HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 НОЕМВРИ

БНТ
05:10 Бразди /п/ 05:40 Иде нашенската музика /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Неделно евангелие 07:10 Зелената линейка – здравно риалити с водеща Ива Димитрова 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:55 България от край до край 5 /3 филм/ 13:25 Музикална сцена БНТ1 – ритъмът на Балканите – фолклорен концерт 14:35 За всяка единица живот – документален филм /България, 2016 г./, сценарист и режисьор Божидар Велчев 15:35 Принцесата и понито – детски игрален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Рейчъл Голденбърг, в ролите Фиона Пери, Бил Обърст-младши и др. 17:00 Непозната земя 17:30 Спортна треска – обзорно спортно предаване 18:30 Спорт тото 19:05 През коридорите на времето – 8-сериен документална поредица /САЩ, 2010г./, 1 епизод, режисьор и водещ Морган Фрийман 19:50 Лека нощ, деца! Жил и Жюли 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Папа Хемингуей в Куба. Истинска история – игрален филм /копродукция, 2015 г./, режисьор Коки Гедройч, в ролите Джовани Рибизи, Джоли Ричардсън, Минка Кели и др. 22:35 По света и у нас – информационна емисия 22:50 Нощни птици – вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова 23:50 Американски боен кораб – игрален филм /САЩ, 2012 г./, режисьор Тъндър Левин, в ролите Марио Ван Пийбълс, Карл Уедърс, Джоана Уотс и др. 01:20 През коридорите на времето – документална поредица /1 епизод/п/ 02:05 Непозната земя /п/ 02:35 Библиотеката /п/ 03:50 Отблизо с Мира Добрева /п/ 04:50 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:30 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.12, еп.9, 10 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Търси се…” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм 13:00 “Светлина от миналото” – драма, комедия, романтичен (САЩ, 1999), режисьор Хю Уилсън, актьори Брендън Фрейзър, Алисия Силвърстоун, Дейв Фоули, Кристофър Уокън, Сиси Спейсек, Дъглас Смит и др. 15:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.2, еп.22 16:00 “Бригада Нов дом” – социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2) 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Фермата” – риалити 22:00 “Папараци” – телевизионен таблоид 23:00 “Смъртоносен изстрел” – криминален, трилър (САЩ, 2008), режисьор – Джон Мадън, актьори – Мики Рурк, Даян Лейн, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън и др. 01:00 “Дневниците на вампира” – сериал, с.5, еп.4 02:00 “Като на кино” – предаване за кино с водещ Михаил Дюзев 03:00 “Търси се…” /п./ – токшоу 04:00 “120 минути” /п./- публицистично предаване

bTV Action
06:00 “Авата: Легенда за Анк” – анимация 07:30 “Тежки престъпления” – сериал, с.2, еп.7, 8, 9 10:30 “Принцът и демоните” – анимация (Люксембург, Франция, Белгия, 2014), режисьор – Паскал Морели 12:45 “Смъртоносно оръжие 3” – екшън, комедия, САЩ, 1992 г., режисьор Ричард Донър, актьори Мел Гибсън, Дани Глоувър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Уолф и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, еп. 3,4 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 19:00 “Фантастичната четворкa” – екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2005), режисьор Тим Стори, актьори Йоан Гръфъд, Джесика Алба, Крис Евънс, Майкъл Чиклис, Джулиън Макмахън, Лори Холдън, Кери Уошингтън, Хамиш Линклейтър и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Фантастичната четворка и Сребърният сърфис” – екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2007), режисьор Тим Стори, актьори Йоан Гръфъд, Джесика Алба, Крис Евънс, Майкъл Чиклис, Андре Броуър, Кери Уошингтън, Джулиън Макмахън, Лорънс Фишбърн и др. 23:45 “Смъртоносно оръжие 3” – екшън, комедия, САЩ, 1992 г., режисьор Ричард Донър, актьори Мел Гибсън, Дани Глоувър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Уолф и др. 02:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.2, еп.8, 9 04:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 04:30 “В света на динозаврите” – приключенски, анимация (САЩ, 2013), режисьор – Бари Кук, Нийл Найтингейл, актьори Ангори Райс, Чарли Роу, Карл Ърбън и др.

bTV Comedy
05:00 “Да отгледаш Хоуп” /п./- сериал 06:00 “Предградие” – сериал, с.2 07:00 “Да отгледаш Хоуп” – сериал, с.4 08:00 “По средата” – сериал, с.4 09:00 “Загадките на Лора”- сериал, с.1 10:00 “Простичко желание” – комедия, фентъзи, семеен (САЩ, 1997), режисьор Майкъл Ричи, актьори Мартин Шорт, Мара Уилсън, Робърт Пасторели, Франсис Капра, Джонатан Хедъри, Аманда Плъмър и др. 12:00 “Новите съседи ” /п./- комедиен сериал 15:00 “Столичани в повече” – комедиен сериал, с. 1-2 18:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 19:30 “Мутра по заместване” – комедиен сериал 20:30 “Фалстарт” – комедия, романтичен (САЩ, 2006), режисьор Том Дей, актьори Матю Макконъхи, Сара Джесика Паркър, Зоуи Дешанел, Джъстин Барта, Брадли Купър, Кати Бейтс, Стивън Тоболовски, Катрин Уиник и др. 22:30 “Шегаджии”- сериал 23:30 “Офисът” /п./ – сериал 00:30 “Столичани в повече” – комедиен сериал 03:30 “Шегаджии” /п./- сериал 04:00 “Загадките на Лора” – сериал

Nova TV
06:30 “Иконостас” 07:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 4 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Да се завърнеш у дома” – с уч. на Ранди Уейн, Джералд Макрейни, Яна Крамер, Шон Сипос и др. 14:15 “Любов от пръв поглед” (премиера) – с уч. на Ейми Смарт, Джонатан Бенет, Кели Тибо, Ейдриън Грение и др. 16:00 “Мис Пепеляшка” – тв риалити, сезон 2 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Сделка или не” – телевизионна игра, нов сезон 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 X Factor – музикално шоу 22:30 “Мисията невъзможна 2” – с уч. на Том Круз, Танди Нютън, Дъгрей Скот, Винг Реймс, Ричард Роксбърг и др. 01:00 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:30 “Да се завърнеш у дома” – с уч. на Ранди Уейн, Джералд Макрейни, Яна Крамер, Шон Сипос и др. /п/ 03:30 “Мис Пепеляшка” – тв риалити /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Барнзли – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Шефилд Юнайтед – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Класика от Висшата лига – Ливърпул – Челси (1996-97), повторение 14:30 Класика от Висшата лига – Уест Бромич Албиън – Тотнъм Хотспър (2002-03), повторение 15:00 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 14-и епизод 15:30 Футбол: Саутхямптън – Евертън, мач от английската Висша лига, директно 17:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 14-и епизод 18:00 Футбол: Марсилия – Гингам, мач от френската Лига 1, директно 20:00 Футбол: Ница – Лион, мач от френската Лига 1, запис 21:50 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 14-и епизод, повторение 22:20 Футбол: Норич Сити – Престън Норт Енд, мач от английската Виша лига, повторение 00:20 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:35 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от Спорно за спорта” с Кирил Веселински, 1 част 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 08:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова 09:00 Най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 2 част 11:00 Най-доброто от “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие – 2 част 13:00 “Шоуто на играчите” – вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 14:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 15:00 Най-доброто от “Един прекрасен ден” – 2 част 16:30 Най-доброто от “еМисия България” – 2 част 17:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++”Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков 22:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина 23:00 “Шоуто на играчите” – вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 00:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 01:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 03:00 Най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 2 част (п) 04:00 Най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Офанзива” с Любомир Огнянов/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Всеки следобед с Криси”, избрано 10:00 Телемаркет 10:15 “Холивуд” с Ивелина Кунчева/п/ 10:45 Интервю с Наделина Анева/п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 “Вечните песни” 13:00 “Всеки следобед с Криси”, избрано 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 “Без монтаж”/п/ 15:00 НОВИНИ 15:10 Tоп Шоп 15:25 “Патарински Live/п/ 15:55 Телемаркет 16:00 “Четвърта инстанция”- токшоу 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ 19:30 “Патарински Live/п/ 20:00 “Интервю” с Наделина Анева 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 “Патарински Live/п/ 22:30 “Беновска пита”/п/ 00:30 НОВИНИ /п/ 01:00 Повторения

 

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *