ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 ФЕВРУАРИ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване /п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационно предаване с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Матрин Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване /п/ 11:15 Открий България – София – документален филм /4 епизод/ /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Денят на бащата – тв филм /3 епизод/ /п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:30 Стройковци – анимационен филм 14:50 Приключенията на горските мечоци – 52-сериен анимационен филм /Китай, 2012 г./ 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Открий България – София – документален филм /5 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум – дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева 22:00 Денят на бащата – тв филм /4 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Брат за брата 2 – тв филм /2 епизод/ (14) 00:20 Култура.БГ /п/ 01:20 100% будни /п/ 02:20 Непознат – игрален филм /п/ (14) 04:05 Дойче Веле: Шифт 04:20 Брат за брата 2 – тв филм /2 епизод/ /п/ (14)

bTV
05:40 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 06:00 “Трансформърс Прайм” – анимация, сериал, с. 3 еп. 1 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, с. 2, еп. 37 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 4, еп. 54 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с. 3, еп. 38 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с. 12, еп. 79 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Майка” – сериал, еп. 20 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с. 5 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости” – сериал, с. 12, еп. 3 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп. 37, 38 01:50 “Преди обед” /п/ – токшоу 02:30 “Търси се” /п/ – лайфстайл предаване 04:50 “Опасни улици” /п/ – сериал, с. 12 еп. 55

bTV Action
05:00 “Мъртва точка” /п/ – сериал, с. 2 еп. 5 06:00 “Чудовища срещу извънземни” /п/ – анимация, еп. 7, 8 07:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация, еп. 9, 10 08:00 “Монк” /п/ – сериал, с. 2 еп. 3 09:00 “Мъртва точка” /п/ – сериал, с. 2 еп. 5 10:00 “Супергърл” /п/ – сериал, еп. 12 11:00 “Хуберт и Щалер” – с. 3, еп. 14 12:00 “Извън играта” – сериал, с. 7, еп. 13 13:00 “Учителят” /п/ – екшън (Китай, 2014), режисьор: Ке Жоу, в ролите: Джеймс Крас, Цянгу Чан, Жинтонг Май, Ченг Ни и др. 15:00 “Монк” – сериал, с. 2 еп. 4 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 2 еп. 6 17:00 “Кости” – сериал, с. 11, еп. 1 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с. 3, еп. 15 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, еп. 13 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стрелата” – сериал, с. 6 еп. 2 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Doom” – фантастика, хорър, екшън (Великобритания, Чехия, Германия, САЩ, 2005), режисьор: Анджей Бартовяк, в ролите: Карл Ърбън, Розамунд Пайк, Деобиа Опарей, Дуейн Джонсън, Декстър Флечър и др. [16] 00:00 “Стрелата” /п/ – сериал, с. 6 еп. 2 01:00 “Супергърл” /п/ – сериал, еп. 13 02:00 “Монк” /п/ – сериал, с. 2 еп. 4 03:00 “Кости” /п/ – сериал, с. 11, еп. 1 04:00 “Хуберт и Щалер” /п/ – сериал, с. 3, еп. 15

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с. 7 еп. 3, 4 07:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал, с. 8 еп. 20, 21 09:00 “Домашен арест” /п/ – сериал, с. 2 еп. 13, 14 10:00 “Историята на един делфин 2″ – семеен, драма (САЩ, 2014), режисьор: Чарлз Мартин Смит, в ролите: Морган Фрийман, Ашли Джъд, Крис Кристоферсън, Джулиана Харкави и др. 12:00 ” Изгубеняци” /п/ – сериал 13:00 “Приятели” /п/ – сериал 14:00 “Модерно семейство ” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу (2018) 18:00 “Изгубеняци” – сериал, еп. 7, 8 19:00 “Кое е това момиче” – сериал, с. 6 еп. 14, 15 20:00 “Новите съседи” – сериал 22:00 “Модерно семейстно” – сериал, с. 6 еп. 3, 4 23:00 “Приятели” – сериал, с. 10 еп. 12, 13 00:00 “Историята на един делфин 2” /п/ 02:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 03:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 17 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, 2 сезон 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35” – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Любовта лекува” (премиера) – сериен филм, 7 сезон 21:00 “Hell’s Kitchen България” (нов сезон) – риалити 22:00 “Женени от пръв поглед” (нов сезон) – риалити 23:00 Новините на NOVA 23:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 00:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 17 сезон 01:30 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Ним, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Уест Бромич Албиън – Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Нант – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Дижон – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Монако – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2019, Комбинация, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Денят на живо” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Вечните песни” /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Градът с Канал 3” /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Пулс” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:00 НОВИНИ /п/ 00:20 “Спорт в обектива” /п/ 01:00 07:00 – Повторения

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая /п/ 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT /п/ 07:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова /п/ 08:00 “Аз уча английски” с Николая /п/ 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова /п/ 10:00 “Историята оживява” /п/ 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес /п/ 11:00 “Епизод” /п/ 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT /п/ 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова /п/ 14:00 “Аз уча английски” с Николая /п/ 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова /п/ 16:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT /п/ 17:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес /п/ 18:00 “Историята оживява” /п/ 18:30 “Епизод” /п/ 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова /п/ 20:30 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо /п/ 21:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT /п/ 22:30 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина /п/ 23:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес /п/ 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова /п/ 02:00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо /п/ 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес /п/ 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *