ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 НОЕМВРИ

БНТ

05:00 Още от деня 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Клуб “История.bg” /п/ 13:30 Апостолът и неговият паметник – документален филм /България, 2018 г./, режисьор Никола Бошнаков 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Точица – анимационен филм 14:50 Сребристият жребец – анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:05 Стани богат – тв игра/п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца – тв филм /31 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 5 – тв филм /3 епизод/ (12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Съкровище в двореца – тв филм /31 епизод/п/ 03:15 Туризъм.бг /п/ 03:45 Извън играта /п/ 04:15 Законът на Дойл 5 – тв филм /3 епизод/п/ (12)

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4, еп.26 (последен) 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.63 (последен) 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.18 16:00 “Всичко може да се случи” – сериал, с.3, еп.10 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.20 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги – сериал, еп.30 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.16 00:30 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.12 01:30 “Друговремец” – сериал, с.4, еп.12 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.3

bTV Action

05:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.19 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.25, 26, с.3, еп.1, 2 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.15 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.19 10:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.6 11:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.1 12:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.9 13:00 “Трусове 6: Студен ден в ада” – фантастика, екшън (САЩ, ЮАР, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите Джей Ансти, Алистър Блек, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.16 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.20 17:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.10 18:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.2 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.3, еп.7 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.13 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “На прицел” – екшън, криминален (САЩ, 2016), режисьор Кеони Уаксман, в ролите Стивън Сегал, Флорин Пиърсик мл., Джейд Юън, Джейкъб Гродник и др. 23:45 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.13 00:45 “Готъм” – сериал, с.3 еп.7 01:45 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.16 02:45 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.10 03:45 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.2 04:45 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4, еп.6

bTV Comedy

05:00 “Страхотни новини” – сериал 06:00 “Страхотни новини” – сериал, с.2, еп.4, 5 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Домашен арест” /п/ – сериал, с.4, еп.3, 4 10:00 “Смъртта й прилича” – фентъзи, комедия (САЩ,1992), режисьор Робърт Земекис, в ролите Мерил Стрийп, Голди Хоун, Изабела Роселини, Брус Уилис и др. 12:00 “Без пукната пара” – сериал 13:00 “Фитнес” – сериал 14:00 “Модерно семейство” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.111 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 пролет), еп. 14, 15 18:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 еп.22, с.6, еп.1 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.10 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7, еп.8 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.8, 9 23:00 Премиера: “Фитнес” – сериал, еп.1, 2 00:00 “Смъртта й прилича” /п/ – фентъзи, комедия (САЩ,1992) 02:00 “Страхотни новини” – сериал 03:00 “Без пукната пара” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Гомор” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Футбол: Мидълзбро – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Тенерифе – Бетис, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Фулъм – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Хокей на лед: Автомобилист – ЦСКА Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 14-и епизод /п/ 18:30 Хокей на лед: Динамо Москва – Локомотив, мач от Континенталната хокейна лига, директно 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Футбол: Суонси Сити – Милуол, мач от Чемпиъншип /п/ 23:15 Баскетбол: ЦСКА – Нижни Новгород, мач от ВТБ лига /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Интервю с Наделина Анева” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” – /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *