ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 НОЕМВРИ

БНТ
05:15 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Очи в очи с животните Лебедите 14:15 Обзор “УЕФА Лига Европа” 14:45 Малки истории 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Викингите 5 тв филм /9 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Концерт на Гжех Пьотровски, Рут Майер и Теодосий Спасов Джаз фестивал “Жълти павета” 2017 г. 00:45 Светът и ние /п/ 01:00 100% будни /п/ 02:55 Култура.БГ /п/ 03:55 Извън играта /п/ 04:25 Музика, музика /п/ 04:55 Обзор “УЕФА Лига Европа” /п/

bTV
05:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.11 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.15 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.13 15:00 “Търговски център” – сериал, с.15, еп.161, 162 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.5, еп.18 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.100 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.113 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Вътрешна сигурност” – сериал, с.8, еп.9 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.19 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.82

bTV Action
05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.22 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.26 06:30 “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.1 – 3 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.22 09:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.1 10:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.6 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.12 12:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.14 13:00 “Шпиони: За общото благо” – екшън, трилър (Великобритания, 2015), режисьор Барат Налури, в ролите Кит Харингтън, Питър Фърт, Дженифър Ийли, Майкъл Уайлдман, Тапънс Мидълтън, Тим Макинърни и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.1 16:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.2 17:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.15 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.13 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.4, еп.5 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Тредстоун” – сериал, еп.5 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Лудия Макс: Пътят на яростта” – фантастика, екшън, приключенски (Австралия, САЩ, 2015), режисьор Джордж Милър, в ролите Том Харди, Шарлийз Терон, Зоуи Кравиц, Никълъс Хоулт, Роузи Хънтингтън-Уайтли, Райли Киоу, Нейтън Джоунс, Джош Хелман и др. 00:15 “Тредстоун” – сериал, еп.5 01:15 “Бягство от затвора” – сериал, еп.13 02:15 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.5 03:15 “Монк” – сериал, с.5, еп.15 04:15 “Чък” – сериал, с.2, еп.2

bTV Comedy
05:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, с.2, еп.21, 22 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Снежната кралица 3: Огън и лед” – анимация, семеен, приключенски (Русия, 2016), режисьор Алексей Цицилин 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.6, еп.2, 3 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.132 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.96, 97 21:00 “Младият Шелдън” – сериал, с.2, еп.1, 2 22:00 “Кухня” – сериал, с.2, еп.9, 10 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.7, еп.6, 7 00:00 “Бетовен” – комедия, семеен (САЩ, 1992), режисьор Брайън Левант, в ролите Чарлз Гродин, Бони Хънт, Дейн Джоунс, Никол Том, Оливър Плат, Стенли Тучи, Дейвид Духовни, Патриша Хийтън и др. 02:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Кухня” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Истината за случая “Хари Куебърт” – сериен филм /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “All Inclusive” (премиера) – сериен филм, сезон 2, финал 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 23 00:30 “Истината за случая “Хари Куебърт” – сериен филм 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 10 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 04:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: Торпедо – Йокерит, Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Футбол: Ковънтри Сити – Бирмингам Сити Чемпиъншип – повторение 14:00 Баскетбол: Естудиантес – Уникаха, Испанска баскетболна лига – повторение 16:00 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 16:30 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 17:00 Формула 1: Втора тренировка, Голяма награда на Бахрейн – директно 18:30 Купа на Футболната асоциация: Преди кръга предаване за английски футбол (2020-21) 19:00 Футбол: Милуол – Кардиф Сити Чемпиъншип – повторение 21:00 Новини 21:15 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 21:55 Футбол: Транмиър Роувърс – Бракли Таун Купа на Футболната асоциация – директно 00:00 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) – повторение 00:30 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3
07:00 “Денят на живо” /п/ 07:35 “Социална мрежа” /п/ 08:30 “Другото лице” 11:45 Топ Шоп 12:00 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *