ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 25 ЯНУАРИ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл, тв филм /2 сезон, 2 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Също като мен, детски тв филм /Израел, 2015 г./ 15:15 Мън Уа, анимационен филм /4 епизод/ 15:30 Мили бате!…Писма на един дакел, детски тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Джеймс Баучер и България 22:00 Нощният управител, тв филм /2 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Библиотеката 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Джинс /п/ 04:25 Законът на Дойл, тв филм /2 сезон, 2 епизод/п/ (12)

bTV

05:40 “Фитнес” /п/ – сериал, еп.19 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3, еп.5 06:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп.6 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.22 16:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.13, еп.13 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.10 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.16 21:00 Премиера: “Влад” – сериал, еп.16 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.3, еп.16 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Записът” – сериал, еп.4 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.58 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:50 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.121

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.1 – 4 08:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.13 09:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.1 10:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.2 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.9 12:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.7 13:00 “Транспортер 3” – екшън, трилър (Франция, Великобритания, САЩ, 2008), режисьор Оливие Мегатон, в ролите Джейсън Стейтъм, Наталия Рудакова, Франсоа Берлеан, Робърт Непър, Йерон Крабе, Ян Сандберг и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.1 16:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.2 17:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.8 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.10 19:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.3 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.7, еп.13 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Ex Machina: Бог от машината” – фантастика, трилър (Великобритания, 2015), режисьор Алекс Гарланд, в ролите Донъл Глийсън, Алисия Викандер, Оскар Айзък, Челси Ли, Кори Джонсън, Иви Рей и др. 00:00 “Стоте” – сериал, с.7, еп.13 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.10 02:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.3 03:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.8 04:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.2

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.10, еп.8, 9 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Кухня” /п/ – сериал 10:00 “Бавачката Макфий” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, Великобритания, Франция, 2005), режисьор Кърк Джоунс, в ролите Ема Томпсън, Колин Фърт, Анджела Лансбъри, Кели Макдоналд, Томас Броуди-Сангстър, Илайза Бенет, Силиа Имри, Имелда Стонтън, Дерек Джакоби и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.9, еп.11, 12 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.1 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.39 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.3, еп.8 22:00 “Кухня” – сериал, с.6, еп.11, 12 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.11, еп.3, 4 00:00 “Да разлаем съседите” – комедия (САЩ, 2014), режисьор Никълъс Столър, в ролите Сет Роугън, Роуз Бърн, Зак Ефрон, Елис Варгас, Зоуи Варгас, Брайън Хъски, Айк Баринхолц, Дейв Франко, Лиса Кудроу, Кристофър Минц-Плас и др. [14+] 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 7 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 1 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Енисей – Астана, ВТБ лига – /п/ 12:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Морабанк Андора, Испанска баскетболна лига – /п/ 14:00 Футбол: Шефилд Юнайтед – Плимут Аргайл Купа на Футболната асоциация – /п/ 16:00 Баскетбол: Валенсия – Баскония, Испанска баскетболна лига – /п/ 18:00 Карабао къп: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 18:30 Хокей на лед: Йокерит – Авангард Континентална хокейна лига – директно 21:00 Баскетбол: Жельона гура – Автодор ВТБ лига – /п/ 23:00 Хокей на лед: Йокерит – Авангард Континентална хокейна лига – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:20 Светът 06:00 Темата на NOVA 06:30 Здравей, България 09:30 В добра форма/п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Карай направо/п/ 10:35 Темата на NOVA/п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на форус/п/ 11:30 Шоубизнес 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Истории от света 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Истории от света/п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:30 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *