ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 ЮНИ

БНТ
05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 Лято с БНТ 11:00 10 000 крачки 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 11:55 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:00 По света и у нас 12:30 По стъпките на Чарли Чаплин – документален филм /Великобритания, 2015 г./, режисьор Франсис Ханли 13:20 Да изсвириш виртуозно живота си – документален филм /България, 2003 г./, режисьор Добри Добрев 14:00 Малки истории 15:00 Светът на жестовете – специализирано предаване за хора с увреден слух 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Музика, музика… – музикално-образователно предаване/п/ 17:30 В близък план /п/ 17:55 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Питай БНТ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 БНТ на 60 – Богдана Карадочева /п/ 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов – кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Наказателен отряд – игрален филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Киони Уаксман, в ролите Стивън Сегал, Винг Реймс, Брен Фостър, Джени Гейбриал, Дани Трехо и др. (14) 01:15 Лято с БНТ /п/ 03:20 Питай БНТ /п/ 04:20 Още от деня /п/
bTV
05:40 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4, еп.4 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2, еп.31 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14, еп.55 – 57 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2, еп.76 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.6 21:00 Премиера: “Божествено” – сериал, еп.31 (последен) 22:00 “Столичани в повече” – сериал, с.3, еп.3 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Новите съседи” – сериал, с.11, еп.6 01:50 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.10 02:20 bTV Новините /п/ 02:50 “Преди обед” /п/ 04:50 “Завинаги” – сериал, еп.23

bTV Comedy
05:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6, еп.11, 12 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Родители” – комедия, драма (САЩ, 1989), режисьор Рон Хауърд, в ролите Стив Мартин, Мери Стийнбъргън, Даян Уийст, Киану Рийвс, Хоакин Финикс и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 15:00 “Внимавай какво говориш” /п/ – сериал 15:30 “Дивата Нина” /п/ – сериал 16:30 “По средата” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.6, еп.18, 19 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.22 20:00 “По средата” – сериал, с.8, еп.22 20:30 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.1, 2 21:30 Премиера: “Шитс Крийк” – сериал, еп.1 22:00 “Гранд” – сериал, еп.1, 2 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9, еп.8, 9 00:00 “Родители” – комедия, драма (САЩ, 1989) 02:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.11 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.10 – 13 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.11 09:00 “Твърде лично” – сериал, еп.9 10:00 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.21 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.6 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.2 13:00 “Ден на подбора” – драма, спортен (САЩ, 2014), режисьор Айвън Райтман, в ролите: Кевин Костнър, Чадуик Боузман, Дженифър Гарнър, Франк Лангела, Чи Макбрайд, Розана Аркет, Сам Елиът, Елън Бърстин и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.12 16:00 “Твърде лично” – сериал, еп.10 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.3 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.7 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.5, еп.22 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.6, еп.1 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Наследството на Борн” – екшън, трилър (САЩ, Япония, 2012), режисьор Тони Гилрой, в ролите Джереми Ренър, Рейчъл Вайс, Едуард Нортън, Скот Глен, Стейси Кийч, Дейвид Стратеърн, Албърт Фини, Джоан Алън, Оскар Айзък и др. 00:30 “Стоте” – сериал, с.6, еп.1 01:30 “Неизвестният” – сериал, еп.7 02:30 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.22 03:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.3 04:30 “Твърде лично” – сериал, еп.10

Nova TV
05:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “ФБР” (премиера) – сериен филм, сезон 2 23:30 “Престъпни намерения” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 04:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport
07:30 Баскетбол: Ховентут – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 09:30 Баскетбол: Уникаха – Билбао, мач от испанската баскетболна лига /п/ 11:30 Баскетбол: Барселона – Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига /п/ 13:30 Класика от Висшата лига: Саутхямптън – Фулъм (2004-05) /п/ 14:00 Баскетбол: Морабанк Андора – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 30-и епизод /п/ 16:30 Баскетбол: Бургос – Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, директно 18:15 Класика от Висшата лига: Тотнъм Хотспър – Евертън (2002-03) /п/ 18:45 Класика от Висшата лига: Манчестър Сити – Стоук Сити (2008-09) /п/ 19:15 Студио “Баскетбол”, директно 19:30 Баскетбол: Гран Канария – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, директно 21:15 Студио “Баскетбол”, директно 21:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:45 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 8-и епизод /п/ 22:15 Студио “Баскетбол”, директно 22:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига, директно 00:15 Студио “Баскетбол”, директно 00:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

Kanal 3
06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Изкуство по време на пандемия” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00- 07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *