ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 НОЕМВРИ

БНТ

05:10 Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 4, тв филм /2 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните: Копринените буби 15:15 Влакът на динозаврите 2, анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 18:45 Спорт тото 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Питай БНТ 21:30 Студио “УЕФА Лига Европа” 22:00 Футбол: Тотнъм – Лудогорец, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”, пряко предаване от Хатпър стадион /Лондон/ 00:15 Светът и ние /п/ 00:35 100% будни /п/ 02:30 Култура.БГ /п/ 03:30 Бразди /п/ 04:00 Туризъм.бг /п/ 04:30 Когато сърцето зове 4, тв филм /2 епизод/п/

bTV

05:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.10 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.14 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.12 15:00 “Търговски център” – сериал, с.15, еп.159, 160 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.5, еп.17 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.99 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.112 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Вътрешна сигурност” – сериал, с.8, еп.8 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.18 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.81

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.21 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.24 – 26 (последен) 07:30 “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.1 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.21 09:00 “Чък” – сериал, еп.13 10:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.9, 10 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.11 12:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.13 13:00 “Бившата” – трилър (САЩ, 2019), режисьор Дани Будай, в ролите Алиша Зиглър, Маяра Уолш, Филип Бойд, Джак Кризманич и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.22 16:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.1 17:00 “Монк” – сериал, с.5 еп.14 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.12 19:00 Сезонът на ЦСКА-София и Лудогорец в УЕФА Лига Европа – магазинно предаване 19:45 Студио “Лига Европа” 19:55 Пряко, УЕФА Лига Европа, групова фаза IV кръг: ЦСКА – Йънг Бойс 22:00 Пряко, УЕФА Лига Европа, групова фаза IV кръг: Рейнджърс – Бенфика 00:00 Лига Европа, обзор 01:00 “Шпиони: За общото благо” – екшън, трилър (Великобритания, 2015), режисьор Барат Налури, в ролите Кит Харингтън, Питър Фърт, Дженифър Ийли, Майкъл Уайлдман, Тапънс Мидълтън, Тим Макинърни и др. 02:45 “Бягство от затвора” – сериал, еп.12 03:30 “Монк” – сериал, с.5, еп.14 04:15 “Чък” – сериал, с.2, еп.1

bTV Comedy

05:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, с.2 еп.19, 20 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Нова в града” – романтичен, комедия (САЩ, Канада, 2009), режисьор Джонас Елмър, в ролите Рене Зелуегър, Хари Коник мл., Шабан Фалън, Джей Кей Симънс, Франсис Конрой и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.5, еп.24, с.6, еп.1 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.131 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.94, 95 21:00 “Младият Шелдън” – сериал, еп.21, 22 22:00 “Кухня” – сериал, с.2, еп.7, 8 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.7 еп.4, 5 00:00 “Нова в града” /п/ – романтичен, комедия (САЩ, Канада, 2009) 02:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Кухня” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Истината за случая “Хари Куебърт” – сериен филм /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериен филм, сезон 10 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 23 00:30 “Истината за случая “Хари Куебърт” – сериен филм 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 10 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Металург – Ак Барс, Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Футбол: Милуол – Кардиф Сити Чемпиъншип – повторение 14:00 Баскетбол: Сарагоса – Барселона, Испанска баскетболна лига – повторение 16:00 Футбол: Борнемут – Рединг Чемпиъншип – повторение 17:55 Новини 18:00 Хокей на лед: Торпедо – Йокерит, Континентална хокейна лига – директно 20:30 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга, предаване за български футбол (2020-21) 21:00 Новини 21:30 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, предаване на WWE 23:00 Хокей на лед: Торпедо – Йокерит, Континентална хокейна лига – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3

07:00 “Денят на живо” /п/ 07:35 “Социална мрежа” /п/ 08:30 “Другото лице” 11:45 Топ Шоп 12:00 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00- 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *