HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 ФЕВРУАРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Наева 09:00 По света и у нас – нформационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Шоуто на Канала /п/ 13:55 Дом за нашите деца: Бащи и синове – 5-сериен тв филм /1 серия/ 15:05 Телепазарен прозорец 15:20 Сийбърт – анимационен филм 15:35 Семеен бизнес – тв филм /8 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:50 Едно голямо семейство 2 – тв филм /12 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Шпиони във Варшава – 4-сериен тв филм /копродукция, 2013 г./, 1 епизод, режисьор Коки Гедройч, в ролите Дейвид Тенант, Джанет Монтгомъри, Марчин Дорочински и др. 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас -информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg – 140 години Руско-турска война 22:10 Флеминг – човекът, който щеше да се превърне в Бонд – тв филм
/4, последен епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Ню Йорк – тв филм /16 епизод/(14) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Едно голямо семейство 2 – тв филм /12 епизод/п/ 03:05 Япония днес 03:15 Семеен бизнес – тв филм /8 епизод/п/ 03:40 Ню Йорк – тв филм /16 епизод/п/(14) 04:25 Здравето отблизо /п/

bTV
05:10 bTV Репортерите /п/ – поредица за журналистически филми и разследвания 05:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 06:00 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 70 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 1, еп. 23 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с. 3, еп. 38 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с. 1, еп. 31 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп. 62 21:00 MasterChef България – кулинарно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Мутра по заместване” – сериал, с. 1, еп. 16,17 01:00 “Шест сестри” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ – късна емисия 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Стъклен дом”- сериал, с. 1, еп. 7

bTV Action
06:00 “Робо и Страшко” – анимация 08:00 “Кости” – сериал, с. 9, еп. 5 09:00 “Библиотекарите” – сериал, с. 1, еп. 2 10:00 “Стоте” – сериал, с. 3, еп. 3 11:00 “Извън играга” – сериал, с. 6, еп. 4 12:00 “Стрелата” – сериал, с. 3, еп. 20 13:00 “Библиотекарят 3: Проклятието на бокала на Юда” – екшън,комедия,приключенски (САЩ, 2008), режисьор – Джонатан Фрейкс, актьори – Брус Дейвисън, Боб Нюарт, Ноа Уайли, Джейн Къртин и др. 15:00 “Кости” – сериал, с. 9, еп. 6 16:00 “Библиотекарите” – сериал, с.1, еп. 3 17:00 “Стрелата” – сериал, с. 3 еп. 21 18:00 “Извън играга” – сериал, с. 6, еп. 5 19:00 “Стоте” – сериал, с. 3, еп. 4 20:00 Премиера: “Мъртва точка” – сериал, с. 2, еп. 22 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Пехотинецът 3” – екшън,трилър (САЩ, 2013), режисьор – Скот Уипър, актьори – Бен Котан, Джефри Балард, Майкъл Еклънд, Камил Съливан, Ашли Бел, Нийл Макдона, Майк Мизанин, Стив Бачич, Джаред Кисо и др. 23:45 “Мъртва точка” – сериал, с. 2, еп. 22 00:45 “Стоте” – сериал, с. 3, еп. 4 01:45 “Кости” – сериал, с. 9, еп. 6 02:45 “Стрелата” – сериал, с. 3, еп. 21 03:45 “Извън играга” – сериал, с. 6, еп. 5 04:45 “Пета предавка” – автомобилно предаване

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира” – забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Като две капки вода” – забавно предаване, 6 сезон 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Скандал” – сериен филм, 3 сезон 02:00 “Непростимо” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Войната на розите” – сериен филм /п/

bTV Comedy
05:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с. 5 07:00 “Загадките на Лора” – сериал 08:00 “Старчета разбойници с Бети Уайт” – сериал, с. 2 09:00 “Столичани в певече” – сериал 10:00 “Откачалки зад волана” – комедия (САЩ, 1985), режисьор – Нийл Израел, актьори – Джон Мърей, Дженифър Тили, Джеймс Кийч и др. 12:00 “Изгубеняци” – сериал 12:30 “Супермаркет” – сериал 13:00 “По средата” /п./- сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – комедиен сериал 17:00 “Столичани в певече” – сериал, с. 8 18:00 “По средата” – сериал, с. 6 19:00 “Загадките на Лора” – сериал, с. 1 20:00 Премиера: “Новите съседи” – комедиен сериал, с. 10 22:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с. 9 23:00 “Изгубеняци”- сериал, с. 1 23:30 “Супермаркет” – сериал, с. 1 00:00 “За да се позабавляваш, обади се” – комедия САЩ, 2012), режисьор – Джейми Травис, актьори – Лорън Милер, Джеймс Уок, Ари Грейнър, Джъстин Лонг, Мими Роджърс и др. 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 ” Старчета разбойници с Бети Уайт” /п/ – сериал 04:00 “По средата” /п/ – сериал

Nova Sport
10:00 Футбол: Лион – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Фулъм – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Нант – Амиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Престън Норт Енд – Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Тулуза – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Бордо – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, 2 част 05:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 07:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 Документален филм 11:00 “Майсторски клас” (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 Документален филм 17:00 “Историята оживява” (п) 17:30 “Майсторски клас” (п) 18:30 Централни новини на BIT, LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, LIVE 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти, LIVE 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
05:30 “Кухнята на Звездев” /п/ 06:00 “Денят на живо” /п/ 07:00 “Всяка сутрин”- сутрешен блок 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов /п/ 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ Шоп 11:30 “Пулс” /п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 Време, календар, хороскоп 12:30 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Холивуд” /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Денят на живо” /п/ 23:30 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ /п/ 00:30 “Спорт в обектива” /п/ 01:30-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *