ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:50Рицарят на Бялата дама тв филм /3, последен епизод/07:00Сутрешен блок информационно предаване с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев08:30По света и у нас Информационна емисия08:45
Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов09:45100% будни предаване за здравословен съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев10:45Дядо Коледа и трите мечки детски анимационен филм /САЩ, 1970г./11:30Подаръкът на Йохан за Коледа детски филм /Канада, 1991г./, режисьор Рене Бониер, в ролите: Закри Крейн, Хийт Ламбъртс, Джон Невил и др.11:50Най-хубавият ден на Дядо Коледа анимационен филм /Финландия, 2010г./12:00По света и у нас Информационна емисия12:30Концерт на фолклорен ансамбъл “Странджа” Празници на изкуствата Аполония – 2018
14:00Принцеса за Коледа игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Майкъл Дамиан, в ролите: Кейти Макграт, Роджър Мур, Травис Търнър, Майлс Ричардсън и др.15:30
Успехът на Буки игрален филм /Канада, 2006г./, режисьор Питър Мос, в ролите: Татяна Маслани, Стюарт Хюс, Меган Фолоус и др.17:05Цирков фестивал в Монте Карло18:00Дейм Шърли Беси – Празненство19:00Стани богат тв игра
19:50Лека нощ, деца!20:00По света и у нас Информационна емисия20:30Кралско вариете 2017 шоу програма на БиБиСи22:30Последният император игрален филм /копродукция, 1987г./, режисьор Бернардо Бертолучи, в ролите: Руичи Сакамото, Джон Лоунс, Джоан Чен, Питър О’Тул и др.01:10Принцеса за Коледа игрален филм /п/02:40
Отблизо с Мира /п/03:45Туристически маршрути04:15Успехът на Буки игрален филм /п/
bTV
06:00″Малкото Пони: Приятелството е магия” – анимация07:00″Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян09:30″Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев12:00bTV Новините – обедна емисия12:30Концерт в памет на Тончо Русев13:30″Коледно обещание” – комедия, драма, романтичен (Канада, 2016), режисьор – Дейвид Уининг, актьори – Джейми Кинг, Люк Макфарлан, Кристи Лейнг, Локлин Мънро, Сара Смит и др.15:30″Отново е Коледа” – комедия, семеен (САЩ, 2016), режисьор – Кристи Карлсън Романо, актьори – Джои Лорънс, Кристи Карлсън Романо, Амбър Франк, Кристофър Грей, Шон Райън Фокс и др.17:30″Коледна история 2″ – комедия (САЩ, Канада,2012), режисьор – Брайън Левант, актьори – Даниел Стърн, Стейси Травис, Браден Лемастърс, Валин Шиней, Джерард Планкети др.19:00bTV Новините – централна емисия20:00Празничен мегахит: “Нотинг Хил” – комедия, романтичен (САЩ, Великобритания, 1999), режисьор – Роджър Мичел, актьори – Джулия Робъртс, Хю Грант, Емили Мортимър, Хю Боневил, Ема Чамбърс, Джеймс Драйфус, Рис Айфънс, Алек Болдуин, Матю Модин, Миша Бартън и др22:30″Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу23:30bTV Новините – късна емисия00:00″Кости”- сериал, с.10, еп.501:00″Черни платна” – сериал, с.4, еп.302:00″Преди обед” /п./ – токшоу04:00″Стъпка по стъпка” – сериал, с.704:30″Коледно обещание” – комедия, драма, романтичен (Канада, 2016), режисьор – Дейвид Уининг, актьори – Джейми Кинг, Люк Макфарлан, Кристи Лейнг, Локлин Мънро, Сара Смит и др.
bTV Comedy
05:00
“Клуб Веселие” – сериал06:00″Клуб Веселие” – сериал07:00″Стъпка по стъпка” – сериал08:00″Барби: Страната на сънищата” – сериал09:00″Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу10:00″Да преживееш Коледа” – семеен, комедия (САЩ, 2004), режисьор – Майк Мичъл, актьори – Бен Афлек, Джеймс Гандолфини, Кристина Апългейт, Катрин О’Хара, Джош Цукерман, Бил Мейси, Дженифър Морисън и др.12:00″Коледата на Денис Белята” – комедия (САЩ, 2007), режисьор –  Рон Оливър, актьори -Робър Уагнър, Луис Флечър, Макуел Пери Котън, Годфри, Джордж Нюбърн, Ким Шранър и др.14:00″Ало, ало” – сериал15:00″Новите съседи” – сериал17:00″Комиците и приятели” – комедийно шоу18:00
“Мутра по заместване” – сериал19:00″Стъпка по стъпка” – сериал20:00″Новите съседи” – сериал22:00″Ало, ало” – сериал, с.123:00″Приятели” – сериал, с. 600:00″Баща за Коледа” – драма, романтичен (Канада, САЩ, 2016), режисьор – Тери Инграм, актьри – Ерин Краков, Найъл Матър, П. Лин Джонсън и др.02:00″Клуб Веселие” – сериал03:00
“Барби: Страната на сънищата” – сериал04:00″Приятели” – сериал
bTV Action
05:15″Супергърл” – сериал, с.2, еп. 606:00″Костенурките Нинджа” – анимация08:00″Час пик” – сериал, еп.809:00
“Супергърл” – сериал, с.2, еп. 610:00″Стрелата” – сериал, с.4, еп.1411:00″Хуберт и Щалер” – еп. 212:00″4х4″ – автомобилно предаване12:30″Умирай трудно 2″ – екшън, криминален, САЩ, 1990 г. Режисьор: Рени Харлин; Актьори: Брус Уилис, Бони Беделя, Уилям Атертон, Реджиналд Велджонсън, Франко Неро, Уилям Садлър, Джон Амос, Денис Франц и др.15:00″Час пик” – сериал, еп.916:00″Супергърл” – сериал, с.2, еп. 717:00″Легендите на утрешния ден” – сериал, еп.1618:00Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 319:00Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.4, еп.1520:00Екшъв в 8: “Кости” (премиера) – сериал, с.12, еп.421:00bTV Новините – централна емисия22:00″Умирай трудно 3″ – екшън, криминален (САЩ, 1995), режисьор – Джон Мактиърнън, а актьори – Брус Уилис, Джереми Айрънс, Самюел Л. Джаксън, Греъм Грийн, Колин Камп и др.00:30″Животинско царство” – сериал, еп.401:30″Стрелата” – сериал, с.4, еп.1502:30″Час пик” – сериал, еп.903:30″Легендите на утрешния ден” – сериал, еп.1604:30″Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 3
Nova TV
05:00″Ледена принцеса” – с уч. на Мишел Трахтенберг, Ким Катрал, Тревър Блумас, Джоан Кюсак, Ейми Стюарт и др. /п/07:00″Здравей, България” – сутрешен блок09:30Денят на Дисни: “Нашата необикновена Коледа” – с уч. на Кандис Камерън Бър, Пол Грийн, Сара Стрейндж, Дейвид Люис и др.11:30″Кулинарни празници с “На кафе”12:00Новините на NOVA12:30Денят на Дисни: “Цар Лъв” – анимационен филм14:20Денят на Дисни: “Треска по Замръзналото кралство”14:30Денят на Дисни: “Алиса в огледалния свят” (премиера) – с уч. на Миа Вашиковска, Джони Деп, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Саша Барън Коен, Рис Айфънс и др.17:00Денят на Дисни: “Шантав петък” – с уч. на Джейми Лий Къртис, Стивън Тоболовски, Марк Хармън, Линдзи Лоън, Чад Майкъл Мъри и др.19:00Новините на NOVA – централна емисия20:00Денят на Дисни: “Зоотрополис” (премиера) – анимационен филм22:00″Черният списък: Изкуплението” (премиера) – сериен филм23:00″Господари на ефира” – забавно предаване23:30
Новините на NOVA00:00″Худини и Дойл” (премиера) – сериен филм01:00″Нощна смяна” – сериен филм02:00
“Шантав петък” – с уч. на Джейми Лий Къртис, Стивън Тоболовски, Марк Хармън, Линдзи Лоън, Чад Майкъл Мъри и др. /п/04:00″Нашата необикновена Коледа” – с уч. на Кандис Камерън Бър, Пол Грийн, Сара Стрейндж, Дейвид Люис и др. /п/
Nova Sport
09:00Дартс: Световно първенство, единайсети ден, първа сесия, повторение12:00″Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи12:05Футбол: Анже – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение14:00Футбол: Шефилд Уенздей – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи15:55″Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 12-и епизод16:25
Студио “Висша лига”, директно17:00Футбол: Лестър Сити – Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, директно18:55Студио “Висша лига”, директно19:15Футбол: Норич Сити – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, запис, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи21:20Футбол: Шефилд Юнайтед – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, запис23:10Футбол: Пари Сен Жермен – Нант, мач от френската Лига 1, повторение01:00
“Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи01:15Еротичен телепазар03:15Край на програмата
Kanal 3
06:00″Светът 2018″ – международен обзор /п/07:00″Спорт в обектива” – /п/07:45″Интервю” с Наделина Анева – избрано09:00″Социална мрежа” – /п/10:15″Патарински Live” – репортерско риалити /п/11:00″Светът 2018″ – международен обзор /п/12:00НОВИНИ12:15Топ Шоп12:30″Вечните песни” – /п/13:00НОВИНИ13:15″Патарински Live” – репортерско риалити /п/14:00НОВИНИ14:30Топ Шоп14:45″Парчета от реалността”15:00НОВИНИ15:30″Социална мрежа”16:00НОВИНИ16:05″Социална мрежа”17:00НОВИНИ17:15″Патарински Live” – репортерско риалити18:00
НОВИНИ Централна емисия20:00″Денят на живо”21:00НОВИНИ21:15″Спорт в обектива” – обзор22:00НОВИНИ22:15
“Патарински Live”- репортерско риалити /п/23:00НОВИНИ23:15″Денят на живо”/п/00:15″Спорт в обектива”/п/01:00
06:00 – Повторения
BiT
05:00″Аз уча английски” с Николая, (п)06:00″Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п)07:00″О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)08:00″Аз уча английски” с Николая, (п)09:00
“Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)10:00″Историята оживява”, (п)10:30″Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)11:00″Епизод”, (п)12:00″Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)13:00
“О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)14:00″Аз уча английски” с Николая, (п)15:00″Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)16:30″Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п)17:30″Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)18:00″Историята оживява”, (п)18:30″Епизод”, (п)19:30″Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)20:30″Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)21:30″Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)00:00Документален филм00:30″Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)02:00″Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п)03:00″Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)04:00″Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *