Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:50 Неделно евангелие 06:00 Островът на сините птици – детски тв филм /3 епизод/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Когато рибата изчезне – детски игрален филм /Чехия, 2014 г./, режисьор Ян Прушиновски, в ролите Лукаш Пшиказки, Йеновефа Бокова, Ондржей Ветки и др. 15:35 Пристанищата на света – документален филм /Испания, 2019 г./ 15:50 Марс 2 – тв филм /2 епизод/ 16:40 Концерт на Симфонична рок група “Бендида” 17:10 Ново начало – документален филм /България, 2020 г./, режисьор Николай Василев 18:00 Домът на вярата Храм “Св. Николай Мирликийски – Чудотворец”, Разград 18:30 Роженската твърдина 18:45 Спорт тото 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 “Българска киновечер: Козият рог 22:45 По света и у нас 23:00 БГ версия 23:50 Марс 2 – тв филм /2 епизод/п/ 00:40 Студио Х: По действителен случай игрален филм/п/ 02:20 БНТ на 60 /п/ 03:25 Пристанищата на света – документален филм/п/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Вяра и общество /п/

bTV
00:30 “Колектор” – трилър, драма (Русия, 2016), режисьор Алексей Красовский, в ролите Константин Хабенский, Евгений Стичкин, Ксения Буравская, Полина Агуреева, Кирил Плетньов, Валентина Лукашчук, Александр Тютин и др. 02:20 “Приятели” /п/ – сериал, с.3, еп.20 03:40 “120 минути” /п/ 05:10 “COOLt” /п/ 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3, еп.1 06:30 “Джунглата: Един вълшебен свят” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.3, еп.22 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Събин Ранков, нов сезон 13:00 Премиера: “Летен романс” – романтичен, драма (тв филм, Канада, 2019), режисьор Дейвид Уининг, в ролите Ерин Кракоу, Райън Рейви, Сара Стрейндж, Кевин О`Грейди и др. 14:45 “Аламинут” – скеч шоу 15:15 “Фотографски загадки: Убийство за диамант” – криминален (тв филм, САЩ, 2020), режисьор Рон Оливър, в ролите Алекса ПенаВега, Карлос ПенаВега, Трезо Махоро, Сунита Прасад и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.6 21:30 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 22:30 “Уличен бой” – драма, спортен, екшън (САЩ, 2009), режисьор Дито Монтийл, в ролите Чанинг Тейтъм, Терънс Хауърд, Луи Гузман, Майкъл Ривера, Брайън Уайт и др. 00:40 “Колектор” – трилър, драма (Русия, 2016), режисьор Алексей Красовский, в ролите Константин Хабенский, Евгений Стичкин, Ксения Буравская, Полина Агуреева, Кирил Плетньов, Валентина Лукашчук, Александр Тютин и др. 02:10 “Приятели” /п/ – сериал, с.3, еп.22 02:40 “Джунглата: Един вълшебен свят” – документален филм 04:00 “120 минути” /п/

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.1 – 4 08:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.8 – 10 11:00 “Конг: Островът на черепа” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Джордан Вогт-Робъртс, в ролите Том Хидълстън, Самюъл Джаксън, Бри Ларсън, Джон Райли, Джон Гудман, Кори Хокинс, Джон Ортиз, Тоби Кебъл, Шей Уигъм и др. 13:15 “Как прекарах лятната ваканция” – екшън, криминален (САЩ, 2012), режисьор Ейдриън Гранбърг, в ролите Мел Гибсън, Кевин Хернандес, Даниел Хименес Качо, Питър Стормеър, Хесус Очоа, Дийн Норис, Питър Герети, Скот Коен и др. 15:00 “Изчезнали” – сериал, с.5, еп.8, 9 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.27 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2, еп.13 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2, еп.4 18:30 “Смъртоносно оръжие 4” – екшън, трилър (САЩ, 1998), режисьор Ричард Донър, в ролите Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Рене Русо, Трейси Улф, Джет Ли, Крис Рок, Даниел Гецов и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Сикарио” – криминален, мистъри, драма (САЩ, 2015), режисьор Дени Вилньов, в ролите Емили Блънт, Бенисио Дел Торо, Джош Бролин, Джефри Донован, Раул Трухийо, Джон Бърнтол, Даниел Калюя, Максимилиано Ернандес и др. [16+] 00:30 “Конг: Островът на черепа” /п/ – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2017) 02:45 “Коли на мечтите” /п/ – автомобилна поредица, с.2, еп.4 03:15 “Стрелата” /п/ – сериал, с.2, еп.8 – 10 03:30 “Стрелата” /п/ – сериал, с.2, еп.2 – 4

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, еп.1, 2 07:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2, еп.19, 20 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.13, еп.9, 10 10:00 “Всичко се обърка” – комедия (Франция, 2015), режисьори Никола Бенаму и Филип Лашо, в ролите: Филип Лашо, Алис Давид, Венсан Дьозаня, Тарек Будали, Жюлиан Арути и др. 12:00 “Генерално пълномощно” – комедия, фентъзи (Великобритания, Германия, САЩ, 1994), режисьори Джоуел Коен и Итън Коен, в ролите Тим Робинс, Пол Нюман, Дженифър Джейсън Лий, Чарлз Дърнинг, Джон Махоуни, Бил Кобс, Брус Кембъл и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Гранд” /п/ – сериал, еп.1, 2 16:00 “Преспав” /п/ – сериал 18:30 “Супер екипаж” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” /п/ – сериал, с.2, еп.19, 20 20:30 “Всемогъщият Евън” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, 2007), режисьор Том Шейдиак, в ролите Стив Карел, Морган Фрийман, Лорън Греъм, Джон Гудман, Уонда Сайкс, Джона Хил, Моли Шанън и др. 22:30 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 23:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 00:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 01:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Тимбър и картата на съкровищата” – с уч. на Уилфърд Бримли, Джей Ди Хоп и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 3 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Спасен от любов” – с уч. на Ники Дилоуч, Майкъл Ради, Аманда Айрес, Антъни Трисери и др. 14:15 “Завинаги любов” – с уч. на Аманда Шул, Питър Порт, Анна ван Хуфт, Бритни Уилсън и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Механикът: Възкресение” – с уч. на Джейсън Стейтъм, Джесика Алба, Томи Лий Джоунс, Мишел Йео и др. 22:00 “Автобус 657: Обирът” – с уч. на Робърт Де Ниро, Джефри Дийн Морган, Кейт Босуърт, Дейв Баутиста, Джина Карано и др. 00:00 “Престъпник” – с уч. на Кевин Костнър, Гари Олдман, Томи Лий Джоунс, Райън Рейнолдс, Алис Ийв, Гал Гадот, Джорди Молла и др. 01:50 “Как да разкараш гаджето за 10 дни” – с уч. на Кейт Хъдсън, Матю Макконахи, Шалом Харлоу, Майкъл Мичъл, Адам Голдбърг и др. /п/ 04:00 “Спасен от любов” – с уч. на Ники Дилоуч, Майкъл Ради, Аманда Айрес, Антъни Трисери и др. /п/

Nova Sport
09:00 Футбол: Уикъмб Уондърърс – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 11:00 Футбол: Енко – Супер Спорт, мач от Държавното първенство за жени, директно 13:00 Обзор на кръга на Карабао къп (2020-21), 3-ти кръг /п/ 13:30 Баскетбол: Барселона – Билбао, мач от испанската баскетболна лига, директно 15:30 Обзор на кръга за Купата на Германия (2020-21), 1-ви кръг /п/ 16:00 Хокей на лед: Йокерит – ЦСКА Москва, мач от Континенталната хокейна лига, директно 18:30 Класика от Висшата лига: Уест Хям Юнайтед – Уулвърхямптън Уондърърс (2009-10) /п/ 19:00 Класика от Висшата лига: Евертън – Болтън Уондърърс (2004-05) /п/ 19:30 Баскетбол: Ховентут – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, директно 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2020-21), 3-ти кръг 21:45 Футбол: Дарби Каунти – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип /п/ 23:45 Баскетбол: Барселона – Билбао, мач от испанската баскетболна лига /п/ 01:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Другото лице” 07:25 “Имате думата” с Александър Владимиров – избрано 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на фокус” /п/ 12:30 “Икономика и бизнес” /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” – /п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Беновска пита” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ, централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:45 “Парчета от реалността” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Беновска пита” – /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *