ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 ДЕКЕМВРИ

БНТ1

  • 05.40 Дребосък – детски тв филм
  • 06.00 Работилница за играчки – детски тв филм
  • 06.15 Ваканцията на Лили – минисериал /България, 2007г./, 1 еп.
  • 07.15 Пътеки
  • 08.00 Денят започва с Георги Любенов
  • 11.00 Отблизо
  • 12.00 По света и у нас
  • 12.35 Коледа – игрална новела /България, 2015г./, режисьор Борислав Колев, в ролите: Румен Трайков, Мариана Крумова, Станислава Николова, Eкатерина Стоянова, Иван Кулеков и др.
  • 13.00 „Коледно матине 2021“ с уч. на Еделина Кънева и Орлин Горанов, оркестър, хор и балет на Държавна опера Стара Загора с диригенти Виктор Крумов и Цветомир Василев
  • 14.30 Домът на вярата: Врачешки манастир „Св. Четиридесет Мъченици“
  • 15.00 Вечната музика
  • 15.30 Библиотеката
  • 16.00 „Великолепната петорка 3“ – детски игрален филм /Германия, 2014г./, режисьор Майк Марзук, в ролите: Валерия Айзенбарт, Кирин Йота, Юстус Шлингензипен, Неле-Мари Никел и др.
  • 17.30 Спортната 2021 година – обзор
  • 18.45 Спорт ТОТО
  • 19.00 С песните на Лили Иванова – 1 част
  • 20.00 По света и у нас
  • 20.30 Българска киновечер представя: „Далеч от брега“ – игрален филм /копродукция, 2018г./, режисьор Костадин Бонев, в ролите: Пенко Господинов, Стефан Вълдобрев, Жорета Николова, Йоана Буковска – Давидова и др.
  • 22.55 Гуен Стефани в коледно настроение
  • 23.40 Окончателен доклад – игрален филм /Унгария, 2020г./, режисьор Ищван Сабо, в ролите: Клаус Мария Брандауер, Доротия Удварош, Ева Керекеш, Андраш Стол и др.
  • 01.40 Три лица – игрален филм /п/ (14)
  • 03.20 Отблизо /п/
  • 04.20 По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 04.40 Религията днес /п/

bTV

  • 06.00 „Приключенията на котарака в чизми“ – анимация, сериал, еп.15, 16
  • 07.00 „Приятели“ – сериал, с.9 еп.8, 9
  • 08.00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Мария Цънцарова и Петя Дикова
  • 11.00 „Търси се“ – токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12.00 bTV Новините – обедна емисия
  • 12.35 „Сам вкъщи 2: Изгубен в Hю Йорк“ – комедия, семеен (САЩ, 1992), режисьор Крис Кълъмбъс, в ролите: Маколи Кълкин, Джо Пеши, Даниел Стърн, Катрин О`Хара, Джон Хърд, Киърън Кълкин, Тим Къри, Бренда Фрикър, Роб Шнайдър и др.
  • 15.00 „Най-хубавият подарък“ – семеен, романтичен, комедия (Канада, 2018), режисьор Крейг Клайд, в ролите: Ейдън Бийгли, Брайс Бишъп, Бейли Чейс, Остин Грант и др.
  • 17.00 „120 минути” /най-доброто/ – публицистично предаване
  • 19.00 bTV Новините – централна емисия
  • 19.30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20.00 „Hаистина любов“ – романтичен, драма, комедия (Великобритания, САЩ, Франция, 2013), режисьор Ричард Къртис, в ролите: Хю Грант, Лиъм Нийсън, Колин Фърт, Алън Рикман, Мартин Фрийман, Роуън Аткинсън, Чиуетел Еджиофор, Бил Най, Били Боб Торнтън, Лора
  • 22.40 „Роди се звезда“ – драма, музикален, романтичен (САЩ, 2018), режисьор Брадли Купър, в ролите: Брадли Купър, Лейди Гага, Сам Елиът, Андрю Дайс Клей, Дейв Шапел, Дрина Де Ниро и др.
  • 01.20Като на кино“ – предаване за кино
  • 01.30 „Формата на водата“ – фентъзи, драма, приключенски, романтичен (САЩ, 2017), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Сали Хокинс, Октавия Спенсър, Майкъл Шанън, Дъr Джoунс, Майкъл Стулбарг, Ричард Дженкинс и др. [14+]
  • 03.50120 минути” /най-доброто, п./

bTV Action

  • 06.00 Анимационен блок: „Трансформърс: Академия Рескю Ботс“ – сериал, с.2 еп.35 – 40
  • 07.30 „Последният кораб“ – сериал, с.5 еп.3 – 5
  • 10.30 „Джурасик свят: Рухналото кралство“ – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, Испания, 2018), режисьор Хуан Антонио Байона, в ролите: Брайс Далас Хауърд, Крис Прат, Рейф Спол, Тоби Джоунс, Джеф Голдблъм, Тед Ливайн, Джеймс Кромуел, Джералдин Чаплин
  • 13.00 „Час пик“ – екшън, комедия (САЩ, 1998), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Джеки Чан, Крис Тъкър, Кен Лиънг, Том Уилкинсън, Крис Пен и др.
  • 15.00 „Спенсър“ – сериал, с.2 еп.13, 14
  • 17.00 Премиера: „Поглед в бъдещето“ – документална поредица, еп.8
  • 17.30 „Мисия Моят Дом“ (2021) /п./ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп.2
  • 18.00 Премиера: „Топ 10“ – автомобилно шоу, еп.9, 10
  • 19.00 „Час пик 2″ – екшън, комедия (САЩ, Хонконг, 2001), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Джеки Чан, Крис Тъкър, Джон Лоун, Чжан Цзъи, Роузлин Санчес, Алън Кинг, Маги Кю и др.
  • 21.00 bTV Новините
  • 21.45 bTV Репортерите
  • 22.00Бандата на екшън: „Час пик 3″ – екшън, комедия (САЩ, Германия, 2007), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Джеки Чан, Крис Тъкър, Макс фон Сидов, Хироюки Санада, Ноеми Леноар, Жюли Депардийо и др.
  • 23.45 „Първият удар на Джеки Чан“ – екшън, комедия (Хонконг, 1996), режисьор Стенли Тонг, в ролите: Джеки Чан, Джаксън Лу, Ани Ву, Бил Тънг, Юрий Петров, Нонна Гришаева и др.
  • 01.30 „Чет Бейкър: Born to Be Blue“ – биографичен, драма, музикален (Канада, Великобритания), режисьор Робърт Будро, в ролите: Итън Хоук, Кармен Иджого, Калъм Кийт Рени, Стивън Макхати, Джанет-Лейн Грийн и др. [14+]
  • 03.15 „Направено в България“ /п./ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп.6
  • 03.45Последният кораб“ – сериал, с.5 еп.3 – 5

bTV Comedy

  • 06.00 „Супермаркет“ – сериал, с.5 еп.15, 16
  • 07.00 Премиера: „Да живее крал Джулиън!“ – сериал, анимация, с.2 еп.22, 23
  • 08.00 „Дивата Нина“ – сериал, еп.84, 85
  • 10.00 „Денис Белята“ – комедия, семеен (САЩ, 1993), режисьор Ник Касъл, в ролите: Мейсън Гембъл, Уолтър Матау, Джоан Плоурайт, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Пол Уинфийлд и др.
  • 12.00 „Бетовен 2“ – комедия, семеен (САЩ, 1993), режисьор Род Даниъл, в ролите: Чарлз Гродин, Бони Хънт, Никол Том, Кристофър Кастайл, Деби Мазар, Крис Пен, Сара Роуз Кар, Мори Чейкин, Хедър Маккоум и др.
  • 14.00 „Приятели“ /п./ – сериал
  • 15.00 „Гранд“ /п./ – сериал
  • 17.30 „Робинзон Крузо“ – анимация, комедия, приключенски (Белгия, Франция, 2016), режисьори Венсан Кестелоот и Бен Стасен
  • 19.30 „Съни Бийч“ /п./ – сериал
  • 20.30 „Денис Белята атакува отново“ – комедия, семеен (САЩ, 1998), режисьор Чарлз Канганис, в ролите: Дон Рикълс, Джордж Кенеди, Джъстин Купър, Бети Уайт, Брайън Дойл-Мъри и др.
  • 22.30 „Земляни“ – сериал, еп.4, 5
  • 23.30 „Робинзон Крузо“ /п./ – анимация, комедия, приключенски (Белгия, Франция, 2016)
  • 01.30 „Земляни“ /п./ – сериал
  • 02.00 „Супермаркет“ /п./ – сериал
  • 03.00″Комиците и приятели“ (2019) – комедийно шоу
  • 04.00″Земляни“ /п./ – сериал
  • 05.00″Супермаркет“ /п./ – сериал

NOVA

  • 06.30 „Иконостас
  • 07.00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 19
  • 08.00 „Събуди се“ – предаване
  • 10.15 Disney Ден: „Коледни кутрета“ – с уч. на Черил Лад, Джордж Нюбърн, Дани Удбърн, Пат Фин, Кейтлин Майери др.
  • 12.00 Новините на NOVA
  • 12.30 Disney Ден: „Игpата на играчките: Пътешествието“ (премиера) – (2019) анимационен филм
  • 14.30 Disney Ден: „Дъмбо“ (премиера) – (2019) с уч. на Колин Фарел, Майкъл Кийтън, Дани Де Вито, Ева Грийн, Алън Аркин и др.
  • 16.40 Disney Ден: „Красавицата и звяра“ – (2017) с уч. на Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, Ема Томпсън, Иън Маккелън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи и др.
  • 19.00 Новините на NOVA – централна емисия
  • 19.20 Темата на NOVA: „Неродената болница“ – филм на Ани Салич
  • 20.00 Disney Ден: „Замръзналото кралство 2“ (премиера) – (2019) анимационен филм
  • 22.10 Disney Ден: „Книгa за джунглата“ – (2016) приключенски филм
  • 00.15 „Коcмосът между нас“ – с уч. на Гари Олдман, Джанет Монтгомъри, Карла Гуджино, Ейса Бътърфийлд и др.
  • 02.10 „Костенурките нинджа“ – с уч. на Мегън Фокс, Уил Арнет, Уилям Фиктнър, Упи Голдбърг и др.
  • 04.00 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 19 /п/
  • 04.50 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериал, сезон 8 /п/
  • 05.30 „Коледа в планината“ – с уч. на Мегън Хилти, Маркъс Роснър, Терил Ротъри, Кейт Айзък и др.

Nova Sport

  • 09.30 Футбол: Лече – Винченца Серия Б на Италия /п/
  • 11.30 Футбол: Падерборн – Хайденхайм Втора Бундеслига (2021-22) /п/
  • 13.30 Баскетбол: ЦСКА – Енисей ВТБ лига директно
  • 15.20 Новини
  • 15.25 Футбол: Обзор на кръга Втора Бундеслига (2021-22) /п/
  • 15.55 Футбол: Уест Хям Юнайтед -Астън Вила класика от Висшата лига (2005-2006) /п/
  • 16.25 Студио „Висша лига“ директно
  • 17.00 Футбол: Уест Хям Юнайтед – Саутхямптън Висша лига (2021-22) директно
  • 18.55 Студио „Висша лига“ директно
  • 19.30 Футбол: Барнзли – Стоук Сити Чемпиъншип (2021-22) запис
  • 21.25 Новини
  • 21.30 Футбол: Пиза – Фрозиноне Серия Б на Италия директно
  • 23.30 Хокей на лед: Йокерит – Авангард Континентална хокейна лига запис
  • 01.45 Еротичен телепазар

Nova News

loading...


  • 06.00Пулс” – здравно предаване /п/
  • 06.30Денят на живо” с Наделина Анева /п/
  • 07.00Ничия земя” – предаване /п/
  • 08.00Събуди се” – предаване
  • 10.15Социална мрежа” – избрано
  • 11.00Пулс” – здравно предаване
  • 11.30 „В добра форма” – док.поредица на DW
  • 12.00 Новините на NOVA
  • 12.30 „Шоубизнес” – предаване
  • 13.00 Новините на NOVA NEWS
  • 13.25Бизнесът” – рубрика
  • 13.30 „Ускорение“ – док.поредица на DW
  • 14.00 Новините на NOVA NEWS
  • 14.30 „Другото лице” – предаване
  • 15.00 Новините на NOVA NEWS
  • 15.30 „Само смелите живеят вечен живот“ – док.филм на Калина Паскалева
  • 16.00Ничия земя” – предаване /п/
  • 17.00 Документална поредица на DW
  • 17.30 Документална поредица на DW
  • 18.00 Документална поредица на DW
  • 18.30 Документална поредица на DW
  • 19.00 Новините на NOVA NEWS
  • 19.15 Ничия земя” – предаване /п/
  • 20.00 Новините на NOVA NEWS
  • 20.45 Темата на NOVA
  • 21.00 Новините на NOVA NEWS
  • 21.25 „Истории от света” – док.поредица на DW
  • 22.00 Новините на NOVA NEWS
  • 22.20 „Само смелите живеят вечен живот“ – док.филм на Калина Паскалева
  • 22.50Ничия земя” – предаване /п/
  • 23.40 Документална поредица на DW
  • 00.10 Документална поредица на DW
  • 00.40 „Шоубизнес” – предаване /п/
  • 01.10Ничия земя” – предаване /п/
  • 01.50Събуди се” – предаване /п/
  • 04.20Ничия земя” – предаване /п/
  • 05.05Пулс“ – здравно предаване /п/
  • 05.30 „Другото лице” – предаване /п/

Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *