ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 АВГУСТ

bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.21 06:30 “Комиците и приятели” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” /най-доброто/ – токшоу 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.74 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14 еп.177 – 179 17:00 bTV Новините 17:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.35 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.48 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.42 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.2 еп.15 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.13 01:00 “Гранд” – сериал, с.2 еп.15 01:30 “Домашен арест” – сериал, еп.15 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.15

Nova TV

05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Инга Линдстрьом: Зората на нашето бъдеще” – с уч. на Хайко Дойчман, Клара Дойчман, Тина Руланд, Фредерик Гьоц и др. 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 9 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Транспортер” – сериен филм, сезон 1 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 19 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 5 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

bTV Action

05:15 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.17 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.15 – 18 08:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.17 09:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.4 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.1 11:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.4 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.10 13:00 “Мъртва точка” – сериал, с.4 еп.3, 4 15:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.18 16:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.5 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.11 18:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.5 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.2 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стрелата” – сериал, с.7 еп.19 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Заразяване” – трилър, екшън, драма (САЩ, ОАЕ, 2011), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Мат Деймън, Кейт Уинслет, Джуд Лоу, Гуинет Полтроу, Лорънс Фишбърн, Дария Строкоус, Грифин Кейн, Йошиаки Кобаяши и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.19 01:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.5 02:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.2 03:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.11 04:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.5

bTV Comedy

05:00 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 06:00 “Малкото пони” – анимация, сериал, с.2 еп.11, 12 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Кутийковците” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2014), режисьори Греъм Енабъл и Антъни Стачи 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал 15:00 “Преспав” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.10 еп.7, 8 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.65 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.18 20:30 “Преспав” – сериал, еп.15, 16 22:00 “Мис Сладкиш” – сериал, еп.5, 6 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.11, 12 00:00 “Кутийковците” /п/ – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2014) 02:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал 

Nova Sport

10:00 Футбол: Кардиф Сити – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 Футбол: Милуол – Барнзли, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Химки – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – Нижни Новгород, мач от ВТБ лига /п/ 20:00 Класика от Висшата лига: Арсенал – Уигън Атлетик (2005-06) /п/ 20:30 Класика от Висшата лига: Челси – Куинс Парк Рейнджърс (2011-12) /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Класика от Висшата лига: Ливърпул – Манчестър Юнайтед (1997-98) /п/ 22:00 Професионална борба: “Първична сила”, 35-и епизод 23:00 Футбол: Байер Леверкузен – Байерн Мюнхен, финал за Купата на Германия /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:20 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Другото лице” 10:45 “Стъпки към успеха” 11:00 НОВИНИ 11:20 “Социална мрежа”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Парчета от реалността” 13:45 Топ шоп 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Другото лице” 17:50 “Бизнес новини” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:50 “Изкуство по време на пандемия” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Майонезата детски тв филм /Корея, 2017г./ 06:15 Търсачи на реликви 2 тв филм /п/ 07:00 Сутрешен блок 09:00 Корпорация “Приключения” тв филм /21 епизод/п/ 09:45 Как е устроена Вселената 3 документална поредица /п/ 10:30 10 000 крачки 10:40 Парченца сирене документална поредица /п/ 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60 Влади Ампов – Графа /п/ 13:40 Супер камери документална поредица 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Влакът на динозаврите анимационен филм 15:00 Търсачи на реликви 2 тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:45 Парченца сирене документална поредица 17:10 Как е устроена Вселената 3 документална поредица 18:00 По света и у нас 18:20 Обзор УЕФА Лига Европа 19:10 Корпорация “Приключения” тв филм /22, последен епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /13 епизод/ (12) 22:00 Династията на Борджиите 3 тв филм /10, последен епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Пепел тв филм /10, последен епизод/ (16) 00:20 БНТ на 60 Влади Ампов – Графа /п/ 01:20 България от край до край 3 /п/ 01:50 Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /13 епизод/п/ (12) 02:35 Обзор УЕФА Лига Европа /п/ 03:30 Домът на вярата Пътят на отец Игнатий към храма “Св. Архангел Михаил” в с. Сандрово/п/ 04:00 Династията на Борджиите 3 тв филм /10, последен епизод/п/ (16) 04:55 Пепел тв филм /10, последен епизод/п/ (16)

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *