ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Референдум /п/ 13:30 Предисторията: Богове и поклонници документален филм/2 епизод/ 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс анимационен филм 14:45 Островът на сините птици тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Туризъм.бг /п/ 17:30 Бразди /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Магията на розата 19:10 Людмила Гурченко тв филм /15 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 В кадър Последните дни 22:00 Джаз 23:00 По света и у нас 23:25 Спортни новини 23:30 Младият Върколак 5 тв филм /8 епизод/ (12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Людмила Гурченко тв филм /15 епизод/п/ 03:05 Дойче Веле: Шифт /п/ 03:20 Отблизо с Мира /п/ 04:20 Младият Върколак 5 тв филм /8 епизод/п/ (12)

bTV

05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.1 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.21 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.80 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.6 еп.8 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.78 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.35 21:00 Премиера: “Смени жената” – семейно риалити, старт на сезон 4 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.4 01:00 “Спасители в планината” /п./ – сериал, с.6 еп.8 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.59

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.20 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.8 – 11 08:00 “Платина” – сериал, с.3 еп.22 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.20 10:00 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.3 11:00 “Монк” – сериал, с.3 еп.15 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.8 13:00 “Гробницата на дракона” – екшън, приключенски (Великобритания, Китай, 2013), режисьор Ерик Стайлс, в ролите: Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Ленард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др. 15:00 “Платина” – сериал, с.3 еп.23 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.21 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.9 18:00 “Монк” – сериал, с.3 еп.16 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.2 еп.4 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Ел Чапо” – сериал, с.2 еп.7 21:00 bTV Новините 21:30 Студио “УЕФА Шампионска лига” 22:00 Пряко, УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид – Манчестър Сити 00:00 Студио “УЕФА Шампионска лига” 00:30 УЕФА Шампионска лига: Олимпик Лион – Ювентус 02:15 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.4 03:15 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.9 04:15 “Монк” – сериал, с.3 еп.16

bTV Comedy

05:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.12 еп.7, 8 07:00 “На по-добро място” /п./ – сериал 08:00 “Кухня” /п./ – сериал 09:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 10:00 “Пожелай си нещо!” – романтичен, драма, комедия (САЩ, 2017), режисьор Сюзан Уолтър, в ролите: Шарън Стоун, Тони Голдуин, Елън Бърстин, Фамке Янсен и др. 12:00 “Преспав” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня” /п./ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.53 18:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ – вечерно токшоу 19:00 “На по-добро място” – сериал, с.2 еп.4, 5 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.9 еп.16 22:00 “Кухня” – сериал, с.3 еп.13, 14 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.11, 12 00:00 “Когато се появи ти” – приключенски, комедия (САЩ, 2018), режисьор Питър Хъчингс, в ролите: Ейса Бътърфилд, Мейзи Уилямс, Нина Добрев, Пейтън Лист, Кен Джонг, Тайлър Хеклин, Дейвид Кекнър и др. 02:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ – вечерно токшоу 04:00 “На по-добро място” /п./ – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 21:00 “Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон 22:00 “Шеф под прикритие” – риалити, нов сезон 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 10 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – СКА, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Реал Мадрид – Валенсия, полуфинален мач за Купата на краля /п/ 14:00 Футбол: Дарби Каунти – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Уникаха – Морабанк Андора, полуфинален мач за Купата на краля /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Хокей на лед: Металург – Салават Юлаев, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 20:00 Таекуондо: Обзор на ГП София 2019 /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 27-и епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Първична сила”, 9-и епизод 23:00 Футбол: Дарби Каунти – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ1 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *