ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 ЮЛИ

БНТ
05:40 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:55 Телепазарен прозорец 06:10 Търсачи на реликви 2 – тв филм /7 епизод/п/ 07:00 Сутрешен блок – информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 История.bg – Убийства, заговори, царе/п/ 09:45 Раят на дамите – тв филм /3 епизод/п/ 10:45 Капри – тв филм /28 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Златният век – тв филм /5 серия/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване /п/ 14:00 Малки истории /п/ 15:00 Предаване за хора с увреден слух 15:15 Сафарито на Скаут – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /30 епизод/ 17:20 Япония днес 17:30 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Търсачи на реликви 2 – тв филм /8 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Госпожо Държавен секретар 2 – тв филм /13 епизод/(14) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Концерт на “Glo Bal Kan” – празници на изкуствата “Аполония 2018” 00:35 Другата жена игрален филм /Канада, 2008 г./, режисьор Джейсън Пристли, в ролите Джоузи Бисе, Тед Уитол, Макензи Портър и др.(12) 02:05 История.bg Убийства, заговори, царе/п/ 03:05 Госпожо Държавен секретар 2 – тв филм, 13 епизод /п/ (14) 03:55 Изкуството на 21 век /п/ 04:20

bTV
05:40 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.19 06:30 “Богатствата на България” – документална поредица 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.58 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6, еп.8 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.4, еп.12 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.57 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.52 21:30 “Игрите на звездите” – гейм шоу с водещ Катерина Евро, еп.9 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.9 01:10 “Вечно твоя” – сериал, еп.245, 246 02:10 bTV Новините /п/ 02:40 “Преди обед” /п/ 04:50 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.9 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.19 – 22 08:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.15 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.9 10:00 “Луцифер” – сериал, еп.4 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.18 12:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.21 13:00 “Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага” – екшън, военен, драма (САЩ, 2014), режисьор Рул Рейне, в ролите Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейеми, Майкъл Евърсън и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.16 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.10 17:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.22 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.19 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, еп.5 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Последният кораб” – сериал, с.4, еп.4 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Умирай трудно 3” – екшън, трилър (САЩ, 1995), режисьор Джон Мактиърнън, в ролите Брус Уилис, Самюъл Джаксън, Джереми Айрънс, Греъм Грийн, Колийн Кемп, Сам Филипс и др. 00:30 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.4 01:30 “Луцифер” – сериал, еп.5 02:30 “Монк” – сериал, с.8, еп.16 03:30 “Готъм” – сериал, с.3, еп.22 04:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.19

bTV Comedy
05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.6 еп.3, 4 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу (2016) 10:00 “Мордекай” – комедия, екшън (САЩ, 2015), режисьор Дейвид Кеп, в ролите Джони Деп, Оливия Мън, Джеф Голдблъм, Юън Макгрегър, Гуинет Полтроу, Пол Бетани др. 12:00 “Приятели” – сериал 13:00 “Кухня” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Дивата Нина” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019), еп.5, 6 18:00 “Приятели” – сериал, с.10, еп.4, 5 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.5, еп.1 20:00 Премиера: “Новите съседи” – сериал, с.11, еп.6 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.8, еп.13, 14 23:00 “Кухня” – сериал, с.6 еп.15, 16 00:00 “Мордекай” /п/ – комедия, екшън (САЩ, 2015) 02:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Кухня” – сериал

Nova TV
05:00 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 /п/ 06:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 24 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериен филм, сезон 9 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 24 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 5 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Астън Вила, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Марсилия – Ним, мач от френската Лига 1 /п/ 14:00 Футбол: Монако – Реймс, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Дарби Каунти – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:15 Студио “Футбол”, директно 18:45 Футбол: Мач от efbet Лига, директно 20:40 Студио “Футбол”, директно 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на сезона във френската Лига 1 (2018-19) /п/ 22:15 Футбол: Астън Вила – Норич Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *