ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 26 ЯНУАРИ

БНТ

05:10 Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл, тв филм /2 сезон, 3 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Тими каучука, детски тв филм /Унгария, 2015 г./ 15:15 Мън Уа, анимационен филм /5 епизод/ 15:30 Мили бате!…Писма на един дакел детски, тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Нощният управител, тв филм /3 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Домът на вярата Германски манастир “Свети Иван Рилски”/п/ 04:25 Законът на Дойл, тв филм /2 сезон, 3 епизод/п/ (12)

bTV

05:40 “Домашен арест” – сериал, еп.9 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.31 еп.6 06:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп.7 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.23 16:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.13, еп.14 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.11 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.17 21:00 Премиера: “Влад” – сериал, еп.17 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.3, еп.17 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Записът” – сериал, еп.5 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.59 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:50 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.122

bTV Action

05:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.1 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.3 – 6 08:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.1 09:00 “Чък” – сериал, с.4 еп.2 10:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.3 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.10 12:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.8 13:00 “Ex Machina: Бог от машината” – фантастика, трилър (Великобритания, 2015), режисьор Алекс Гарланд, в ролите Донъл Глийсън, Алисия Викандер, Оскар Айзък, Челси Ли, Кори Джонсън, Иви Рей и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.2 16:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.3 17:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.9 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.11 19:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.4 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.7у еп.14 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Аз съм легенда” – фантастика, трилър (САЩ, 2007), режисьор Франсис Лорънс, в ролите Уил Смит, Сали Ричардсън, Алис Брага, Уилоу Смит, Чарли Тахан, Джеймс Маккоули, Ейприл Грейс и др. 00:00 “Стоте” – сериал, с.7, еп.14 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.11 02:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.4 03:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.9 04:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.3

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.10 еп.10, 11 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Кухня” /п/ – сериал 10:00 “Аз, Ърл и умиращото момиче” – драма, комедия (САЩ, 2015), режисьор Алфонсо Гомес-Рехон, в ролите: Томас Ман, Ар Джей Сайлър, Оливия Кук, Ник Оферман, Кони Бритън, Моли Шанън, Джон Бърнтол, Мат Бенет и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.9, еп.13, 14 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.2 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.40 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.3, еп.9 22:00 “Кухня” – сериал, с.6, еп.13, 14 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.11, еп.5, 6 00:00 “Аз, Ърл и умиращото момиче” /п/ – драма, комедия (САЩ, 2015) 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 7 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 1 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Йокерит – Авангард, Континентална хокейна лига /п/ 12:00 Баскетбол: Валенсия – Баскония Испанска баскетболна лига – /п/ 14:00 Футбол: Суонси Сити – Нотингам Форест, Купа на Футболната асоциация – /п/ 16:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Морабанк Андора, Испанска баскетболна лига /п/ 18:00 Баскетбол: Енисей – Астана ВТБ лига /п/ 20:00 Чемпиъншип: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 20:30 Купа на Футболната асоциация: Обзору предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 21:45 Футбол: Ипсуич Таун – Съндърланд Лига 1 – директно 23:40 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Блекпул, Купа на Футболната асоциация – /п/ 01:40 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Шоубизнес/п/ 05:30 Денят на живо/п/ 05:50 Пресечна точка/п/ 06:30 Здравей, България 09:30 Истории от света 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя/п/ 10:35 Темата на NOVA/п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парчета от реалността/п/ 11:30 Другото лице 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA/п/ 01:30 Евромакс 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа/п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:30 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *