HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 АВГУСТ

БНТ
05:35 Как се прави? – документален филм /4 епизод/п/ 06:00 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс – документален филм /3 епизод/п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки /п/ 08:00 По света и у нас – информационна емисия 08:30 Пътеки – летни идеи за хармоничен живот 09:00 Космически кораб “Догстар”2 – анимационен филм /1 епизод/ 09:30 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /34 и 35 епизод/ 10:00 Магна Аура, изгубеният град, 13-сериен детски тв филм /България, 2007г./, 1 и 2 серия, режисьор Ирина Попова, в ролите Гюнтер Шос, Васил Василев-Зуека, Николай Урумов, Малин Кръстев, Елена Петрова и др. 11:00 Отблизо с Мира Добрева /п/ 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди /най-доброто/ – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика /п/ 14:05 Зачеркнатият класик – документален филм /България, 2006 г./, режисьори Оскар Кръстанов и Коста Биков 15:00 Среднощен жребец – игрален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Уилям Диър, в ролите Крис Кристофърсън, Джодел Ферланд, Ейприл Телек и др. 16:35 Семеен бизнес – тв филм 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ – предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен /п/ 18:55 Умно село. Професия актьор /Борис Луканов/п/ 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Празници на изкуствата “Аполония 2017” – откриване, пряко предаване от Созопол 21:25 Европейско първенство по волейбол: България – Испания /мъже/ – пряко предаване от Катовице /Полша/ 23:25 По света и у нас – информационна емисия 23:40 Натрапчиви ритми – игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Фани Ардан, в ролите Азия Ардженто, Франко Неро, Нуно Лопес, Жерар Депардийо и др. 01:25 Аз летя – страхотната история на Доменико Модуньо – 2-сериен тв филм /1 част/п/ 03:25 Семеен бизнес – тв филм/п/ 03:50 Дойче веле: Шифт 04:05 Днес и утре /п/ 04:30 Отблизо с Мира Добрева /п/

bTV
05:30 “Аламинут” /п./ 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 07:00 “Д-р Зоуи Харт” – сериал, с.4, еп. 1 08:00 “Тази събота и неделя” – най-доброто от предаването с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова (най-доброто) 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.15 13:00 “Нанси Дрю” – игрален филм, САЩ, 2007 г., режисьор Андрю Флеминг, актьори Ема Робъртс, Тейт Донован, Джош Флитър, Макс Тиъройт, Рейчъл Лей Куук и други 15:00 bTV Ваканция: “Как да си дресираш дракон 2” – анимация, САЩ, 2014, режисьор Дийн Деблоа, актьори Дийн Деблоа, Кристин Белсън, Бони Арнолд, Майкъл Конъли 17:00 “След залеза” – екшън, приключенски, САЩ, 2004 г., режисьор Брет Ратнър, актьори Салма Хайек, Наоми Харис, Ръсел Хорнсби, Трой Гарити, Дон Чийдъл, Пиърс Броснан и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Час пик 3”- екшън, комедия, САЩ, 2007 г., реж. Брет Ратнър, актьори Неоми Леноар, Иван Атал, Макс фон Сюдов, Йоки Кудо, Хироюки Санада, Крис Тъкър, Джингчу Занг, Джаки Чан 22:00 “Светецът” – драма, екшън, романтичен, САЩ, 1997 г, режисьор Филип Нойс, актьори Вал Килмър, Елизабет Шу, Валери Николаев, Раде Шербеджия и др. 01:00 “Биячи” – екшън, режисьор Крейг Мос, САЩ, 2014 г., актьори Данте Баско, Джонатан Липники, Жаклин Обрадорс, Андрю Дивоф, Дани Глоувър и др. 02:30 “Нанси Дрю” /п/- игрален филм, САЩ, 2007 г., режисьор Андрю Флеминг, актьори Ема Робъртс, Тейт Донован, Джош Флитър, Макс Тиъройт, Рейчъл Лей Куук и други 04:30 “Д-р Зоуи Харт” /п./ – сериал

bTV Action
05:15 “Извън играта” – сериал, с.6, еп.12 06:00 “Кунг-фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Стоте” – сериал, еп.6,7,8 11:00 “Тайната на скрития град” – приключенски, фентъзи (САЩ, 2008), режисьор Гил Кенън, актьори Мартин Ландау, Хари Тредуей, Сирша Ронан, Бил Мъри, Тим Робинс, Мариан Жан-Батист, Мери Кей Плейс, Тоби Джоунс и др. 12:45 “Шут в г*за” – екшън, драма, комедия (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор Матю Вон, актьори Арън Тейлър – Джонсън, Гарет М. Браун, Евън Питърс, Дебора Туис, Линдзи Фонсека, Софи Му, Кристофър Минц-Плас, Марк Стронг, Никълъс Кейдж и др. 15:00 “Истинско правосъдие” – сериал, с.2, еп. 6,7 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 18:45 “Шут в г*за 2” – екшън, комедия, криминален (САЩ, Великобритания, 2013), режисьор Джеф Уадлоу, актьори Арън Тейлър-Джонсън, Клои Грейс Мориц, Морис Честнът, Кларк Дюк, Кваудия Лий, Линдзи Фонсека, Кристофър Минц-Плейс, Джим Кери и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Огненият пръстен” – екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Гилермо дел Торо, актьори Чарли Хънам, Диего Клатенхоф, Идрис Елба, Брад, Робърт Казински, Ринко Кикучи, Рон Пърлман, Макс Мартини, Клифтън Колинс – мл., Чарли Дей и др. 00:30 “Превъзходството на Борн” – екшън, трилър, криминален (САЩ, Германия, 2004), режисьор Пол Грийнграс, актьори Мат Деймън, Франка Потенте, Брайън Кокс, Джулия Стайлс, Карл Ърбън и др. 02:30 “Стоте” – сериал, еп.6,7 04:30 “Отрова за мишки” – драма (България, 2014), режисьор – Константин Буров, актьори – Николай Йовин, Иван Панайотов, Бисер Маринов, Петър Генков, Лора Декова и др.

bTV Comedy
05:00 “Учителката по френски” /п./- сериал 06:00 “Барът” – сериал, с.4 07:00 Премиера: “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.10 08:00 “Предградие” – сериал 09:00 “Модерно семейство”- сериал, с.6 10:00 “Сутрешен блок” – комедия, драма, романтичен (САЩ, 2010), режисьор Роджър Мичел, актьори Рейчъл Макадамс, Ноа Бийн, Харисън Форд, Даян Кийтън, Джеф Голдблум, Патрик Уилсън и др. 12:00 “Новите съседи ” /п./- комедиен сериал 15:00 “Приятели” – комедиен сериал, с.6 17:30 “Бруклин 99” – комедиен сериал 18:30 “Стъпка по стъпка”- сериал 20:30 “Мордекай” – екшън, комедия (САЩ, 2015), режисьор Дейвид Коп, актьори Оливия Мън, Майкъл Бирни, Оливър Плат, Джеф Голдблум, Пол Бетани, Гуинет Полтроу, Обри Плаза, Юън Макгрегър, Джони Деп, Джейми Бърнадети др. 22:30 “Модерно семейство”- сериал 23:30 “Приятели” /п./ – комедиен сериал 02:00 “Барът” /п./ – сериал 03:00 “Предградие” – сериал 04:00 “Модерно семейство” /п./- сериал

Nova TV
06:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/ 07:00 “Тайнствени афери” – сериен филм, сезон 5 08:00 “Събуди се…” – предаване 10:00 “Лято в Амстердам” – с уч. на Улрике Фолкерц, Бенедикт Блашкович, Филип Пийтърс, Рене Саутендейк и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA – избрано 12:50 “Да надминеш себе си” – с уч. на Пета Шанън, Кели Берглунг, Лили Карамаликис, Тес Флауър и др. 15:00 “В очакване на любовта”- с уч. на Рейчъл Билсън, Том Стъридж, Ричард Дженкинс, Матю Дейвис, Скот Мехлович, Блайт Данър, Джейми Кинг, Ники Блонски и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Шаферът” – с уч. на Патрик Демпси, Мишел Монахан, Кевин Маккид, Сидни Полак, Бю Гарет и др. 22:10 “Тигър и Дракон” – с уч. на Чоу Юн Фат, Мишел Йео, Зиу Занг, Чен Чанг и др. 00:30 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/ 01:30 “Ничия земя” – предаване /п/ 04:45 “Лято в Амстердам” – с уч. на Улрике Фолкерц, Бенедикт Блашкович, Филип Пийтърс, Рене Саутендейк и др./п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Бристъл Сити – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Дартс: Мастърс 2017, Пърт, втори ден, директно 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:15 Футбол: Нант – Лион, мач от френската Лига 1, директно 20:15 Класика от Висшата лига – Челси – Евертън (2009-10), повторение 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Футбол: Бордо – Троа, мач от френската Лига 1, директно 23:00 Футбол: Нотингам Форест – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, запис 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 07:00 Горещи срещи” с Венета Райков 08:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 09:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 Най-доброто от “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие – 1 част 13:00 Най-доброто от “Горещи срещи” с Венета Райкова – 1 част 14:00 Най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 1 част 15:00 Най-доброто от “Един прекрасен ден” – 1 част 16:30 Най-доброто от еМисия България – 1 част 17:30 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 19:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 21:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT 22:00 “Карамел” с Гери Дончева – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 Най-доброто от “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 01:00 Най-доброто от “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие (п) 03:00 Най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 04:00 Най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
06:00 “Спорт в обектива”/п/ 07:00 Време, календар, хороскоп 07:10 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 09:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 10:30 “Всеки следобед с Криси”/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:45 Телемаркет 13:00 “Уикенд с Роси”/п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Патарински Live/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:10 “Патарински Live/п/ 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:10 Телемаркет 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов/п/ 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева/п/ 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Интервю с Наделина Анева/п/ 23:00 “Холивуд” с Ивелина Кунчева/п/ 23:30 “Коктейл” с Деси Жаблянова/п/ 00:00 “Спорт в обектива/п/ 01:00 Повторения

 

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *