00 Студио “Зимни спортове”, директно 12:30 Таекуондо: Обзор на ГП София 2019 /п/ 13:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 23-ти епизод /п/ 14:00 Студио “Купа на Футболната асоциация”, директно 14:30 Футбол: Мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, директно 16:25 Студио “Купа на Футболната асоциация”, директно 17:00 Футбол: Мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, директно 18:55 Студио “Купа на Футболната асоциация”, директно 19:30 Футбол: Мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, директно 21:30 Баскетбол: Ховентут – Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 23:15 Професионална борба: “Разбиване”, 4-и епизод 00:15 Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2020, жени, спускане /п/ 01:30 Футбол: Мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 03:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 03:45 Еротичен телепазар

Kanal 3
07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” – избрано 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Другото лице” 10:00 “Интервю с Наделина Анева” 10:45 Топ Шоп 11:00 “Резултатът” 11:30 “Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Резултатът” 13:45 Топ Шоп 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” с Александър Владимиров- /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю с Наделина Анева” 17:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на фокус” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *