ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 ЮНИ

БНТ
05:10 Още от деня /п/ 05:40 Маратон детски – тв филм /Холандия, 2010 г./ 06:00 Новото братче детски – тв филм /Египет, 2010 г./ 06:15 Слънчеви пера детски – тв филм /България, 1982 г./, режисьор Пламен Масларов, в ролите Иван Дамасков, Димитър Алексиев, Иван Петрушинов, Боряна Пунчева и др. 07:15 Книга на книгите – анимационен филм /2 сезон, 11 епизод/ 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:30 Днес на УЕФА Евро 2020 13:00 Бразди 13:30 Иде нашенската музика 14:30 Истинският рицар – детски игрален филм /Чехия, 2015 г./, режисьор Иржи Страх, в ролите Лукаш Вацулик, Яромир Ханзлик, Ян Коминек и др. 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Капитан Кук – обсебване и откритие – 4-сериен документален филм /Австралия, 2007 г./, 1 епизод 18:30 Извън играта /п/ 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:45 Спортни новини 21:00 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 22:00 УЕФА Евро 2020: Среща от осминафиналите пряко предаване от Лондон 23:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме обзор на деня 00:30 УЕФА Евро 2020: Среща от осминафиналите запис 02:30 БНТ на 60 /п/ 03:30 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 04:00 Панорама с Бойко Василев /п/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” 06:30 “Александър Велики” 07:30 “Приятели” 08:00 “Тази събота и неделя” 11:00 “COOLt” 12:00 bTV Новините 12:30 “Богатствата на България” 13:00 “Турски за начинаещи” 15:00 “Добрият доктор” 16:00 “Мармалад” 18:00 “Бригада Нов дом” 19:00 bTV Новините 19:30 bTV Репортерите 20:00 “Планината помежду ни” 22:20 “Шпиони” 00:40 “Почти магия” 02:40 “Приятели” /п/ 03:10 “Мармалад” /п/

bTV Comedy
05:00 “Дивата Нина” /п/ 06:00 “Дивата Нина” 07:00 “Изгубеняци” 08:00 “Модерно семейство” 10:00 “Патешка история” 12:00 “Котки и кучета: Отмъщението на Кити” 14:00 “Приятели” /п/ 15:30 “Новите съседи” /п/ 18:30 “На гости на третата планета” /п/ 19:30 “Столичани в повече” /п/ 20:30 “Ти гониш!” 22:30 Премиера: “Мърфи Браун” 23:30 “Столичани в повече” /п/ 00:30 “Модерно семейство” /п/ 02:00 “Дивата Нина” /п/ 03:00 “Изгубеняци” /п/ 04:00 “Мърфи Браун” /п/

bTV Action
05:00 “Стоте” 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” 06:30 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” 08:00 “Смъртоносно оръжие” 11:00 “Наследството на Борн” 13:30 “Макс Пейн” 15:30 “Закон и ред: Специални разследвания” 17:30 “Да Знаеш Как” (2021) /п/ 18:00 “4×4” 19:00 “Престъпна война” 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Престъпна война 2: Ловът” 00:00 “Чистката: Анархия” 02:00 “Макс Пейн” 03:45 “Смъртоносно оръжие”

Nova TV
00:15 “Най-доброто в мен” – с уч. Мишел Монахан, Джеймс Марсдън, Джералд Макрейни, Джон Тени и др. 02:10 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/ 04:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 05:30 Изпитанията на живота /п/ 06:00 Дъщеря ми /п/ 07:00 Кобра 11: Обади се! 08:00 Събуди се 11:00 Съдебен спор 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 Хрониките на Спайдъруик 14:50 Мултиплициране 17:00 Съдби на кръстопът 18:00 Ничия земя 19:00 Новините на NOVA 19:20 Карай направо 20:00 Чиракът на магьосника 22:10 Като рокерите 00:10 Най-доброто в мен 02:15 Съдби на кръстопът /п/ 03:15 Съдебен спор /п/ 04:10 Кобра 11: Обади се! /п/ 04:50 Хрониките на Спайдъруик /п/

Nova Sport
09:00 Футбол: Милуол – Кардиф Сити Чемпиъншип /п/ 11:00 Футбол: Атлетик 220 – Ийстърн Лонг Лайънс Шампионска лига на Азия (2021) – директно 13:00 Футбол: Чонбук – Чианграй Юнайтед Шампионска лига на Азия (2021) /п/ 14:55 Новини 15:00 Футбол: Лий Ман – Тайнан Сити Шампионска лига на Азия (2021) – директно 17:00 Футбол: Юнайтед Сити – Пекин Шампионска лига на Азия (2021) – директно 19:00 Футбол: Кавазаки Фронтале – Даегу Шампионска лига на Азия (2021) – директно 21:00 Новини 21:05 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 21:30 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 22:00 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE (2021) 23:00 Футбол: Атлетик 220 – Ийстърн Лонг Лайънс Шампионска лига на Азия (2021) /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Пулс /п/ 06:30 Денят на живо /п/ 07:00 Ничия земя /п/ 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 11:30 Другото лице /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Патарински LIVE /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Другото лице 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Шоубизнес 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:30 Ускорение 16:00 Офанзива с Любо Огнянов 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:20 Бизнесът 19:25 Шоубизнес 19:30 Евромакс 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:15 Карай направо 21:30 Ускорение 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Офанзива с Любо Огнянов /п/ 01:05 Патарински LIVE /п/ 01:35 Шоубизнес /п/ 02:00 Ничия земя /п/ 02:45 Събуди се /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *