ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 ОКТОМВРИ

БНТ

05:10 Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 2, 12-сериен тв филм /САЩ, 2014 г./, 1 епизод, режисьор Майкъл Лънсън Джуниър, в ролите Ерин Кракоу, Даниъл Лисинг, Чела Хорсдал, Мартин Къминс и др. 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните: Животинският свят на природен парк “Витоша” 15:20 Влакът на динозаврите 2, анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Геният Пикасо, 10-сериен тв филм /САЩ, 2018 г./, режисьор Кенет Билър, в ролите Антонио Бандерас, Клеманс Поези, Алекс Рич, Саманта Коли и др. 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Домът на вярата Храм “Св. Николай Мирликийски Чудотворец”, Тутракан /п/ 04:25 Когато сърцето зове 2, тв филм /1 епизод/п/

bTV

05:00 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.58 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.18 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2, еп.116 15:30 “Търговски център” – сериал, с.15 еп.109-111 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.77 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.90 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.10 01:00 “Новите съседи” – сериал, еп.50 02:50 “Преди обед” /п/

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.17 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.16 – 19 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.17 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.1 10:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.9 11:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.2 12:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.4 13:00 “Вдъхновение за убийство” – психотрилър, драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Мишел Пулет, в ролите Ванеса Рей, Адам Корсън, Тара Спенсър-Неърн, Тайлър Хайнс и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.18 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.2 17:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.5 18:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6 еп.3 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.3 еп.10 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Ел Чапо” – сериал, с.3, еп.1 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Хелбой ІІ: Златната армия” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др. 00:15 “Ел Чапо” – сериал, с.3, еп.1 01:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.3 02:15 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.10 03:15 “Стоте” – сериал, с.6 еп.5 04:15 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.2

bTV Comedy

05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, с.3, еп.20, 21 (последен) 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал 09:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Хаос вкъщи” – комедия, семеен (САЩ, 2012), режисьор Анди Фикман, в ролите Били Кристъл, Бет Мидлър, Мариса Томей, Том Евърет Скот, Бейлий Мадисън и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 14:30 “Селцето” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.4, еп.4, 5 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.109 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.62 20:30 Премиера: “Селцето” – сериал, еп.5 22:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал, с.2, еп.8 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.5 еп.3, 4 00:00 “Хаос вкъщи” /п/ – комедия, семеен (САЩ, 2012) 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериен филм, сезон 10 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 8 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: СКА – Авангард, Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Естудиантес, Испанска баскетболна лига – повторение 14:00 Футбол: Уотфорд – Борнемут Чемпиъншип – повторение 16:00 Баскетбол: Ховентут – Баскония, Испанска баскетболна лига – повторение 17:55 Новини 18:00 Баскетбол: Зенит – Парма ВТБ лига – повторение 20:00 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор, предаване за български футбол (2020-21) 20:30 Чемпиъншип: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 21:00 Новини 21:15 Карабао къп: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 21:45 Купа на Германия: Обзор, предаване за германски футбол (2020-21) – повторение 22:15 Баскетбол: Мурсия – Барселона Испанска баскетболна лига – директно 00:00 Новини 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Програмна пауза

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – здравно предаване /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Интервю” с Наделина Анева 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” /п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *