ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 ФЕВРУАРИ

БНТ
05:15 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Обзор “УЕФА Лига Европа” 14:30 Пряк път до Бразилия детски тв филм /Япония, 2016г./ 14:45 Малки истории 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Под игото тв филм /2 част/ 23:00 По света и у нас 23:30 БГ версия /п/ 00:20 Светът и ние /п/ 00:35 100% будни /п/ 02:30 Култура.БГ /п/ 03:40 Извън играта /п/ 04:10 Арена спорт /п/

bTV
05:40 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.8 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4, еп.3 06:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал,, еп.30 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал,, еп.46 16:00 Премиера: “Спасители в планината” – сериал, с.12, еп.5 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал,, еп.34 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал,, еп.40 21:00 “Съни бийч” – сериал,, еп.1 22:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Любимката на краля” – сериал,, еп.12 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.82 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:50 “Божествено” – сериал,, еп.16

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 05:30 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.1, 2 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Бетовен” – комедия, семеен (САЩ, 1992), режисьор Брайън Левант, в ролите: Чарлз Гродин, Бони Хънт, Дейн Джоунс, Никол Том, Оливър Плат, Стенли Тучи, Дейвид Духовни, Патриша Хийтън и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Психоложки” /п./ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал,, еп.17, 18 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7, еп.1 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.5-7, еп.9 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.5, еп.4 22:00 Премиера: “Психоложки” – сериал,, еп.5, 6 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал,, еп.13, 14 00:00 “Бетовен” /п./ – комедия, семеен (САЩ, 1992) 02:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Кухня: Война за хотел” /п./ – сериал

bTV Action
05:15 “Монк” – сериал, с.5, еп.8 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3, еп.13 – 16 08:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.8 09:00 “Чък” – сериал, с.5, еп.1 10:00 “Готъм” – сериал, с.5, еп.4 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.20 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.15 13:00 “Да убиеш дъщеря си” – трилър (САЩ, 2019), режисьор Крейг Голдстийн, в ролите: Сара Олдрич, Джейсън Брукс, Кристи Бърсън, Стефани Чарлз, Тайлър Джонсън, Брайън Лилис, Камерън Радис и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.9 16:00 “Чък” – сериал, с.5, еп.2 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.16 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.21 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.5, еп.5 20:00 Екшън петък: “Червената линия” – сериал,, еп.2 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Престъпна война” – екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др. 00:00 “Червената линия” – сериал,, еп.2 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.21 02:00 “Готъм” – сериал, с.5, еп.5 03:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.16 04:00 “Чък” – сериал, с.5, еп.2

Nova TV
05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Целувка край лагерния огън” – с уч. на Даника Маккелър, Пол Грийн, Али Сковбай, Барбара Нивън и др. 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Кошмари в кухнята” – риалити 21:00 “Отдел Издирване” (премиера) – сериал 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 3 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 3 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 04:30 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Саутхямптън Купа на Футболната асоциация – /п/ 12:00 Хокей на лед: Йокерит – Витяз Континентална хокейна лига – /п/ 14:00 Футбол: Ковънтри Сити – Брентфорд Чемпиъншип – /п/ 16:00 Футбол: Рот-Вайс Есен – Байер Леверкузен Купа на Германия – /п/ 19:00 Футбол: Престън Норт Енд – Куинс Парк Рейнджърс Чемпиъншип – /п/ 21:15 Студио “Чемпиъншип” – директно 21:45 Футбол: Дарби Каунти – Нотингам Форест Чемпиъншип – директно 23:40 Студио “Чемпиъншип” – директно 00:00 Футбол: Щутгарт – Борусия Мьонхенгладбах Купа на Германия – /п/ 02:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Шоубизнес/п/ 05:25 Денят на живо/п/ 05:50 Пресечна точка/п/ 06:30 Здравей, България 09:10 Парламентът на живо 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Парламентът на живо 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на живо 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 В добра форма 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 В добра форма/п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа/п

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *