Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 СЕПТЕМВРИ

bTV 

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.10 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.21 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6 еп.51 16:00 “Едно голямо семейство” – сериал, еп.9 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13 еп.100 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.95 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Истински истории” – документално риалити 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.18 00:30 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.10 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.18 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

Nova TV 

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 Студио “Игри на волята: България” 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

bTV Action 

05:00 “Неизвестният” – сериал, еп.4 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на Джеки Чан” – сериал, с.5 еп.9 – 12 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.5 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5 еп.10 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.15 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.4 12:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.3 13:00 “Тайни” – трилър (Канада, 2014), режисьор Къртис Крофърд, в ролите: Кейтлин Тарвър, Тамара Дуарте, Ники Ейкокс, Питър Дилън и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.6 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.1 17:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.4 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.5 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3 еп.16 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с.4 еп.21 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Индиана Джоунс: Похитителите на изчезналия кивот” – приключенски, екшън (САЩ, 1981), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Харисън Форд, Карън Алън, Пол Фрийман, Роналд Лейси, Джон Рис-Дейвис, Алфред Молина, Антъни Хигинс и др. 00:15 “Готъм” – сериал, с.4 еп.21 01:15 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.16 02:15 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.6 03:15 “Стоте” – сериал, с.4 еп.4 04:15 “Неизвестният” – сериал, еп.5

bTV Comedy 

05:00 “Онези от партера” /п/ – сериал 05:30 “Майк и Моли” /п/ – сериал 06:00 “Майк и Моли” – сериал, с.5 еп.2, 3 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:00 “Бездомното шоу на Башар Рахал” – токшоу (2015) 10:00 “Феята на зъбките” – фентъзи, семеен, комедия (САЩ, Канада, 2010), режисьор Майкъл Лимбек, в ролите: Дуейн Джонсън, Ашли Джъд, Джули Андрюс, Стивън Мърчант, Райън Шеклър, Сет Макфарлън и др. 12:00 “По средата” /п/ – сериал 13:00 “Гранд” /п/ – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 15:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.56 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.69 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019), еп.41, 42 18:00 “По средата” – сериал, с.7 еп.9, 10 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.8 еп.7 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.20 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.18, 19 23:00 Премиера: “Гранд” – сериал, с.2 еп.1, 2 00:00 “Феята на зъбките” /п/ – фентъзи, семеен, комедия (САЩ, Канада, 2010) 02:00 “Майк и Моли” /п/ – сериал 03:00 “По средата” /п/ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova Sport 

10:00 Футбол: Челси – Гримзби Таун, мач от трети кръг за Карабао къп /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Валенсия – Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Престън Норт Енд – Манчестър Сити, мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Художествена гимнастика:Обзор на деня на Световното първенство в Баку, 5-и ден /п/ 17:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 7-и епизод /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Милтън Кийнс Донс – Ливърпул, мач от трети кръг за Карабао къп /п/ 20:00 Футбол: Манчестър Юнайтед – Рочдейл, мач от трети кръг за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Студио “Баскетбол”, директно 22:30 Баскетбол: Ховентут – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, директно 00:10 Студио “Баскетбол”, директно 00:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

Kanal 3  

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” -/п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

БНТ 

05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Династията Романови документална поредица /3 епизод/ 13:30 От трите страни на Осогово документален филм /България, 2015г./, режисьор Румяна Ангелакова 14:00 Малки истории 15:00 Специализирано предаване за хора с увреден слух 15:15 Сафарито на Скаут детски тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 България от край до край 8 /п/ 17:35 Местни избори 2019: Встъпителни клипове 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Потомци на слънцето тв филм /7 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Концерт на Омар Хаким /САЩ/ Международен джаз фестивал – Банско 2018 00:30 Прекрасен живот игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Алехандро Чомски, в ролите: Джеси Гарсия, Анджела Сарафян, Бай Лин и др. (12) 01:50 Култура.БГ /п/ 02:50 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 03:55 Днес и утре 04:20 Още от деня /п/    

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *