Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 ОКТОМВРИ

БНТ
05:15 Перфекционистите в “Ролс-Ройс” – документален филм/п/ 06:00 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:25 Диноотряд “Кунг-фу” – анимационен филм /п/ 07:10 Спилитим и Рашо – тв филм 07:25 Патиланско царство тв филм 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Как да правим изумителни снимки? – документална поредица /п/ 11:30 Туризъм.бг 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев 15:00 Лазарица /90 години от рождението на Йордан Радичков/ – моноспектакъл по Йордан Радичков /България, 2005 г./, режисьор Коста Биков, в главната роля Рангел Вълчанов 16:00 След милион години – документален филм /5 епизод/ 16:50 Частните музеи в Чехия: Музей на грамофоните – документалена поредица 17:00 Вечната музика 17:30 Умно село Снежина vs Медея 18:30 Извън играта 19:00 Стани богат – тв игра 20:00 По света и у нас 20:20 Спортни новини 20:30 Господин Селфридж 3 тв филм /2 и 3 епизод/ (12) 22:05 По света и у нас 22:20 Студио “Х”: Две легенди – тв филм /4, последен епизод/ (12) 23:50 Подземен свят игрален филм /копродукция, 2003 г./, режисьор Лен Уайзман, в ролите Кейт Бекинсейл, Скот Спийдман, Майкъл Шийн и др. (14) 01:50 Асо в ръкава – игрален филм /п/ 03:35 Династията Романови – документална поредица /7 епизод/п/ 04:30 Бразди /п/

bTV
05:30 “НепознатиТЕ” /п/ – документална поредица 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, анимация, еп.13, 14 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3, еп.23, 24 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица на Георги Тошев 13:00 “У дома в Митфорд” – драма, романтичен (тв филм, САЩ, 2017), режисьор Гари Харви, в ролите Анди Макдауъл, Камерън Матисън, Кен Тремблет, Дейвид Луис, Сара Едмондсън и др. 15:00 “Гласът на България” – музикално шоу /най-доброто/ 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите – нов сезон 20:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:00 “България търси талант” – телевизионно шоу, с.6 23:30 “Кампанията” – комедия (САЩ, 2012), режисьор Джей Роуч, в ролите Уил Феръл, Зак Галифанакис, Джейсън Съдекис, Дилън Макдърмът, Джон Литгоу, Дан Акройд, Брайън Кокс и др. 01:10 “Интервю с вампир” – хорър, фентъзи, драма (САЩ, 1994), режисьор Нийл Джордан, в ролите Том Круз, Кирстен Дънст, Крисчън Слейтър, Танди Нютън, Брад Пит, Антонио Бандерас, Стивън Риа и др. [14+] 03:20 “Мармалад” /п/

bTV Action
05:00 “Час пик” – сериал, еп.11 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.3, еп.2 – 5 08:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.10 – 12 11:00 “Вълната” – екшън, трилър, драма (Норвегия, Швеция, 2015), режисьор Роар Ютаг, в ролите Кристофер Йонер, Ане Даал Торп, Йонас Хоф Офтебро, Фридтьоф Сохем и др. 13:00 “Бързи и яростни” – екшън, трилър (САЩ, Германия, 2001), режисьор Роб Коен, в ролите Пол Уокър, Вин Дизел, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Ричард Юн, Чад Линдбърг, Джони Стронг, Мат Шулц, Тед Ливайн, Вайто Руджинис, Стантън Рътлидж и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.19, 20 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.30 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за домашния майстор, еп.5 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.19 18:45 “Критична точка” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, Китай, 2015), режисьор Ериксън Кор, в ролите: Едгар Рамирес, Люк Брейси, Тобиас Сантелман, Рей Уинстън, Териса Палмър и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Италианска афера” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Франция, Великобритания, Италия, 2003), режисьор Ф. Гари Грей, в ролите Доналд Съдърланд, Марк Уолбърг, Едуард Нортън, Шарлийз Терон, Джейсън Стейтъм, Сет Грийн и др. 00:15 “Дедпул” – фантастика, екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Тим Милър, в ролите Райън Рейнолдс, Морена Бакарин, Джина Карано, Ти Джей Милър, Ед Скрейн, Рейчъл Шийн, Браяна Хилдебранд и др. [14+] 02:15 “Смъртоносно оръжие” /п/ – сериал, с.2 еп.19, 10 04:15 “Вълната” – екшън, трилър, драма (Норвегия, Швеция, 2015), режисьор Роар Ютаг, в ролите: Кристофер Йонер, Ане Даал Торп, Йонас Хоф Офтебро, Фридтьоф Сохем и др.

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.4 еп.1, 2 07:00 “По средата” – сериал 08:00 “Томас и приятели” – сериал, еп.19, 20 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.5, еп.21, 22 10:00 “Спри или мама ще стреля” – комедия, екшън, семеен (САЩ, 1992), режисьор Роджър Спотисуд, в ролите: Силвестър Сталоун, Естел Гети, Винг Реймс, Никълъс Садлър, Джон Уесли, Мартин Фереро, Ричард Шиф, Джоубет Уилямс и др. 12:00 “Кутийковците” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2014), режисьори Греъм Енабъл и Антъни Стачи 14:00 Премиера: “Полицаят от Рубльовка” – сериал, с.2, еп.5 15:00 “Супер екипаж” – сериал 16:00 “Новите съседи” – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “Били Медисън” – комедия (САЩ, 1995), режисьор Тамра Дейвис, в ролите Адам Сандлър, Дарън Макгавин, Бриджит Уилсън, Брадли Уитфорд и др. 22:30 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал, с.2, еп.5 23:30 “Двама мъже и половина” – сериал 01:00 “Супер екипаж” – сериал 02:00 “Мутра по заместване” – сериал 03:00 “Теория за големия взрив” – сериал 04:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал

Nova TV
07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Хотел Трансилвания” – анимационен филм 14:50 “Грозна като смъртта” – с уч. на Джон Гудман, Мария Бело, Пайпър Перабо, Мелани Лински, Изабела Мико, Тайра Банкс, Бриджит Мойнахан, Адам Гарсия и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Маскираният певец” (премиера) – забавно предаване 22:00 “Хензел и Гретел: Ловци на вещици” – с уч. на Джеръми Ренър, Джема Артъртън, Фамке Янсен, Питър Стормеър и др. 23:50 “Служител на месеца” – с уч. на Мат Дилън, Стив Зан, Кристина Апългейт и др. 01:50 “Грозна като смъртта” – с уч. на Джон Гудман, Мария Бело, Пайпър Перабо, Мелани Лински, Изабела Мико, Тайра Банкс, Бриджит Мойнахан, Адам Гарсия и др. /п/ 04:30 “Хотел Трансилвания” – анимационен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Барнзли – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Кардиф Сити – Шефилд Уензди, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Студио “Чемпиъншип”, директно 14:30 Футбол: Шефилд Уенздей – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно 16:25 Студио “Чемпиъншип”, директно 17:00 Таекуондо: ГП София 2019, трети ден /п/ 19:00 Баскетбол: Гран Канария – Ховентут, мач от испанската баскетболна лига, директно 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 1-ви епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Разбиване”, 43-ти епизод 23:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Чарлтън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Парчета от реалността” 07:15 Документален филм на Канал 3 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” /п/ 09:30 “Другото лице” /п/ 10:00 “Интервю с Наделина Анева” 10:45 Телемаркет 11:00 “Спорт в обектива” – избрано 11:45 “Без монтаж” 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 Документален филм на Канал 3 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 Документален филм на Канал 3 17:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 Документален филм на Канал 3 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парчета от реалността” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *