ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Бизнес.БГ /п/ 13:00 В кадър Последните дни /п/ 13:30 Отворени досиета 2: Пастор Христо Куличев. Режимът на БКП срещу християнската вяра документална поредица /България, 2017г./, режисьор Павел Веснаков 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс анимационен филм 14:45 Островът на сините птици тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Джинс /п/ 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Най-дългото знаме 19:10 Людмила Гурченко тв филм /16, последен епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Какво ще се случи 2 документална поредица 21:30 Студио Футбол 22:00 Футбол: Интер – Лудогорец, среща – реванш от турнира на УЕФА “Лига Европа” пряко предаване от стадион “Сан Сиро”/Милано/ 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Людмила Гурченко тв филм /16, последен епизод/п/ 03:10 Туристически маршрути /п/ 03:35 Днес и утре /п/ 04:00 Малки истории /п/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.2 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.22 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.81 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.6 еп.9 17:00 bTV Новините 17:20 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.79 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.36 21:00 Премиера: “Бригада Нов дом” – социален проект, старт на сезон 5 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.5 01:00 “Спасители в планината” /п./ – сериал, с.6 еп.9 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.60

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.21 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.10 – 13 08:00 “Платина” – сериал, с.3 еп.23 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.21 10:00 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.4 11:00 “Монк” – сериал, с.3 еп.16 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.9 13:00 “Нинджа 2: Пътят на отмъщението” – екшън, криминален, трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор Айзък Флорентин, в ролите: Скот Адкинс, Кейн Косуги, Сюн Сугата, Витая Пансрингарм и др. 15:00 “Платина” – сериал, с.3 еп.24 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.22 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.10 18:00 “Монк” – сериал, с.4 еп.1 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.2 еп.5 19:45 Студио “УЕФА Лига Европа” 20:00 Пряко, УЕФА Лига Европа: 22:00 Пряко, УЕФА Лига Европа: 00:00 УЕФА Лига Европа – обзор 00:30 “Ел Чапо” – сериал, с.2 еп.7 01:30 “Изчезнали” – сериал, еп.12 02:30 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.5 03:30 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.10 04:30 “Монк” – сериал, с.4 еп.1

bTV Comedy

05:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.12 еп.9, 10 07:00 “На по-добро място” /п./ – сериал 08:00 “Кухня” /п./ – сериал 09:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 10:00 “Шпионски свалки” – екшън, комедия, романтичен (САЩ, 2012), режисьор Макджи, в ролите: Рийз Уидърспун, Крис Пайн, Том Харди, Тил Швайгер, Абигейл Спенсър, Челси Хандлър, Анджела Басет, Лора Вандервоорт и др. 12:00 “Преспав” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня” /п./ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.54 18:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ – вечерно токшоу 19:00 “На по-добро място” – сериал, с.2 еп.6, 7 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.9 еп.17 22:00 “Кухня” – сериал, с.3 еп.15, 16 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.13, 14 00:00 “Шпионски свалки” /п./ – екшън, комедия, романтичен (САЩ, 2012) 02:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ – вечерно токшоу 04:00 “На по-добро място” /п./ – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 21:00 “Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон 22:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 10 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Футбол: Дарби Каунти – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Айнтрахт Франкфурт – РБ Лайпциг, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/ 14:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – СКА, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 16:00 Футбол: Вердер Бремен – Борусия Дортмунд, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Брентфорд – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 4-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 22-ри епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 9-и епизод 23:00 Футбол: Уигън Атлетик – Милуол, мач от Чемпиъншип /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *