Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 МАРТ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Мъже без мустаци – тв филм /п/ 07:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 Бизнес.БГ /п/ 13:05 В кадър /п/ 13:35 Отворени досиета 3: Асен Апостолов. Присъда за назидание – документална поредица /България, 2019 г./, режисьор Николай Василев 14:05 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс – анимационен филм 14:40 Почти вълшебно приключение – двусериен тв филм /България, 1986г./, 1 серия, режисьор Илко Дундаков, в ролите Марио Петров, Стефан Клисуров, Иван Балсамаджиев, Димитър Манчев и др. 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Джинс /п/ 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт тото 19:05 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 19:10 Корпорация “Приключения” – тв филм /18 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Две жени – игрален филм /Русия, 2014 г./, режисьор Вера Глаголева, в ролите Ралф Файнс, Вера Глаголева, Анна Астраханцева, Алекасндър Балуев и др. 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Асо в ръкава игрален филм /копродукция, 1976 г./, режисьор Иван Пасер, в ролите Омар Шариф, Карън Блак, Джоузеф Ботъмс и др.(12) 01:15 Култура.БГ /п/ 02:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 03:15 Корпорация “Приключения” – тв филм /18 епизод/п/ 04:10 Дойче веле: Шифт 04:25 Малки истории /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп. 21 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп. 41 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 7, еп. 100 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с. 8, еп. 4 17:00 bTV Новините 17:20 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с. 2, еп. 18 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с. 2, еп. 53 21:00 “Бригада Нов дом” – социален проект, с. 5 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с. 2, еп. 17 01:00 “Спасители в планината” /п/ – сериал, с. 8, еп. 4 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп. 80

bTV Action
05:00 “Животинско царство” – сериал, с. 2, еп. 8 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп. 1 – 4 08:00 “Кости” – сериал, с. 11, еп. 19 09:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 4 10:00 “Стрелата” – сериал, с.3 еп. 1 11:00 “Монк” – сериал, с. 5, еп. 4 12:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 6 13:00 “Нинджа 2: Пътят на отмъщението” – екшън, криминален, трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор Айзък Флорентин, в ролите Скот Адкинс, Кейн Косуги, Сюн Сугата, Витая Пансрингарм и др. 15:00 “Кости” – сериал, с. 11, еп. 20 16:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 5 17:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 7 18:00 “Монк” – сериал, с. 5, еп. 5 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с. 3, еп. 2 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Господарят на илюзията” – сериал, еп. 2 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Нинджа убиец” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2009), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите Рейн, Рик Юн, Наоми Харис, Бен Майлс, Шьо Косуги, Кайли Голдстайн и др. [16+] 00:00 “Господарят на илюзията” /п/ – сериал, еп. 2 01:00 “Животинско царство” – сериал, с. 2, еп. 9 02:00 “Стрелата” – сериал, с. 3, еп. 2 03:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 7 04:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 5

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с. 6, еп. 11, 12 07:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 08:00 “Кухня” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” – сериал 10:00 “Кунг-фу панда 2” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2011), режисьор Дженифър Ю Нелсън 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, еп. 7, 8 19:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с. 12, еп. 9, 10 20:00 Премиера: “Новите съседи” – сериал, с. 11, еп. 8 22:00 “Кухня” – сериал, с. 5, еп. 15, 16 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 3, еп. 5, 6 00:00 “Страната на чудесата” – комедия (Русия, 2016), режисьор Дмитрий Дяченко, в ролите Елена Яковлева, Фьодор Добронравов, Александр Пал, Олеся Железняк, Сергей Лавигин, Грант Тохатян и др. 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 2 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 21:00 “Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон 22:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 2 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 1 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Енерги Котбус – Байерн Мюнхен, мач от първи кръг за Купата на Германия
/п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Хъл Сити – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Обрадойро – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Хокей на лед: Мач от Континенталната хокейна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 24-и епизод /п/ 20:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 29-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Класика от Висшата лига: Куинс Парк Рейнджърс – Челси (1995-96) /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 13-и епизод 23:00 Футбол: Юрдинген – Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ
/п/ 00:20 “Спорт в обектива”
/п/ 01:00- 07:00 – Повторени

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *