Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 МАЙ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:40 Препрочитаме Вазов 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Людмила Гурченко – тв филм /12 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Давай, Астробой! – анимационен филм 15:30 Мън Уа – анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 В кадър 21:30 Студио “УЕФА Лига Европа” 22:00 Футбол: Виляреал – Манчестър Юнайтед, финал на турнира на УЕФА “Лига Европа” пряко предаване от Гданск /Полша/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:40 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 04:25 Людмила Гурченко – тв филм /12 епизод/п/

bTV
05:20 “Домашен арест” /п/ – сериал, еп.2 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4р еп.11 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.40 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.89 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Седем часа разлика” – сериал, еп.5 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.101 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.7 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, еп.3 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2, еп.9, 10 01:00 “Истинска любов” – сериал, еп.75 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.43

bTV Action
05:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.7 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, еп.16 – 19 08:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.7 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.1 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.6 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.10 12:00 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.4 13:00 “Неудържим” – екшън, трилър (САЩ, 2010), режисьор Тони Скот, в ролите Дензъл Уошингтън, Крис Пайн, Росарио Доусън, Итън Суплий, Кевин Дън, Дейвид Уоршовски, Елизабет Матис и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.8 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.2 17:00 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.5 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.11 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3, еп.7 20:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.17 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Дънди Крокодила” – приключенски, фентъзи, комедия (Австралия, 1986), режисьор Питър Фейман, в ролите Пол Хогън, Линда Козловски, Джон Мейлон, Дейвид Кълпилил, Ричи Сингър, Марк Блъм, Реджиналд ВелДжонсън и др. 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.17 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.11 02:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.7 03:00 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.5 04:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.2

bTV Comedy
05:00 “По средата” /п/ – сериал 06:00 “По средата” – сериал, с.8, еп.15, 16 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Анжелика” /п/ – сериал 10:00 “Приемане в Принстън” – комедия, романтичен (САЩ, 2013), режисьор Пол Уайц, в ролите Тина Фей, Пол Ръд, Нат Улф, Глория Рубен, Уолас Шон и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Анжелика” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.6, еп.22, 23 19:00 “По средата” – сериал, с.9, еп.17 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.9, еп.17 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.9, еп.13 22:00 “Анжелика” – сериал, еп.7, 8 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.6, еп.24, с.7, еп.1 00:00 “Приемане в Принстън” /п/ – комедия, романтичен (САЩ, 2013) 02:00 “По средата” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 1 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериал, сезон 10 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 1 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 2 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 3 01:30 “Истината за случая “Хари Куебърт” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Ал Ансар – Ал Салт Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) /п/ 12:00 Баскетбол: Уникаха – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Брентфорд – Борнемут Чемпиъншип, плейофи, полуфинален реванш /п/ 16:00 Баскетбол: Тенерифе – Барселона Испанска баскетболна лига /п/ 18:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) /п/ 18:30 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 19:00 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) 19:30 Студио “Футбол” – директно 20:00 Футбол: ЦСКА 1948 – Лудогорец efbet Лига – директно 21:55 Студио “Футбол” – директно 22:30 Новини 22:35 Професионална борба: “Първична сила” предаване на WWE (2021) 23:30 Футбол: Съндърланд – Линкълн Сити Лига 1, плейофи, полуфинален реванш /п/ 01:30 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Бизнесът /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Шоубизнес /п/ 11:20 Бизнесът 11:30 Документална поредица на DW 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Без резервация 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Шоубизнес 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо /п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *