Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 МАЙ

БНТ

05:25 Дойче Веле: Шифт /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 История.bg Учители на свещеното слово /п/ 13:30 Културното наследство на България документална поредица 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Точица анимационен филм 14:50 Сребристият жребец анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Отблизо /п/ 17:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Питай БНТ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 Моят плейлист музикално-развлекателно предаване 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Безумният ноември игрален филм 01:15 Култура.БГ /п/ 02:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/ 03:15 Питай БНТ /п/ 04:30 Туристически маршрути /п/

bTV

05:40 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.7 06:30 “Лице в лице” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.8 14:50 “Спасители в планината” – сериал, с.11 еп.6, 7 16:30 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.9 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2 еп.54 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.93 21:00 “Божествено” – сериал, еп.12 22:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 Премиера: “Супер екипаж” – сериал, еп.21, с.2 еп.1 00:30 “Новите съседи” – сериал, с.9 еп.15 02:20 bTV Новините /п./ 02:50 “Преди обед” /п./ 04:50 “Втори шанс” – сериал, еп.123 (последен)

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.6 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.3 еп.6, с.4 еп.1 – 3 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.6 09:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.12 10:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.21 11:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.15 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.1 13:00 “Хана” – драма, екшън, трилър (САЩ, Великобритания, Германия, 2011), режисьор Джо Райт, в ролите: Сърша Ронан, Кейт Бланшет, Ерик Бана, Вики Крипс, Том Холандър и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.7 16:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.13 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.2 18:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.16 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.4 еп.22 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Супергърл” – сериал, с.4 еп.19 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Каубои и извънземни” – фантастика, екшън, трилър, уестърн (САЩ, 2011), режисьор Джон Фавро, в ролите: Даниел Крейг, Харисън Форд, Оливия Уайлд, Кланси Браун, Пол Дейно, Сам Рокуел и др. 00:15 “Супергърл” – сериал, с.4 еп.19 01:15 “Монк” – сериал, с.7 еп.16 02:15 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.22 03:15 “Бягство от затвора” – сериал, еп.2 04:15 “Стоте” – сериал, с.4 еп.13

bTV Comedy

05:00 “Супермаркет” /п./ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, еп.5, 6 07:00 “Тя е баща ти” /п./ – сериал 08:30 “Хотел Елеон” /п./ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Завръщането на героя” – исторически, комедия (Франция, Белгия, 2018), режисьор Лоран Тирар, в ролите: Жан Дюжарден, Мелани Лоран, Ноеми Мерлан, Кристоф Монтьонез, Евлин Бюил, Кристиан Бюжо и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Хотел Елеон” /п./ – сериал 15:00 “Ало, ало” /п./ – сериал 15:30 “Тя е баща ти” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.4 еп.21, 22 19:00 “Тя е баща ти” – сериал, еп.12 20:30 “Ало, ало” – сериал, с.8 еп.1 22:00 “Хотел Елеон” – сериал, еп.17, 18 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.6 еп.24, с.7 еп.1 00:00 “Завръщането на героя” /п./ – исторически, комедия (Франция, Белгия, 2018) 02:00 “Супермаркет” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал

Nova TV

05:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” – сериен филм, сезон 1 22:00 “ФБР” (премиера) – сериен филм, сезон 1 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Престъпни намерения” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 4 01:30 “Теория за големия взрив” – сериен филм, сезон 12 02:00 “Уил и Грейс” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Локомотив – Йокерит, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Уникаха – Морабанк Андора, полуфинален мач за Купата на краля /п/ 14:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – Зенит, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Валенсия, полуфинален мач за Купата на краля /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Бърнли – Норич Сити, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:00 Футбол: Манчестър Сити – Манчестър Юнайтед, полуфинален мач реванш за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Локомотив Кубан – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – здравно предаване /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Без монтаж” 10:25 “Имате думата” -/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Изкуство по време на пандемия”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:20 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Изкуство по време на пандемия” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *