ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 НОЕМВРИ

БНТ
05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване /п/ 11:15 Дързост и красота – тв филм /4033 епизод/ /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра /п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно: “Вкусната България” /п/ 14:00 Малки истории – документален слот 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Диноотряд “Кунг Фу” – анимационен филм 14:50 Космически кораб “Догстар” 2 – анимационен филм 15:15 Бакстър – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Дързост и красота – тв филм /4034 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” – кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Клуб “История.bg” – състезание 22:00 Дълбоката държава – тв филм /5 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Викингите 3 – тв филм /2 епизод/ (16) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни /п/ 02:15 Дълбоката държава – тв филм /5 епизод/ /п/(14) 03:20 Клуб “История.bg” – състезание /п/ 04:20 Викингите 3 – тв филм /2 епизод/ /п/ (16)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 06:00 “Барби: Страната на сънищата” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, еп. 7 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 3, еп. 65 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с. 2, еп. 57 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с. 1, еп. 151 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Искрите на отмъщението” – сериал, с. 1, еп. 55 21:00 “Фермата: Съединение” – риалити, сезон 4 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Вътрешна сигурност”- сериал, с. 4, еп. 9 01:00 “Къща от карти” – сериал, с. 4, еп. 9 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:00 “Теория на глупостта” – документална поредица 04:50 “Опасни улици”- сериал, с. 11, еп. 106

bTV Action
06:00 “Робо и Страшко” – анимация 08:00 “Лонгмайър” – сериал, с. 5, еп. 6 09:00 “Супергърл” – сериал, еп. 4 10:00 “Стрелата” – сериал, с. 3, еп. 18 11:00 “Монк” – сериал, с. 7, еп. 14 12:00 “Стоте” – сериал, с. 4, еп. 7 13:00 “Под прикритие”- драма, криминален (САЩ, 2007), режисьор – Джордж Менделук, актьори – Шони Смит, Майкъл Уудс, Гордън Майкъл Улвът, Лори Триоло и др. 15:00 “Лонгмайър” – сериал, с. 5 еп. 7 16:00 “Супергърл” – сериал, еп. 5 17:00 “Стоте” – сериал, с. 4, еп. 8 18:00 “Монк” – сериал, с. 7, еп. 15 19:00 “Стрелата” – сериал, с. 3, еп. 19 20:00 Премиера: “Смъртоносно оръжие” – сериал, с. 2, еп. 8 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага” – екшън, драма, военен (САЩ, 2014), режисьор – Роел Рейн, актьори – Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейми,  Майкъл Евърсън и др. 00:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с. 2, еп. 3 01:00 “Стрелата” – сериал, с. 1, еп. 14 02:00 “Лонгмайър” – сериал, с. 5 еп. 2 03:00 “Последователите” – сериал, с. 3, еп. 11 04:00 “Монк” – сериал, с. 7, еп. 10

bTV Comedy
05:00 “Хотел Елеон” – сериал 06:00 “Барът” – сериал 07:00 “Модерно семейство” – сериал 08:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 09:00 “Българи на три морета” – риалити 10:00 “Бейб” – комедия, драма, семеен (САЩ, Австралия, 1995), режисьор – Крис Нунън, актьори – Магда Шубански, Джеймс Кромуел и др. 12:00 “Без пукната пара” – сериал 13:00 “Теория за големия взрив” – сериал 14:00 “По средата” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Домашен арест” – сериал, с. 2 18:00 “Без пукната пара” – сериал 19:00 “Модерно семейство” – сериал 20:00 “Новите съседи” – сериал 22:00 “По средата” – сериал, с. 7 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с. 7 00:00 “Бейб” – комедия, драма, семеен (САЩ, Австралия, 1995), режисьор – Крис Нунън, актьори – Магда Шубански, Джеймс Кромуел и др. 02:00 “Барът” – сериал 03:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” – сериал

Nova TV
05:20 “Костюмари” – сериен филм, 7 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35” – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2018 (премиера) – риалити шоу 23:00 “Господари на ефира” – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2018 – риалити шоу, на живо от Къщата 00:30 “Гомор” (премиера) – сериен филм, 2 сезон 01:30 “Костюмари” – сериен филм, 7 сезон 02:30 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 03:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
09:00 Дартс: “Плейърс чемпиъншип”, трети ден, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Амиен – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Астън Вила – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Барселона – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Брентфорд – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Ница – Лил, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Историята оживява” /п/ 05:30 “Аз уча английски” с Николая /п/ 06:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес /п/ 07:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова /п/ 08:00 “Аз уча английски” с Николая /п/ 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова /п/ 10:00 “Историята оживява” /п/ 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес /п/ 11:00 “Епизод” /п/ 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT /п/ 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова /п/ 14:00 “Аз уча английски” с Николая /п/ 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова /п/ 16:30 Документален филм 17:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу-бизнес /п/ 18:00 “Историята оживява” /п/ 18:30 “Епизод” /п/ 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова /п/ 20:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT /п/ 21:30 Документален филм 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже /п/ 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова /п/ 02:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина /п/ 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу-бизнес /п/ 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT /п/

Kanal 3
06:15 “Денят на живо” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Офанзива” – избрано 11:00 НОВИНИ 11:15 “Пулс” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо” /п/ 00:00 НОВИНИ /п/ 00:20 “Спорт в обектива” /п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *