Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 ОКТОМВРИ

БНТ
05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Внимание, роботика – анимационен филм /п/ 06:25 Магна аура, изгубеният град 13-сериен – тв филм /България, 2007 г./, 1 серия, режисьор Ирина Попова, в ролите Гюнтер Шос, Васил Василев-Зуека, Николай Урумов и др. 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо с Мира 12:00 По света и у нас 12:40 Домът на вярата 13:10 Библиотеката 14:10 Господин Селфридж 3 – тв филм /2 и 3 епизод/п/ (12) 15:45 Частните музеи в Чехия: Музей на минералите документалена поредица 16:00 По света и у нас 16:15 Където червената папрат расте – игрален филм /САЩ, 2003 г./, режисьори Лаймън Дейтън и Сам Пилсбъри, в ролите Джоузеф Аштън, Дейв Матюс, Рене Фая, Крис Кристоферсън и др. 18:00 По света и у нас 18:30 Нощта на избора студио с водещи Добрина Чешмеджиева и Бойко Василев 00:00 Зенит игрален филм /копродукция, 2015 г./, режисьор Далибор Матанич, в ролите: Тихана Лазович, Горан Маркович, Нивес Иванкович и др.(14) 02:00 Студио “Х”: Две легенди – тв филм, 4, последен епизод /п/(12) 03:30 Какво ще се случи 2 – документалена поредица/п/ 03:55 Пътеки /п/ 04:40 Отблизо с Мира /п/

bTV
05:00 “Cool…T” /п./ 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, анимация, еп.15, 16 07:00 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.19, 20 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 13:00 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Събин Ранков 13:30 “Перфектният ритъм” – комедия, музикален, романтичен (САЩ, 2012), режисьор Джейсън Мур, в ролите Ана Кендрик, Британи Сноу, Ребъл Уилсън, Елизабет Банкс, Алексис Нап, Адам ДеВайн, Кристофър Минц-Плас, Джон Майкъл Хигинс и др. 15:40 bTV Новините – извънредна емисия 16:00 “Местните 2019” – студио местни избори 17:50 Спорт тото 18:00 Студио местни избори 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Студио местни избори 01:00 “Ударен от гръм” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, 2012), режисьор Джон Уайтсел, в ролите Кевин Дюран, Тейлър Грей, Джим Белуши, Робърт Белуши, Брандън Т. Джаксън и др. 02:50 “Перфектният ритъм” /п./ – комедия, музикален, романтичен (САЩ, 2012) 04:40 “Търси се” /п./

bTV Action
00:15 – “Дедпул” – фантастика, екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Тим Милър, в ролите Райън Рейнолдс, Морена Бакарин, Джина Карано, Ти Джей Милър, Ед Скрейн, Рейчъл Шийн, Браяна Хилдебранд и др. [14+] 02:15 “Смъртоносно оръжие” /п./ – сериал, с.2, еп.19, 10 04:15 “Вълната” – екшън, трилър, драма (Норвегия, Швеция, 2015), режисьор Роар Ютаг, в ролите Кристофер Йонер, Ане Даал Торп, Йонас Хоф Офтебро, Фридтьоф Сохем и др. 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.3, еп.4 – 7 08:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.13 – 15 11:00 “Трусът” – екшън, трилър, драма (Норвегия, 2018), режисьор Йон Андреас Андершен, в ролите Кристофер Йонер, Ане Даал Торп, Едит Хогенруд-Санде, Йонас Хоф Офтебро и др. 13:00 “Италианска афера” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Франция, Великобритания, Италия, 2003), режисьор Ф. Гари Грей, в ролите Доналд Съдърланд, Марк Уолбърг, Едуард Нортън, Шарлийз Терон, Джейсън Стей… 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.21, 22 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.31 17:30 “Да Знаеш Как” – предаване за домашния майстор, еп.6 18:00 – “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.20, 21 19:00 – “Бързи и яростни” – екшън, трилър (САЩ, Германия, 2001), режисьор Роб Коен, в ролите Пол Уокър, Вин Дизел, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Ричард Юн, Чад Линдбърг, Джони Стронг, Мат Шулц, Тед Ливай… 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 – Бандата на Екшън: “Дуум” – фантастика, хорър (Великобритания, Чехия, Германия, САЩ, 2005), режисьор Анджей Бартковяк, в ролите Карл Ърбън, Розамунд Пайк, Дуейн Джонсън, Деобиа Опарей, Ричард Брейк, Д..

bTV Comedy
01:00 “Супер екипаж” – сериал 02:00 “Мутра по заместване” – сериал 03:00 “Теория за големия взрив” – сериал 04:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал 05:00 “Мутра по заместване” – сериал 06:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.4, еп.3, 4 07:00 “По средата” – сериал 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.5, еп.23, 24 10:00 “Били Медисън” – комедия (САЩ, 1995), режисьор Тамра Дейвис, в ролите Адам Сандлър, Дарън Макгавин, Бриджит Уилсън, Брадли Уитфорд и др. 12:00 “Страната на чудесата” – комедия (Русия, 2016), режисьор Дмитрий Дяченко, в ролите Елена Яковлева, Фьодор Добронравов, Александр Пал, Олеся Железняк, Сергей Лавигин, Грант Тохатян и др. 14:00 Премиера: “Полицаят от Рубльовка” – сериал, с.2, еп.6 15:00 “Супер екипаж” – сериал 16:00 “Новите съседи” – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “Спри или мама ще стреля” – комедия, екшън, семеен (САЩ, 1992), режисьор Роджър Спотисуд, в ролите: Силвестър Сталоун, Естел Гети, Винг Реймс, Никълъс Садлър, Джон Уесли, Мартин Фереро, Ричард Шиф, Дж… 22:30 “Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал, с.2 еп.6 23:30 “Двама мъже и половина” – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 Студио “Игри на волята: България” 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата 10:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Класика от Висшата лига: Манчестър Сити – Астън Вила (2009-10) /п/ 12:30 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 3-ти епизод /п/ 13:00 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 1-ви епизод /п/ 13:30 Студио “Чемпиъншип”, директно 14:00 Футбол: Суонси Сити – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, директно 15:55 Студио “Чемпиъншип”, директно 16:30 Футбол: Уест Бромич Албиън – Чарлтън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/ 18:30 Баскетбол: Сарагоса – Барселона, мач от испанската баскетболна лига, директно 20:30 Класика от Висшата лига: Ливърпул – Тотнъм Хотспър (1992-93) /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 11-и епизод 21:45 Футбол: Суонси Сити – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 23:45 Баскетбол: Сарагоса – Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/

Kanal 3
01:00 – НОВИНИ /п/ 07:00 – МЕСТНИ ИЗБОРИ 2019 – изборно студио 12:00 – НОВИНИ 12:15 – “Букмейкър” 12:30 – “Икономика и бизнес” /п/ 13:00 – НОВИНИ 13:15 – Документален филм на Канал 3 14:00 – НОВИНИ 14:15 – “Холивуд” /п/ 14:45 – Топ шоп 15:00 – НОВИНИ 15:15 – “Патарински LIVE” /п/ 16:00 – НОВИНИ 16:15 – “Денят на живо” с Наделина Анева /п/ 17:00 – НОВИНИ 17:15 – Документален филм на Канал 3 18:00 – НОВИНИ 18:30 – МЕСТНИ ИЗБОРИ 2019 – изборно студио 19:00 – НОВИНИ 19:15 – МЕСТНИ ИЗБОРИ 2019 – изборно студио 20:00 – НОВИНИ 20:15 – МЕСТНИ ИЗБОРИ 2019 – изборно студио 21:00 – НОВИНИ 21:15 – МЕСТНИ ИЗБОРИ 2019 – изборно студио 22:00 – НОВИНИ 22:15 – МЕСТНИ ИЗБОРИ 2019 – изборно студио 23:00 – НОВИНИ 23:15 – МЕСТНИ ИЗБОРИ 2019 – изборно студио

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *