ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 АПРИЛ

БНТ
05:10 Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Евровизия 2021 – клипове 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл, тв филм /5 сезон, 4 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Давай, Астробой! анимационен филм 15:30 Кой знае отговора, 10-сериен детски филм /Япония, 2020 г./ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Дружината, тв филм /3 епизод/ (14) 22:55 Евровизия 2021 – клипове 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Домът на вярата: Мисия “Милосърдие”, Търговище /п/ 04:25 Законът на Дойл, тв филм /5 сезон, 4 епизод/п/ (12)

bTV
05:20 “Лице в лице” /п/ 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.2, еп.3 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.24 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.74 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Столичани в повече” – сериал, с.5, еп.3 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.81 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.7 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Гранд” – сериал, с.3, еп.13, 14 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.123 (последен) 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.22

bTV Action
05:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.2 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.10 – 13 08:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.2 09:00 “Библиотекарите” – сериал, с.4 еп.2 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.16 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.5 12:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.12 13:00 “Опасностите на Банкок” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Чехия, Тайланд, 2008), режисьори братя Панг, в ролите Никълъс Кейдж, Чарли Юнг, Шахкрит Ямнарм, Дом Хетракъл и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.3 16:00 “Библиотекарите” – сериал, с.4, еп.3 17:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.13 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.6 19:00 Часът на супергероите (премиера): “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5, еп.1 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Наркос: Мексико” – сериал, с.2, еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Нощни ястреби” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1981), режисьор Брус Малмът, в ролите: Силвестър Сталоун, Рутгер Хауер, Били Дий Уилямс, Линдзи Уагнър, Пърсис Камбата, Найджъл Дейвънпорт и др. 00:00 “Наркос: Мексико” – сериал, с.2, еп.6 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.6 02:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5 еп.1 03:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.13 04:00 “Библиотекарите” – сериал, с.4, еп.3

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 05:30 “По средата” /п/ – сериал 06:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал, еп.1 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 10:00 “Безкраен купон” – комедия (САЩ, 2018), режисьор Бен Фалкон, в ролите: Малиса Маккарти, Мат Уолш, Моли Гордън, Бен Фалкон, Джаки Уийвър, Стивън Рут, Мая Рудолф, Крис Кавалиър и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.5, еп.5, 6 19:00 “По средата” – сериал, с.8, еп.19 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.8, еп.12 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.8, еп.5 22:00 “Хотел Елеон” – сериал, с.2, еп.6, 7 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.5, еп.1, 2 00:00 “Безкраен купон” /п/ – комедия (САЩ, 2018) 02:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 1 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11 21:00 “Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал, сезон 2 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 1 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 2 01:30 “Проповедникът” – сериал, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Авангард Континентална хокейна лига, финал, мач №5 – /п/ 12:00 Баскетбол: Фуенлабрада – Реал Мадрид, Испанска баскетболна лига – /п/ 14:00 Футбол: Ал Насър – Ал Уехдат, Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 16:00 Баскетбол: Морабанк Андора – Барселона, Испанска баскетболна лига /п/ 18:00 Футбол: Борнемут – Брентфорд Чемпиъншип /п/ 20:00 Баскетбол: УНИКС – Локомотив Кубан, ВТБ лига /п/ 21:55 Новини 22:00 Футбол Шампионска лига на Азия (2021) – директно 00:00 Футбол: Уотфорд – Милуол Чемпиъншип /п/ 02:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Бизнесът /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Без резервация 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Ерата на водолея /п/ 11:30 Другото лице /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Ускорение 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Другото лице /п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо /п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *