ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 ДЕКЕМВРИ

БНТ

05.40Странната бутилка детски тв филм
06.00Ваканцията на Лили тв филм /2 серия/
06.55Лео – императорът на джунглата анимационен филм /Япония, 1997г./, режисьор Йошио Такеучи
08.35″Реми: Без дом“ – игрален филм /копродукция, 2018г./, режисьор Антоан Блосие, в ролите: Даниел Отьои, Малеом Пакен, Виржини Ледоайен, Жонатан Закай и др.
10.20″Дани – летящия шезлонг“ – игрален филм /Австралия, 2003г./, режисьор Джеф Болсмейър, в ролите: Рийс Айфънс, Миранда Ото, Джъстин Кларк, Рийс Мълдун и др.
12.00По света и у нас
12.30″Новорождение“ – концерт за Рождество Христово
13.55″Дори ангелите ядат боб“ – игрален филм /копродукция, 1973г./, режисьор Енцо Барбони, в ролите: Джулиано Джема, Бъд Спенсър, Робърт Мидълтън, Бил Вендърс и др.
15.55″Великолепната петорка 4″ – детски игрален филм /Германия, 2015г./, режисьор Майк Марзук, в ролите: Валерия Айзенбарт, Кирин Йота, Юстус Шлингензипен, Неле-Мари Никел и др.
17.30″Скъперникът“ – игрален филм /Франция, 2016г./, режисьор Фред Кавайе, в ролите: Дани Бун, Лоранс Арне, Ноеми Шмид и др.
19.00Последният печели -забавно-познавателно семейно куиз шоу
20.00По света и у нас
20.30″Пучини“ – игрален филм /Италия, 2008г./, 1 част, режисьор Джорджо Капитани, в ролите: Алесио Бони, Софи фон Кесел, Андреа Джордана, Франческа Кавалин и др.
22.10″Франк Синатра: Главното събитие“ – концерт
23.05″Аржентина“ – игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Карлос Саура, в ролите: Педро Азнар, Хуан Фалу, Мариан Фариас и др.
00.40″Лудо парти“ – игрален филм /п/
02.20″Дани – летящия шезлонг“ – игрален филм /п/
04.00По света и у нас /п от 20:00 часа/
04.20″Пучини“ – игрален филм /1 част/п/

 bTV

05.30″Снежната кралица 3: Огън и лед“ – анимация, семеен, приключенски (Русия, 2016), режисьор Алексей Цицилин
07.00„Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
09.30“Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00bTV Новините – обедна емисия
12.35″Сам вкъщи 3″ – комедия, семеен (САЩ, 1997), режисьор Раджа Госнел, в ролите: Риа Килстед, Хавиленд Морис, Скарлет Йохансон, Мариан Зелдес, Лени фон Долен, Олек Крупа, Алекс Линц и др.
14.40″Bтори шанс за Коледа“ – фентъзи, семеен, драма (САЩ, 2019), режисьор Кристофър Рей, в ролите: Британи Ъндърууд, Тара Рийд, Вивика А. Фокс, Джим О`Хеър и др.
16.20″Елхички 5″ – комедия, семеен (Русия, 2016), режисьори Тимур Бекмамбетов, Вадим Перелман, Индар Джендубаев и др., в ролите: Константин Хабенский, Иван Ургант, Сергей Светлаков, Гоша Куценко, Мария Шукшина и др.
18.00„Стани богат“ – куиз шоу
19.00bTV Новините – централна емисия
20.05″Бързи и яростни 6″ – екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Джордана Брустър, Мишел Родригес, Тайрийз Гибсън, Сънг Канг, Гал Гадот, Лудакрис, Люк Евънс, Елса Патаки и др.
22.30„Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
23.00bTV Новините – късна емисия
23.30„Чък“ – сериал, с.2 еп.5
00.30„Двама мъже и половина“ – сериал, с.10 еп.23
01.00„Като на кино“ – предаване за кино
01.10„Столичани в повече” – сериал, с.3 еп.13
02.20„Преди обед” /п./ – токшоу
04.30„Търговски център“ – сериал, с.15

 bTV Action

06.00Анимационен блок: „Трансформърс: Академия Рескю Ботс“ – сериал, с.2 еп.37 – 44
08.00″Чък“ – сериал, с.5 еп.4
09.00″Опасни улици“ – сериал, с.3 еп.5
10.00″Легендите на утрешния ден“ – сериал, с.4 еп.16
11.00″Направено в България“ /п./ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп.5
11.30″Час пик 2″ – екшън, комедия (САЩ, Хонконг, 2001), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Джеки Чан, Крис Тъкър, Джон Лоун, Чжан Цзъи, Роузлин Санчес, Алън Кинг, Маги Кю и др.
13.15″Час пик 3″ – екшън, комедия (САЩ, Германия, 2007), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Джеки Чан, Крис Тъкър, Макс фон Сидов, Хироюки Санада, Ноеми Леноар, Жюли Депардийо и др.
15.00″Чък“ – сериал, с.5 еп.5
16.00″Опасни улици“ – сериал, с.3 еп.6
17.00″Тредстоун“ – сериал, еп.1
18.00″Бягство от затвора“ – сериал, с.4 еп.23
19.00Часът на супергероите: „Легендите на утрешния ден“ – сериал, с.5 еп.1
20.00Екшън в 8 (премиера): „Спенсър“ – сериал, с.2 еп.15
21.00bTV Новините
22.00Бандата на екшън: „Китайски зодиак“ – екшън, приключенски (Хонконг, Китай, 2012), режисьор Джеки Чан, в ролите: Джеки Чан, Стивън Даз, Оливър Плат, Кени Джи, Кейтлин Дешел и др.
00.00″Спенсър“ – сериал, с.2 еп.15
01.00″Бягство от затвора“ – сериал, с.4 еп.23
02.00″Легендите на утрешния ден“ – сериал, с.5 еп.1
03.00″Тредстоун“ – сериал, еп.1
04.00″Опасни улици“ – сериал, с.3 еп.6
05.00″Чък“ – сериал, с.5 еп.5

 bTV Comedy

06.00″Супермаркет“ – сериал, с.5 еп.17, 18
07.00″Тролчета: Купонът продължава“ – сериал, анимация
07.30Премиера: „Да живее крал Джулиън!“ – сериал, анимация, с.2 еп.24, 25
08.30″Двама мъже и половина“ /п./ – сериал
09.30″Младият Шелдън“ /п./ – сериал
10.00″Фред Клаус“ – фентъзи, комедия, семеен (САЩ, 2007), режисьор Дейвид Добкин, в ролите: Винс Вон, Пол Джиамати, Елизабет Банкс, Джон Майкъл Хигинс, Миранда Ричардсън, Рейчъл Вайс, Кати Бейтс, Лудакрис, Кевин Спейси и др.
12.00″Приятели“ /п./ – сериал
13.00″Двама мъже и половина“ /п./ – сериал
14.00″Съни Бийч“ /п./ – сериал
15.00″Младият Шелдън“ /п./ – сериал
16.00″Гранд“ /п./ – сериал
17.00″Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
17.30″Комиците и приятели“ (2019) – комедийно шоу
18.00″Приятели“ – сериал, с.9 еп.19, 20
19.00″Младият Шелдън“ – сериал, с.2 еп.1, 2
20.00″Денис Белята“ – комедия, семеен (САЩ, 1993), режисьор Ник Касъл, в ролите: Мейсън Гембъл, Уолтър Матау, Джоан Плоурайт, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Пол Уинфийлд и др.
22.00″Съни Бийч“ – сериал, еп.12
23.00″Двама мъже и половина“ – сериал, с.9 еп.6, 7
00.00″Антураж“ – комедия (САЩ, 2015), режисьор Дъг Елин, в ролите: Ейдриън Грение, Кевин Конъли, Джери Ферара, Джереми Пивън, Еманюел Шрики, Деби Мазар, Емили Ратайковски, Били Боб Торнтън, Марк Уолбърг и др. [16+]
02.00″Супермаркет“ /п./ – сериал
03.00″Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
03.30″Комиците и приятели“ (2019) – комедийно шоу
04.00″Приятели“ /п./ – сериал
05.00″Супермаркет“ /п./ – сериал

Nova TV

07.00″Здравей, България“ – сутрешен блок
09.30″На кафе“ – предаване
12.00Новините на NOVA
12.30″Съдбовна Коледа“ (премиера)
14.15″Коледно сияние“ (премиера)
16.00Новините на NOVA
16.10″Пресечна точка“ – публицистично шоу
17.00″Намери ме“ (премиера) – сериен филм
18.00″Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра
19.00Новините на NOVA – централна емисия
20.00″Не си играй с огъня“ (премиера) – с уч. на Джон Легуизиамо, Джон Сина, Джуди Гриър, Кийгън-Майкъл Кей, Тайлър Мейни и др.
22.00″ФБР“ – сериал, сезон 1
23.00Новините на NOVA
23.30″Престъпни намерения“ – сериал, сезон 8
00.30″Пожарникарите от Чикаго“ – сериал, сезон 8
01.30″Специален отряд: Лайпциг“ – сериал
02.30″Сияйна луна“ – сериал
03.30″Намери ме“ – сериал /п/
04.00″Съдбовна Коледа“- с уч. на Лейси Чабърт, Стивън Хузар, Лини Евънс, Леон и др. /п/
05.30″Пожарникарите от Чикаго“ – сериал, сезон 8 /п/
06.20″Пресечна точка“ – публицистично шоу /п/

Nova Sport

10.00Футбол: Пиза – Фрозиноне Серия Б на Италия /п/
12.00Футбол: Барнзли – Стоук Сити Чемпиъншип (2021-22) /п/
14.00Студио „Футбол“ директно
14.30Футбол: Донкастър Роувърс – Съндърланд Лига 1 на Англия директно
16.25Студио „Футбол“ директно
17.00Футбол: Обзор на кръга Втора Бундеслига (2021-22) /п/
17.30″Пета четвърт“ обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22) /п/
18.00Хокей на лед: Торпедо – Спартак Континентална хокейна лига директно
20.30Баскетбол: ЦСКА – Енисей ВТБ лига /п/
22.30Баскетбол: Гран Канария – Мурсия Лига Ендеса директно
00.15Футбол: Донкастър Роувърс – Съндърланд Лига 1 на Англия /п/
02.15Еротичен телепазар

 NovaNews

06.00Темата на NOVA /п/
06.40„Ничия земя” /п/
07.30„Офанзива с Любо Огнянов“ – избрано
08.00„Да хванеш гората“ – док.поредица /п/
08.30„Другото лице” – предаване
09.00„Твоят ден” – сутрешен блок
11.00Новините на NOVA NEWS
11.15„Ничия земя” /п/
12.00Новините на NOVA
12.30„Да хванеш гората“ – док.поредица /п/
13.00Новините на NOVA NEWS
13.25„Твоят ден” – избрано
13.55„Бизнесът” – рубрика
14.00Новините на NOVA NEWS
14.30„Без резервация” – поредица на DW
15.00Новините на NOVA NEWS
15.20„Социална мрежа” – следобеден блок
16.00Новините на NOVA NEWS
16.15„Социална мрежа” – следобеден блок
17.00Новините на NOVA NEWS
17.20„Денят на живо” с Наделина Анева – публицистично предаване
18.00Новините на NOVA NEWS
18.25„Бизнесът” – рубрика
18.30„Твоят ден” – избрано
19.00Новините на NOVA NEWS
19.15„Пресечна точка” – публицистично шоу /п/
20.00Новините на NOVA NEWS
20.20„7 със 7” – специално интервю на Лора Инджова
21.00Новините на NOVA NEWS
21.20„Денят на живо” с Наделина Анева – публицистично предаване /п/
22.00Новините на NOVA NEWS
22.30„Истории от света” – док.поредица на DW
23.00Новините на NOVA
23.30„7 със 7” – специално интервю на Лора Инджова
00.00Новините на NOVA /п/
00.25„Пресечна точка” – публицистично шоу /п/
01.00Новините на NOVA /п/
01.25„Денят на живо” с Наделина Анева – публицистично предаване /п/
02.00Новините на NOVA /п/
02.25„Бизнесът” – рубрика /п/
02.30„Другото лице” – предаване /п/
03.00Новините на NOVA /п/
03.25„Социална мрежа” /п/
04.00Новините на NOVA NEWS /п/
04.15„Социална мрежа” /п/
04.50„Ничия земя” /п/
05.30„Другото лице” – предаване /п/

loading...


Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *