ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 ДЕКЕМВРИ

БНТ1

06:00Малка нощна приказка тв филм
06:30Тайните не се чуват детски тв филм /България, 2019г./
06:50Горе на черешата детски игрален филм /България, 1984г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Веселин Прахов, Тодор Трънкаров, Цветана Узунова, Минчо Минчев, Константин Коцев, Люба Алексиева, Антон Горчев и др.
08:05БНТ на 60 /п/
09:00Денят започва с Георги Любенов
11:00Коледно матине
12:00По света и у нас
12:30Иде нашенската музика
13:30Наравно игрален филм /копродукция, 1978г./, режисьор Серджо Корбучи, в ролите: Терънс Хил, Бъд Спенсър, Лучано Катеначи, Мариза Лаурито и др.
15:30Книга на книгите анимационен филм /САЩ, 2013г./, режисьор Брайънт Ричардсън
16:00Религията днес
17:00Вечната музика
17:30Концерт на Майкъл Бубле
18:30Извън играта
19:00БНТ на 60
20:00По света и у нас
20:30Събота вечер с Митко Павлов
21:30Моят плейлист
22:30Студио Х: За хората и боговете игрален филм /Франция, 2010г./, режисьор Ксавие Бовоа, в ролите: Малмърт Улсън, Майкъл Лонсдейл, Оливие Рабурден и др. (14)
00:35Любовникът игрален филм /копродукция, 1992г./, режисьор Жан-Жак Ано, в ролите: Джейн Марч, Тони Люн, Мелвил Пупо, Арно Джованети, Фредерик Мененже и др. (14)
02:30Наравно игрален филм /п/
04:20Извън играта /п/
04:50Иде нашенската музика /п/

bTV

05:30“Ловци на храна” /п./ – предаване за кулинарен туризъм
06:00“Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.13
06:30“Първите преди Колумб – истинските откриватели на Америка” – документален филм, Германия 2019
07:30“Приятели” – сериал, с.4 еп.22
08:00“Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11:00“COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова
12:00bTV Новините – обедна емисия
12:30“Фитнес” – сериал, еп.14
13:00“Женени до Коледа” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Лиша Клустън, в ролите: Джес Макалън, Ейприл Боулби, Джеймс Екхаус и др.
14:50“Направи го сега: Приказка за бъдещето” – документален филм
16:00“Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
18:00“Тихият ангел” – документален, биографичен (Германия, България, 2018), режисьор Неди Джон Крос, сценарист Уте Еренберг
19:00bTV Новините – централна емисия
19:30bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания
20:00“Фантастични животни и къде да ги намерим” – фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, 2016), режисьор Дейвид Йейтс, в ролите: Еди Редмейн, Езра Милър, Колин Фарел, Рон Пърлман, Джон Войт, Саманта Мортън, Джема Чан, Катрин Уотърстън, Кармен Иджого и др.
22:30“Косвена красота” – драма (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Франкел, в ролите: Уил Смит, Кийра Найтли, Кейт Уинслет, Едуард Нортън, Хелън Мирън, Наоми Харис, Майкъл Пеня, Енрике Мърсиано и др.
00:30“О, братко, къде си?” – комедия, криминален (САЩ, Великобритания, Франция, 2000), режисьори Джоуел Коен и Итън Коен, в ролите: Джордж Клуни, Джон Туртуро, Тим Блейк Нелсън, Джон Гудман, Холи Хънтър, Майкъл Бадалуко, Уейн Дювал и др.
02:30“Тихият ангел” /п./ – документален, биографичен (Германия, България, 2018)
03:20“Мармалад” /п./

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

05:30“Коледни кутрета” – с уч. Черил Лад, Джордж Нюбърн, Дани Удбърн, Пат Фин, Кейтлин Майер и др. /п/
07:00“Втори дубъл” – сериал
08:00“Събуди се” – предаване
10:00“Коледно приключение в Рим” (премиера) – с уч. на Лейси Чабърт, Сам Пейдж, Франко Неро, Холи Хейс и др.
12:00Новините на NOVA
12:30Disney Ден: “Феноменалните 2” (премиера) – анимационен филм
14:50Disney Ден: “Гънка във времето” (премиера) – с уч. на Рийз Уидърспун, Опра Уинфри, Крис Пайн, Зак Галифанакис, Сторм Рийд, Минди Калинг, Майкъл Пеня и др.
17:00Disney Ден: “Историята на Кристофър Робин и Мечо Пух” (премиера) – с уч. на Юън Макгрегър, Хейли Атуел, Марк Гатис, Бронте Кармайкъл и др.
19:00Новините на NOVA – централна емисия
19:20Темата на NOVA
20:00Disney Ден: “Лешникотрошачката и четирите кралства” (премиера) – с уч. на Кийра Найтли, Морган Фрийман, Хелън Мирън, Макензи Фой, Мисти Копланд и др.
22:00Disney Ден: “Железният Уил” – с уч. на Макензи Остин, Кевин Спейси, Браян Кокс, Джон Тери, Пенелъпи Уиндъст и др.
00:15“Изгубеният град Z” – с уч. на Чарли Хънам, Сиена Милър, Робърт Патисън, Том Холанд, Ангъс Макфейдън и др.
02:30“Баща в излишък” – с уч. на Уил Феръл, Марк Уолбърг, Линда Карделини, Томас Хейдън Чърч и др. /п/
04:15“Втори дубъл” – сериал /п/

bTVAction

05:15“Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.6
06:00Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.3 еп.6 – 9
08:00“Стрелата” – сериал, с.5 еп.14 – 16
11:00“Бързи и яростни” – екшън, трилър (САЩ, Германия, 2001), режисьор Роб Коен, в ролите: Пол Уокър, Вин Дизел, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Ричард Юн, Чад Линдбърг, Джони Стронг, Мат Шулц, Тед Ливайн, Вайто Руджинис, Стантън Рътлидж и др.
13:00“Бързи и яростни 2” – екшън, трилър (САЩ, Германия, 2003), режисьор Джон Сингълтън, в ролите: Пол Уокър, Тайрийз Гибсън, Кол Хаузър, Ева Мендес, Кристофър Бриджис-Лудакрис, Том Бари, Джеймс Римар, Девън Аоки, Майкъл Ийли, Едуард Финли и др.
15:00“Бързи и яростни: Tokyo Drift” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2006), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Лукас Блек, Закари Тай Брайън, Шад Мос, Ники Грифин, Джейсън Тобин, Натали Кели, Брайън Тий, Сунг Канг и др.
17:00“Дивата муха” /п-/ – предаване за екстремни спортове, еп.39
17:30“Мисия Моят Дом” /п./ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, 2020 г. еп.5
18:00“Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.23, 24
19:00“Бърз и яростен” – екшън, криминален (САЩ, Япония, 2009), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Джон Ортиз, Лаз Алонсо, Гал Гадот, Шей Уигъм, Сун Кан и др.
21:00bTV Новините
21:45bTV Репортерите
22:00Бандата на екшън: “Бързи и яростни 8” – екшън, трилър (САЩ, Япония, Франция, Канада, 2017), режисьор Ф. Гари Грей, в ролите: Вин Дизел, Джейсън Стейтъм, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Тайрийз Гибсън, Лудакрис, Шарлийз Терон, Скот Истууд, Хелън Мирън, Джордана Брустър, Елса Патаки, Кърт Ръсел, Ева Мендес, Люк Евънс и др.
00:30“Виктор Франкенщайн” – хорър, драма (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Пол Макгуигън, в ролите: Даниел Радклиф, Джеймс Макавой, Джесика Финдли, Андрю Скот, Луиз Бриъли, Марк Гейтис, Фреди Фокс, Даниел Мейз и др.
02:30“Шоуто на Роки Хорър” – мюзикъл, комедия, хорър, трилър (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Кени Ортега, в ролите: Айви Левън, Виктория Джъстис, Стаз Нер, Кристина Милиън, Тим Къри и др. [14+]
04:15“Стрелата” – сериал, с.5 еп.14, 15

bTV COMEDY

05:00“Гранд” /п./ – сериал
06:00“Гранд” – сериал, с.2 еп.14, 15
07:00“На гости на третата планета” /п./ – сериал
08:00“Мис Сладкиш” – сериал, еп.9, 10
09:00“По-добре късно, отколкото никога” – сериал, с.2 еп.1
10:00“Смотаняци 2” – комедия, екшън (САЩ, 1991), режисьор Джим Ейбрахамс, в ролите: Чарли Шийн, Валерия Голино, Лойд Бриджис, Мигел Ферер, Роуън Аткинсън, Мартин Шийн и др.
12:00“Дийп” – анимация, комедия, приключенски (Испания, Белгия, САЩ, 2017), режисьор Хулио Сото Гурпиде
14:00“Приятели” /п./ – сериал
15:00“Мис Сладкиш” /п./ – сериал
15:30“Новите съседи” /п./ – сериал
18:30“Кухня” /п./ – сериал
19:30“Столичани в повече” – сериал
20:30“Смотаняци” – комедия, екшън (САЩ, 1991), режисьор Джим Ейбрахамс, в ролите: Чарли Шийн, Кери Елуес, Валерия Голино, Лойд Бриджис, Кевин Дън, Джон Крайър и др.
22:30“Непоносима жестокост” – криминален, комедия, романтичен (САЩ, 2003), режисьори Джоуел Коен и Итън Коен, в ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Джефри Ръш, Седрик Шоумена, Едуард Хърман, Пол Аделстайн, Били Боб Торнтън, Ричард Дженкинс и др.
00:30“Мис Сладкиш” /п./ – сериал
01:00“По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал,
02:00“Гранд” /п./ – сериал
03:00“По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал
04:00“Мис Сладкиш” /п./ – сериал

Нова Спорт

09:00Футбол: Арсенал – Манчестър Сити Карабао къп – повторение
11:00Баскетбол: Астана – Зенит ВТБ лига – директно
13:00Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение
13:30Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – повторение
14:00Баскетбол: Химки – Жельона гура ВТБ лига – директно
15:55Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение
16:25Студио “Чемпиъншип” – директно
17:00Футбол: Нотингам Форест – Бирмингам Сити Чемпиъншип – директно
18:55Студио “Чемпиъншип” – директно
19:30Баскетбол: Астана – Зенит ВТБ лига – повторение
21:30Новини
21:45Футбол: Уотфорд – Норич Сити Чемпиъншип – директно
23:40Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE
00:40Баскетбол: Химки – Жельона гура ВТБ лига – повторение
02:40Новини – повторение
02:55Еротичен телепазар
04:55Програмна пауза

КАНАЛ 3

07:00“Парчета от реалността”
07:15“Интервю” с Наделина Анева
08:00“Пулс” с Гергана Добрева – избрано
08:30“Другото лице”
09:00“Социална мрежа” – избрано
10:35Топ Шоп
10:50“Социолози на повикване” – док.филм на КАНАЛ 3
11:45Топ шоп
12:00“Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване
12:30“Другото лице”
13:00“Стъпките към успеха”
13:15“Денят на живо” – избрано
14:00“Парчета от реалността”
14:15“Икономика и бизнес” – избрано
14:45Телемаркет
15:00“Патарински LIVE” – избрано
16:00“Офанзива с Любо Огнянов” – избрано
19:00“Другото лице”
19:30“Стъпките към успеха”
19:45“Парчета от реалността”
20:00“Интервю” с Наделина Анева
20:45“Другото лице”
21:15“Скелетът на демокрацията” 1-ва и 2-ра част- док.филм ма КАНАЛ 3
22:15“Офанзива с Любо Огнянов” – избрано

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *