ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 АВГУСТ

БНТ
05:25 България от край до край 8 /п/ 05:55 Телепазарен прозорец 06:10 Търсачи на реликви 3 – тв филм /7 епизод/п/ 07:00 Сутрешен блок 08:30 По света и у нас 08:45 История.bg, Защо бе убит Борис Сарафов? /п/ 09:45 Семейство Даръл 3 – тв филм /3 епизод/п/ 10:35 Капри – тв филм /50 епизод/п/ 11:30 Япония днес /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Константин Философ – тв филм /5 серия/ 13:25 Бързо, лесно, вкусно /п/ 13:55 Малки истории /п/ 14:05 Телепазарен прозорец 14:20 Омагьосаният замък – детски игрален филм /България, 1990 г./, режисьор Павел Павлов, в ролите Румен Иванов, Николай Бинев, Васил Димитров, Домна Ганева и др. 15:25 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм
/51 епизод/ 17:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 България от край до край 8 18:50 Япония днес 19:00 Търсачи на реликви 3 – тв филм /8 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас 20:30 Спортни новини 20:45 Семейство Даръл 3 – тв филм /4 епизод/ 21:35 Геният Пикасо – тв филм /3 епизод/ 22:30 Какво ще се случи – документална поредица 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 2 – тв филм /2 епизод/ (12) 00:15 История.bg, Защо бе убит Борис Сарафов? /п/ 01:15 Туризъм.бг /най-доброто/ /п/ 02:15 Геният Пикасо – тв филм /3 епизод/п/ 03:15 Какво ще се случи – документална поредица /п/ 03:40 Туристически маршрути 04:10 Изкуството на 21 век 04:40 Законът на Дойл 2 – тв филм /2 епизод/п/ (12)

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с. 2, еп.15 06:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм, с. 2 (2017) 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу /най-доброто/ 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп. 80 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал с. 6, еп. 30 16:00 “Страх да обичаш” – сериал, еп. 12 17:00 bTV Новините 17:30 “Домашен арест” – сериал, еп. 19 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с. 13, еп. 79 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп. 74 21:00 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп. 50 22:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с. 2, еп. 1 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Луцифер” – сериал, еп. 8 01:00 “Стрелата” – сериал, еп. 11 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Comedy
05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с. 8, еп. 18, 19 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Домашен арест” – сериал, еп. 21, 22 10:00 “Феноменалният Бърт Уондърстоун” – фентъзи, комедия, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Дон Скардино, в ролите Стив Карел, Люк Ванек, Стив Бушеми, Оливия Уайлд, Джим Кери, Джеймс Гандолфини, Алън Аркин, Дейвид Копърфийлд и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 13:00 “Хотел Елеон” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Дивата Нина” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал 17:00 “Играчи” – сериал, еп. 9, 10 18:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с. 6, еп.6, 7 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 6, еп.11 20:00 “Дивата Нина” – сериал, eп. 33 21:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп. 46 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 10, еп.17, 18 23:00 “Хотел Елеон” – сериал, с. 2, еп.18, 19 00:00 “Феноменалният Бърт Уондърстоун” /п/ – фентъзи, комедия, приключенски (САЩ, 2013) 02:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 03:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Хотел Елеон” – сериал

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” – сериал, с. 3, еп. 9 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп. 12 – 15 08:00 “Последният кораб” – сериал, с. 2, еп.8 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 3, еп. 9 10:00 “Луцифер” – сериал, с. 2, еп.12 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с. 4, еп.5 12:00 “Изчезнали” – сериал, еп. 8 13:00 “Следите на войната” – екшън, трилър (САЩ, 2009), режисьор Джон Картър, в ролите Куба Гудинг мл., Кларънс Уилямс III, Джон Тери, Джаклин ДеСантис, Ланс Редик, Джей Кей Симънс и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с. 2, еп. 9 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 3, еп. 10 17:00 “Изчезнали” – сериал, еп. 9 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с. 4, еп. 6 19:00 “Луцифер” – сериал, с. 2, еп. 13 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Животинско царство” – сериал, с .3, еп.13 (последен) 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Двойна самоличност” – екшън, трилър, криминален (САЩ, 2009), режисьор Денис Димстър, в ролите Вал Килмър, Изабела Мико, Джулиън Уодъм, Христо Шопов, Юлиан Вергов, Валентин Ганев, Рушен Видинлиев, Захари Бахаров и др. 23:45 “Животинско царство” – сериал, с. 3, еп. 13 00:45 “Луцифер” – сериал, с. 2, еп. 13 01:45 “Последният кораб” – сериал, с. 2, еп. 9 02:45 “Стрелата” – сериал, с. 4, еп. 22 03:45 “Бягство от затвора” – сериал, с. 4, еп. 6 04:45 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с. 2, еп.7

Nova TV
05:00 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 /п/ 06:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 14 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 14 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Стоук Сити – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Портсмут – Бирмингам Сити, мач от първи кръг за Карабао къп /п/ 14:00 Футбол: Салфорд Сити – Лийдс Юнайтед, мач от първи кръг за Карабао къп /п/ 16:00 Футбол: Суонси Сити – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Баскетбол: Барселона – Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/ 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 4-и епизод /п/ 20:30 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 1-ви епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Студио “Купа на Лигата”, директно 21:45 Футбол: Мач от втори кръг за Карабао къп, директно 23:40 Студио “Купа на Лигата”, директно 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Социална мрежа” – избрано 08:15 “Парчета от реалността” 09:00 “Интервю” с Наделина Анева 09:45 Телемаркет 10:00 “Всичко коз” – избрано 10:45 “Парчета от реалността” 11:00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 11:30 “Другото лице” 12:00 “Интервю” с Наделина Анева 12:45 Топ Шоп 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Парчета от реалността” 15:30 “Социална мрежа” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” – избрано 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – избрано 18:00 НОВИНИ – централна емисия 18:45 “Парчета от реалността” 19:00 НОВИНИ 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – избрано 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- избрано 00:00 НОВИНИ /п/ 00:20 “Спорт в обектива” /п/ 01:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *