ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 ДЕКЕМВРИ

БНТ

06.00Златно сърце – детски тв филм /България, 1983г./, 1 еп., режисьор Мария Василева
07.00Сутрешен блок
09.00По света и у нас
09.15Култура.БГ
10.15100% будни предаване за здравословен лайфстайл
11.15Перфекционистите в “Ролс Ройс” документален филм
12.00По света и у нас
12.30140 години Гвардейски представителен духов оркестър – празничен концерт
13.30″Щастливото куче” – семеен /САЩ, 2015 г./, режисьор Майкъл Файфър, в ролите: Брайс Джонсън, Боти Блис, Грант Баулър и др.
15.00″Една специална нощ” – романтичен, драма /тв филм, САЩ, 1999 г./, режисьор Роджър Янг, в ролите: Джули Андрюс, Джеймс Гарнър, Патриша Шарбоно, Стейси Грант и др.
16.30″Бyлевардът” – концерт-спектакъл с песни на Михаил Белчев, Тони Димитрова, Георги Христов, Нели Рангелова, Тоника, Йордан Караджов, Мими Иванова, Ваня Костова, Дони и Нети, Фондацията и др.
18.30Спорт ТОТО
19.00Цирк Монте Карло
19.15Гуен Стефани в Коледно настроение
20.00По света и у нас
20.30″Споделено” – концерт-спектакъл на Орлин Горанов и “Акага”
22.30″Вечната Аделайн” – фентъзи, романтичен, драма / САЩ, 2015 г./, режисьор Лий Толанд Кригър, в ролите: Блейк Лайвли, Михил Хашман, Кати Бейкър, Аманда Крю, Харисън Форд, Елън Бърстин, Линда Бойд и др.
00.20″Рънауейс” – биографичен, музикален, драма / САЩ, 2010 г./, режисьор Флория Сиджизмонди, в ролите: Кристен Стюарт, Дакота Фанинг, Майкъл Шанън и др. (16)
02.05Съпруга по неволя игрален филм /п/
03.40Култура.БГ /п/
04.40100% будни /п/

bTV

06.00„Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.25, 26
07.00„Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09.30„Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00bTV Новините – обедна емисия
12.30Концерт на Любо Киров
14.30″Женени до Коледа” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Лиша Клустън, в ролите: Джес Макалън, Ейприл Боулби, Джеймс Екхаус и др.
16.20″Сам вкъщи 3″ – комедия, семеен (САЩ, 1997), режисьор Раджа Госнел, в ролите: Риа Килстед, Хавиленд Морис, Скарлет Йохансон, Мариан Зелдес, Лени фон Долен, Олек Крупа, Алекс Линц и др.
17.50Спорт тото
18.00″Сам вкъщи 3″ /продължение/
19.00bTV Новините – централна емисия
20.00″Warcraft: Началото” – фентъзи, екшън, приключенски (Китай, Канада, САЩ, 2016), режисьор Дънкан Джoунс, в ролите: Травис Фимел, Пола Патън, Бен Фостър, Тоби Кебъл, Доминик Купър, Кланси Браун, Даниел Ву, Рут Нега и др.
22.30„Медичите“ – сериал, еп.7
23.30bTV Новините – късна емисия
00.00„Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.16
01.00„Стрелата” – сериал, с.6 еп.11
01.50bTV Новините /п./
02.20„Преди обед” /п./
04.40„Втори шанс“ – сериал, еп.17
05.30„Ловци на храна” /п./

bTV Comedy

06.00″Модерно семейство” – сериал, с.7 еп.11, 12
07.00″Столичани в повече” /п./ – сериал
08.00″Приятели” /п./ – сериал
09.00″Преспав” /п./ – сериал
10.00″Тролчета” – анимация, детски, приключенски (САЩ, 2016), режисьори Майк Мичъл и Уолт Дорн
12.00″Кое е това момиче” /п./ – сериал
13.00″Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал
14.00″Приятели” /п./ – сериал
15.00″Новите съседи” /п./ – сериал
16.30″На гости на третата планета” – сериал, еп.131
17.00Премиера: “Преспав” – сериал, еп.9
18.00″Кое е това момиче” – сериал, с.5 еп.22, с.6 еп.1
19.00″Столичани в повече” – сериал, с.13 еп.6
20.00″Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.26
21.30″На гости на третата планета” – сериал
22.00″Приятели” – сериал, с.9 еп.7, 8
23.00″Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал, с.2 еп.5
00.00″Тролчета” /п./ – анимация, детски, приключенски (САЩ, 2016)
02.00″Модерно семейство” /п./ – сериал
03.00″Кое е това момиче” /п./ – сериал
04.00″Столичани в повече” /п./ – сериал
05.00″Модерно семейство” /п./ – сериал

bTV Action

06.00Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.7, 8
07.00″Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.9, 10
08.00″Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.2
09.00″Смелите” – сериал, еп.7
10.00″Готъм” – сериал, с.4 еп.4
11.00″Агент Х” – сериал, еп.10
12.00″Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.4
13.00″БСП – Бесни Страшни Пенсии 2″ – комедия, екшън, криминален (САЩ, Франция, Канада, 2013), режисьор Дийн Парисот, в ролите: Брус Уилис, Хелън Мирън, Джон Малкович, Мери-Луис Паркър, Антъни Хопкинс, Катрин Зита-Джоунс, Нийл Макдона и др.
15.00″Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.3
16.00″Смелите” – сериал, еп.8
17.00″Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.5
18.00″Монк” – сериал еп.1
19.00Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.4 еп.5
20.00Екшън в 8 (премиера): “Наркос” – сериал, с.2 еп.6
21.00bTV Новините
22.00Бандата на Екшън: “Непобедимите 3” – екшън, трилър, приключенски (САЩ, Франция, 2014), режисьор Патрик Хюз, в ролите: Силвестър Сталоун, Джейсън Стейтъм, Харисън Форд, Антонио Бандерас, Арнолд Шварценегер, Мел Гибсън, Уесли Снайпс, Долф Лундгрен и д
00.15″Наркос” /п./ – сериал, с.2 еп.6
01.15″Животинско царство” – сериал, еп.5
02.15″Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.3
03.15″Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.5
04.15″Монк” – сериал еп.1
05.15″Смелите” – сериал, еп.8









Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *