ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 АВГУСТ

bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.22 06:30 “Комиците и приятели” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” /най-доброто/ – токшоу 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.75 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14 еп.180 – 182 17:00 bTV Новините 17:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.36 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.49 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.43 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.2 еп.16 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.14 01:00 “Гранд” – сериал, с.2 еп.16 01:30 “Домашен арест” – сериал, еп.16 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.16

 Nova TV

05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Инга Линдстрьом: Танцувай с мен” – с уч. на Майк Хофман, Тереза Хардър, Катарина Щарк, Зина-Валеска Юнг и др. 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 9 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Транспортер” – сериен филм, сезон 1 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 19 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 5 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

bTV Action

05:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.18 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.17 – 20 08:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.18 09:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.5 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.2 11:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.5 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.11 13:00 “Мъртва точка” – сериал, с.4 еп.5, 6 15:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.1 16:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.6 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.12 18:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.6 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.3 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стрелата” – сериал, с.7 еп.20 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Гаднярът” – комедия, драма (САЩ, Великобритания, 2001), режисьор Бари Сколник, в ролите: Вини Джоунс, Дейвид Кели, Дейвид Хемингс, Ралф Браун и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.20 01:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.6 02:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.3 03:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.12 04:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.6 bTV

Comedy

05:00 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 06:00 “Малкото пони” – анимация, сериал, с.2 еп.13, 14 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Футболен татко” – комедия, спортен, семеен (САЩ, 2005), режисьор Джеси Дилън, в ролите: Уил Феръл, Робърт Дювал, Майк Дитка, Кейт Уолш и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал 15:00 “Преспав” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.10 еп.9, 10 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.66 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.19 20:30 “Преспав” – сериал, еп.17, 18 22:00 “Мис Сладкиш” – сериал, еп.7, 8 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.13, 14 00:00 “Футболен татко” /п/ – комедия, спортен, семеен (САЩ, 2005) 02:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova Sport

10:00 Футбол: Блекбърн Роувърс – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 Футбол: Брентфорд – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Енисей – Жельона гура, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Баскетбол: Жельона гура – УНИКС, мач от ВТБ лига /п/ 20:00 Класика от Висшата лига: Ливърпул – Манчестър Юнайтед (1997-98) /п/ 20:30 Класика от Висшата лига: Арсенал – Уигън Атлетик (2005-06) /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Класика от Висшата лига: Челси – Куинс Парк Рейнджърс (2011-12) /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 35-и епизод 23:00 Футбол: Арсенал – Челси, финал за Купата на футболната асоциация /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

 Kanal 3

07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:20 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Другото лице” 10:45 “Стъпки към успеха” 11:00 НОВИНИ 11:20 “Социална мрежа”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Парчета от реалността” 13:45 Топ шоп 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Другото лице” 17:50 “Бизнес новини” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:50 “Изкуство по време на пандемия” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

 БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Странната бутилка детски тв филм /Сърбия, 2017г./ 06:15 Търсачи на реликви 2 тв филм /п/ 07:00 Сутрешен блок 09:00 Корпорация “Приключения” тв филм /22, последен епизод/п/ 09:45 Как е устроена Вселената 3 документална поредица /п/ 10:30 10 000 крачки 10:40 Парченца сирене документална поредица /п/ 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60 Георги Мамалев /п/ 13:40 Супер камери документална поредица 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Влакът на динозаврите анимационен филм 15:00 Търсачи на реликви 2 тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:45 Парченца сирене документална поредица 17:10 Как е устроена Вселената 4 8-серийна документална поредица /САЩ, 2015г./, режисьор Марк Бридж 18:00 По света и у нас 18:15 Знаете ли, че… 18:30 Спорт ТОТО 19:05 Лампедуза на хоризонта 4-сериен тв филм /Италия, 2012г./, 1 епизод, режисьор Марко Понтекорво, в ролите: Клаудио Амендола, Каролина Крешенти, Марта Гастини, Гаетано Бруно и др. (12) 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /14 епизод/ (12) 22:00 Милиарди 3 12-сериен тв филм /САЩ, 2018г./, 1 епизод, режисьор Колин Бъкси, в ролите: Деймиън Луис, Пол Джамати, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур и др. (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Бялата гвардия 8-сериен тв филм /Русия, 2012г./, 1 епизод, режисьор Сергей Снежкин, в ролите: Константин Хабенский, Ксения Раппапорт, Николай Ефремов, Михаил Пореченков и др. (16) 00:20 БНТ на 60 Георги Мамалев /п/ 01:20 България от край до край 3 /п/ 01:50 Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /14 епизод/ (12) 02:50 Знаете ли, че… /п/ 03:05 Моят плейлист Орлин Горанов /п/ 04:00 Милиарди 3 тв филм /1 епизод/п/ (16) 04:55 Бялата гвардия тв филм /1 епизод/п/ (16)   

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *