ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:30 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Космически кораб “Догстар” – Коледа в космоса – детски анимационен филм /Австралия, 2016 г./ 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс – Родът на певеца Васил Петров 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 Пет сватби игрален филм /копродукция, 2018 г./, режисьор Намрати Сингх Гуджрал, в ролите Наргис Факри, Раджкумар Рао, Анелис Ван дер Пол и др. 15:30 Книга на книгите 2 – сериен анимационен филм /3 епизод/ 16:00 Вяра и общество 17:00 Вечната музика 17:30 Изкуството на Австралия – сериен документален филм /2 епизод/ 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с Митко Павлов 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:15 Студио Х: По действителен случай – игрален филм /копродукция, 2017 г./, режисьор Роман Полански, в ролите Еманюел Сение, Ева Грийн, Венсан Перез и др. 00:55 Изкуството на Австралия – документален филм /2 епизод/п/ 01:55 Пет сватби – игрален филм/п/ 03:40 Знаете ли, че… 03:50 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:50 Иде нашенската музика /п/

bTV
00:30 “Тринадесет” – трилър, драма (САЩ, 2010), режисьор Гела Баблуани, в ролите Сам Райли, Алис Барет, Габи Хофман, Джейсън Стейтъм, Мики Рурк, Рей Уинстън, Еманюел Шрики и др. [16+] 02:15 “Дивият свят на Южна Африка – провинция Западен Кейп” /п/ – документален филм 03:10 “Приятели” /п/ – сериал, с.3, еп.19 03:30 “Мармалад” /п/ 05:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.12 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, анимация, еп.26 (последен) 06:30 “Дивият свят на Южна Африка – провинция Западен Кейп” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.3, еп.21 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ: Децата на другата България” – социален проект 13:00 Премиера: “Плаване към любовта” – романтичен, драма (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Лий Фридландър, в ролите Лий Рене, Крис Макнали, Фиона Врум, Мат Хамилтън и др. 14:45 “Аламинут” – скеч шоу 15:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания, нов сезон 21 20:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:00 “Счетоводителят” – трилър, криминален (САЩ, 2016), режисьор Гавин О`Конър, в ролите Бен Афлек, Ана Кендрик, Джей Кей Симънс, Джон Бърнтол, Джефри Тамбър, Синтия Адай-Робинсън, Джон Литгоу, Алисън Райт, Рон Юан и др. [16+] 00:20 “Тринадесет” – трилър, драма (САЩ, 2010), режисьор Гела Баблуани, в ролите Сам Райли, Алис Барет, Габи Хофман, Джейсън Стейтъм, Мики Рурк, Рей Уинстън, Еманюел Шрики и др. [16+] 02:30 “Карбовски: Втори план” /п/ 03:20 “Мармалад” /п/

bTV Action
05:15 “Луцифер” – сериал, с.,3 еп.22 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.4, еп.25,26 07:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.1, 2 08:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.5 – 7 11:00 “Конфликт в Малко Токио” – екшън, криминален, комедия (САЩ, 1991), режисьор Марк Лестър, в ролите Долф Лундгрен, Брандън Лий, Тиа Карере, Кари-Хироюки Тагава и др. 12:30 “Смъртоносно оръжие 4” – екшън, трилър (САЩ, 1998), режисьор Ричард Донър, в ролите Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Рене Русо, Трейси Улф, Джет Ли, Крис Рок, Даниел Гецов и др. 15:00 “Изчезнали” – сериал, с.5 еп.6, 7 17:00 “Дивата муха” /п/ – предаване за екстремни спортове, еп.26 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2, еп.12 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2, еп.2, 3 19:00 “Как прекарах лятната ваканция” – екшън, криминален (САЩ, 2012), режисьор Ейдриън Гранбърг, в ролите Мел Гибсън, Кевин Хернандес, Даниел Хименес Качо, Питър Стормеър, Хесус Очоа, Дийн Норис, Питър Герети, Скот Коен и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Конг: Островът на черепа” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Джордан Вогт-Робъртс, в ролите Том Хидълстън, Самюъл Джаксън, Бри Ларсън, Джон Райли, Джон Гудман, Кори Хокинс, Джон Ортиз, Тоби Кебъл, Шей Уигъм и др. 00:15 “Смъртоносно оръжие 4” – екшън, трилър (САЩ, 1998), режисьор Ричард Донър, в ролите Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Рене Русо, Трейси Улф, Джет Ли, Крис Рок, Даниел Гецов и др. 02:45 “Коли на мечтите” /п/ – автомобилна поредица, с.2, еп.3 03:15 “Стрелата” /п/ – сериал, с.2, еп.5 – 7

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7, еп.23, 24 07:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2, еп.17, 18 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.13, еп.7, 8 10:00 “Всемогъщият Евън” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, 2007), режисьор Том Шейдиак, в ролите Стив Карел, Морган Фрийман, Лорън Греъм, Джон Гудман, Уонда Сайкс, Джона Хил, Моли Шанън и др. 12:00 “Сержант Билко” – комедия (САЩ, 1996), режисьор Джонатан Лин, в ролите Стив Мартин, Дан Акройд, Фил Хартман, Джон Ортиз и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 16:00 “Преспав” /п/ – сериал 18:30 “Супер екипаж” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” /п/ – сериал, с.2 еп.17, 18 20:30 “Всичко се обърка” – комедия (Франция, 2015), режисьори Никола Бенаму и Филип Лашо, в ролите Филип Лашо, Алис Давид, Венсан Дьозаня, Тарек Будали, Жюлиан Арути и др. 22:30 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 23:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 00:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 01:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 02:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 03:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

Nova TV
06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 3 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “233 Метра между живота и смъртта” – документален филм 13:00 “Тимбър и картата на съкровищата” – с уч. на Уилфърд Бримли, Джей Ди Хоп и др. 14:45 “Как да разкараш гаджето за 10 дни” – с уч. на Кейт Хъдсън, Матю Макконахи, Шалом Харлоу, Майкъл Мичъл, Адам Голдбърг и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Маскираният певец” (премиера) – музикално шоу, сезон 2 23:00 “Внедрени в час 2” – с уч. на Чанинг Тейтъм, Джона Хил, Айс Кюб, Питър Стормеър, Амбър Стивънс и др. 01:15 “Последните рицари” – с уч. на Клайв Оуен, Морган Фрийман, Клиф Къртис, Аксел Хени, Майкъл Ломбарди и др. 03:10 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 3 /п/ 04:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 04:40 “Черният списък” – сериен филм, сезон 4

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: СКА – Ак Барс, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 Футбол: Борнемут – Норич Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Студио “Чемпиъншип”, директно 14:30 Футбол: Уикъмб Уондърърс – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип, директно 16:25 Студио “Чемпиъншип”, директно 17:00 Футбол: Дарби Каунти – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип, директно 18:55 Студио “Чемпиъншип”, директно 19:30 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 8-и епизод /п/ 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Мюнхен, Германия, директно 00:00 Професионална борба: “Разбиване”, 39-и епизод 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
07:10 “Другото лице” 07:25 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 Топ Шоп 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Патарински LIVE” /п/ 10:10 “Денят на живо” /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 “Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” – икономическо предаване 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Офанзива с Любо Огнянов” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ, централна емисия 19:45 “Парламентът на живо” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *