ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 ДЕКЕМВРИ

БНТ1

05:50Неделно евангелие
06:00Малка нощна приказка тв филм
06:30Невидимият детски тв филм /България, 2019г./
06:45Златната ябълка анимационен филм /България, 2018г./, режисьор Димитър Петров
07:15Пътеки
08:00БНТ на 60 /п/
09:00Денят започва с Георги Любенов
11:00Отблизо
12:00По света и у нас
12:30Арена спорт
13:30Музика, музика
14:00Суперченгетата от Маями игрален филм /Италия, 1985г./, режисьор Бруно Корбучи, в ролите: Терънс Хил, Бъд Спенсър, Джаки Кастелано, Уилям “Бо” Джим и др.
15:40Концерт на група “Щурците” с участието на Наско от Б.Т.Р., Дидо от Д2, Дони, Иван Лечев, Славчо Николов и др.
18:00Домът на вярата Манастир “Рождество Богородично”
18:30Байкър детски тв филм /България, 2020г./
18:45Спорт ТОТО
19:00БНТ на 60
20:00По света и у нас
20:30“Българска киновечер представя: Топло
22:10БГ версия
23:10Един живот игрален филм /копродукция, 2016г./, режисьор Стефан Бризе, в ролите: Жудет Шемла, Жан-Пиер Дарусен, Йолан Моро, Суан Арло, Нина Мьорис и др. (12)
01:10Суперченгетата от Маями игрален филм /п/
02:45БНТ на 60 /п/
03:55Отблизо /п/
04:55Религията днес /п/

bTV

05:00“COOLt” /п./
06:00“Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.14
06:30“Казанова – изкуството на съблазняването” – документален филм, Германия, 2013
07:30“Приятели” – сериал, с.4 еп.23
08:00“Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
11:00“Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели
12:00bTV Новините – обедна емисия
12:30“Фитнес” – сериал, еп.15
13:00“Коледни приключения” – семеен, романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Кристофър Табори, в ролите: Мегън Ори, Андрю Уокър, Ерън Крейвън, Ръкия Бърнард и др.
14:50“Аламинут” – скеч шоу
15:20“Баща за Коледа” – романтичен, драма (тв филм, Канада, САЩ, 2016), режисьор Тери Инграм, в ролите: Ерин Кракоу, Найъл Матър, П. Лин Джонсън, Майкъл Копса и др.
17:00“120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00bTV Новините – централна емисия
19:30bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания
20:00“Бързи и яростни 8” – екшън, трилър (САЩ, Япония, Франция, Канада, 2017), режисьор Ф. Гари Грей, в ролите: Вин Дизел, Джейсън Стейтъм, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Тайрийз Гибсън, Лудакрис, Шарлийз Терон, Скот Истууд, Хелън Мирън, Джордана Брустър, Елса Патаки, Кърт Ръсел, Ева Мендес, Люк Евънс и др.
22:40“Между шамарите” – комедия (САЩ, 2017), режисьор Ричи Кийн, в ролите: Айс Кюб, Чарли Дей, Кристина Хендрикс, Дийн Норис, Джилиан Бел, Трейси Морган, Кумейл Нанджиани и др.
00:30“В ритъма на Коледа” – драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Брайън Робъртс, в ролите: Джанел Уилямс, Тери Елис, Синди Херън, Рона Бенет и др.
02:20“Търси се” /п./
03:20“120 минути” /п./

bTVAction

06:00Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.3 еп.10,11
07:00“Стрелата” – сериал, с.5 еп.17 – 19
09:45“Бързи и яростни 5: Удар в Рио” – екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакрис, Мат Шълц, Сунг Канг, Гал Гадот, Тего Калдерон, Дон Омар, Дуейн Джонсън, Жоаким де Алмейда, Елса Патаки и др.
12:00“Бързи и яростни 6” – екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Джордана Брустър, Мишел Родригес, Тайрийз Гибсън, Сънг Канг, Гал Гадот, Лудакрис, Люк Евънс, Елса Патаки и др.
14:30“Бързи и яростни 7” – екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Джеймс Уан, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакис, Елса Патаки, Джейсън Стейтъм, Джаймън Хаунсу и др.
17:00Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.40
17:30Премиера: “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, 2020 г. еп.6
18:00“Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.25
18:30“Бързи и яростни 8” – екшън, трилър (САЩ, Япония, Франция, Канада, 2017), режисьор Ф. Гари Грей, в ролите: Вин Дизел, Джейсън Стейтъм, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Тайрийз Гибсън, Лудакрис, Шарлийз Терон, Скот Истууд, Хелън Мирън, Джордана Брустър, Елса Патаки, Кърт Ръсел, Ева Мендес, Люк Евънс и др.
21:00bTV Новините
21:45bTV Репортерите
22:00Бандата на екшън: “Истински лъжи” – екшън, комедия, романтичен (САЩ, 1994), режисьор Джеймс Камерън, в ролите: Джейми Лий Къртис, Арнолд Шварценегер, Бил Пакстън, Чарлтън Хестън, Том Арнолд, Тиа Карере и др.
01:00“Трусове 6: Студен ден в ада” – фантастика, екшън (САЩ, ЮАР, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Джей Ансти, Алистър Блек, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др.
02:45“Стрелата” – сериал, с.5 еп.16 – 19

bTV COMEDY

05:00“Гранд” /п./ – сериал
06:00“Гранд” – сериал, с.2 еп.16, 17
07:00“На гости на третата планета” /п./ – сериал
08:00“Мис Сладкиш” – сериал, еп.11, 12
09:00“По-добре късно, отколкото никога” – сериал, с.2 еп.2
10:00“Смотаняци” – комедия, екшън (САЩ, 1991), режисьор Джим Ейбрахамс, в ролите: Чарли Шийн, Кери Елуес, Валерия Голино, Лойд Бриджис, Кевин Дън, Джон Крайър и др.
12:00“Весела Корги Коледа” – романтичен (тв филм, Канада, 2019), режисьор Андрю Саймек, в ролите: Кели Кругър, Кевин Макгари, Дейвид Феър, Ариела Канън и др.
14:00“Приятели” /п./ – сериал
15:00“Мис Сладкиш” /п./ – сериал
15:30“Новите съседи” /п./ – сериал
18:30“Кухня” /п./ – сериал
19:30“Столичани в повече” – сериал
20:30“Смотаняци 2” – комедия, екшън (САЩ, 1993), режисьор Джим Ейбрахамс, в ролите: Чарли Шийн, Валерия Голино, Лойд Бриджис, Мигел Ферер, Роуън Аткинсън, Мартин Шийн и др.
22:30“48 Коледни желания” – семеен, комедия, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьори Марко Дюфимиа и Джъстин Дик, в ролите: Мадлин Лион, Лиъм Макдоналд, Клара Къшнир, Итън Янг, Елизабет Елсуърт и др.
00:30“Мис Сладкиш” /п./ – сериал
01:00“По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал,
02:00“Гранд” /п./ – сериал
03:00“По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал
04:00“Мис Сладкиш” /п./ – сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

05:00“Историята на Кристофър Робин и Мечо Пух”- с уч. на Юън Макгрегър, Хейли Атуел, Марк Гатис, Бронте Кармайкъл и др. /п/
06:30“Иконостас”
07:00“Втори дубъл” – сериал
08:00“Събуди се” – предаване
10:00“Коледа в замъка” (премиера) – с уч. на Мерит Патерсън, Андрю Купър, Британи Бристоу, Никълъс Банкс и др.
12:00Новините на NOVA
12:30“Коледна мелодия” (премиера) – с уч. Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Марая Кери, Кати Наджими и др.
14:10“Коледно видение” (премиера) – с уч. на Елоиз Мъмфорд, Майкъл Стал-Дейви, Кристофър Лойд, Уилям Шатнър и др.
16:00Неделята на NOVA – публицистично токшоу
19:00Новините на NOVA – централна емисия
19:20Темата на NOVA
20:00“Почти истинско семейство” (премиера) – с уч. на Марк Уолбърг, Роуз Бърн, Октавия Спенсър, Марго Мартиндейл, Джули Хагърти и др.
22:20“Запознай се с малките” – с уч. на Робърт Де Ниро, Бен Стилър, Тери Поло, Оуен Уилсън, Джесика Алба Дъстин Хофман, Барбара Стрейзънд, Лора Дърн, Блайт Данър и др.
00:15“Палави мамчета по Коледа” – с уч. на Мила Кунис, Кристен Бел, Катрин Хан, Кристина Апългейт, Кристин Барански, Сюзън Сарандън, Джей Ернандес, Питър Галахър, Джъстин Хартли и др.
02:00“Баща в излишък 2” – с уч. на Марк Уолбърг, Уил Феръл, Мел Гибсън, Линда Карделини, Джон Литгоу, и др. /п/
04:00“Коледна мелодия” – с уч. Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Марая Кери, Кати Наджими и др. /п/

Нова Спорт

09:00Футбол: Нотингам Форест – Бирмингам Сити Чемпиъншип – повторение
11:00Футбол: Уотфорд – Норич Сити Чемпиъншип – повторение
13:00Баскетбол: Ховентут – Бургос Испанска баскетболна лига – директно
14:55Новини
15:00Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение
15:30Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – повторение
16:00Хокей на лед: Витяз – ЦСКА Москва Континентална хокейна лига – директно
18:30Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение
19:00Баскетбол: Химки – Жельона гура ВТБ лига – повторение
21:15Новини
21:30Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21)
22:00Студио “Баскетбол” – директно
22:30Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона Испанска баскетболна лига – директно
00:15Студио “Баскетбол” – директно
00:30Хокей на лед: Витяз – ЦСКА Москва Континентална хокейна лига – повторение
02:30Новини – повторение
02:45Еротичен телепазар
04:45Програмна пауза

КАНАЛ 3

07:00“Парчета от реалността”
07:15“Интервю” с Наделина Анева
08:00“Пулс” с Гергана Добрева – избрано
08:30“Другото лице”
09:00“Офанзива с Любо Огнянов” – избрано
11:45Топ шоп
12:00“Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване
12:30“Икономика и бизнес”- избрано
13:00“Стъпките към успеха”
13:15“Денят на живо” – избрано
14:00“Парчета от реалността”
14:15“Холивуд” – избрано
14:45Телемаркет
15:00“Патарински LIVE” – избрано
16:00“Властелините от страната на огъня” – док.филм на КАНАЛ 3
17:00“Скелетът на демокрацията” 1-ва и 2-ра част
18:00“Холивуд” – избрано
19:00“Другото лице”
19:30“Стъпките към успеха”
19:45“Парчета от реалността”
20:00“Интервю” с Наделина Анева
20:45“Другото лице”
21:15“Скелетът на демокрацията” 3-та и 4-та част – док.филм ма КАНАЛ 3
22:15“Капитал и смърт” – док.филм ма КАНАЛ 3
23:15“Патарински Live”-избрано

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *