ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Докато мама спи детски тв филм /п/ 06:00 Деца играят вън детски игрален филм /България, 1973г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Димитър Ганев, Николай Данаилов, Огнян Атанасов, Невена Коканова, Грета Ганчева и др. 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 Вечни времена /композиторът Кирил Дончев на 85г./ игрален филм /България, 1974г./, режисьор Асен Шопов, в ролите: Петър Слабаков, Мария Спасунова, Стойчо Мазгалов, Стоян Гъдев и др. 15:30 Книга на книгите анимационен филм /10 епизод/ 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика 17:30 72-те най-сладки животни документална поредица 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 Европейци – истории за успеха 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с БНТ 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:15 Презареждане 23:20 Студио Х: Фамилията игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Пабло Траперо, в ролите: Гилермо Франсела, Петер Лансани, Лили Попович и др.(14) 01:10 Трите красавици игрален филм /п/ (14) 02:50 БНТ на 60 /п/ 04:00 Панорама с Бойко Василев /п/

bTV

05:40 “Комиците и приятели” /п./ 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, с.2, еп.5 06:30 “Как климатът създаде историята” /част I/ – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.5, еп.16 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” – документална поредица 13:00 “Пол” – приключенски, комедия, фантастика (САЩ, Великобритания, 2011), режисьор Грег Мотола, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Джефри Тамбор, Дейвид Кекнър, Джейсън Бейтман, Сигорни Уивър и др. 15:00 “Добрият доктор” – сериал,, еп.5 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Бригада Нов дом” /п./ – социален проект 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Шефове гадняри 2” – комедия (САЩ, 2014), режисьор Шон Андерс, в ролите: Джейсън Бейтман, Джейсън Съдекис, Чарли Дей, Дженифър Анистън, Кевин Спейси, Джейми Фокс, Крис Пайн, Кристоф Валц и др. 22:20 “Логан: Върколакът” – фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Джеймс Манголд, в ролите: Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафни Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, Ричард Грант, Ерик Ла Сал, Елизабет Родригес и др. [14+] 01:00 “Защо точно той?” – комедия (САЩ, 2016), режисьор Джон Хамбърг, в ролите: Брайън Кранстън, Зоуи Дойч, Джеймс Франко, Адам Дивайн, Мегън Мълали, Кигън-Майкъл Кий [16+] 03:10 “Мармалад” /п./

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.3, 4 07:00 “Маркъс” – сериал, с.2, еп.4, 5 08:00 “Гранд” – сериал, с.2, еп.18 – 21 10:00 “По-сърдити старчета” – комедия (САЩ, 1995), режисьор Хауърд Дойч, в ролите: Уолтър Матау, Джак Лемън, София Лорен, Ан-Маргрет, Бърджис Мередит, Дарил Хана, Кевин Полак и др. 12:00 “Бебе Бос” – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2017), режисьор Том Макграт 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 “Гранд” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 18:30 “Кухня: Война за хотел” /п./ – сериал 19:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 20:30 “Ченге и половина: Новобранец” – комедия, екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джонатан Розенбаум, в ролите: Лу Даймънд Филипс, Лулу Уилсън, Джанет Кидър, Майкъл Коулман и др. 22:30 Премиера: “Маркъс” – сериал, с.2, еп.4, 5 23:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 00:30 “Гранд” /п./ – сериал 02:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 03:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 04:00 “Маркъс” /п./ – сериал

bTV Action

05:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.9 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3, еп.15 – 18 08:00 “Стрелата” – сериал, с.7, еп.22, с.8, еп.1, 2 11:00 “Агент и 1/2” – екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Роусън Търбър, в ролите: Кевин Харт, Дуейн Джонсън, Ерън Пол, Ейми Райън, Кумейл Нанджиани и др. 13:15 “Забвение” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Джоузеф Козински, в ролите: Том Круз, Морган Фрийман, Андреа Райзбъръ, Олга Куриленко, Николай Костер-Валдау, Мелиса Лио, Уил Форт, Зоуи Бел и др. 15:30 “Холивудски убийства” – трилър (САЩ, 2019), режисьор Бен Майерсън, в ролите: Ана Хъчисън, Марк Лоусън, Чарлз Хитингър, Шара Конъли и др. 17:30 “Да Знаеш Как” (2020 г.) – предаване за ремонти и обзавеждане,, еп.12 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.24, 25 19:00 “Престъпна война” – екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Престъпна война 2: Ловът” – екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др. 00:00 “Агент и 1/2” /п./ – екшън, комедия (САЩ, 2016 02:00 “На всяка цена” – криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Маккензи, в ролите: Дейл Дики, Бен Фостър, Крис Пайн, Джеф Бриджис, Уилям Стърчи, Бък Тейлър и др. 03:45 “Стрелата” – сериал, с.7, еп.22, с.8, еп.1, 2

Nova TV

06:00 “Мерием” – сериен филм /п/ 07:00 “Нощна смяна” – сериал, сезон 4 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Мадагаскар 2” – анимационен филм 14:45 “Дневниците на принцесата: Кралски бъркотии” – с уч. на Ан Хатауей, Джули Андрюс, Хектор Елизондо, Джон Рис-Дейвис, Крис Пейн, Хедър Матаразо Калъм Блу и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Карибски пирати: Отмъщението на Салазар” – с уч. на Джони Деп, Кийра Найтли, Орландо Блум, Джефри Ръш, Хавиер Бардем, Брентън Туейтс, Кая Скоделарио, Пол Маккартни и др. 22:30 “Дама, поп, асо, шпионин” – с уч. на Гари Олдман, Колин Фърт, Том Харди, Киаран Хиндс, Бенедикт Къмбърбач, Стивън Греъм, Тоби Джоунс, Марк Стронг, Джон Хърт и др. 01:00 “Секс запис” – с уч. на Камерън Диас, Джейсън Сийгъл, Роб Кордри, Ели Кемпър, Роб Лоу, Нат Факсън и др. 02:30 “Целувка край лагерния огън” – с уч. на Даника Маккелър, Пол Грийн, Али Сковбай, Барбара Нивън и др. /п/ 04:20 “Нощна смяна” – сериал, сезон 4 /п/

Nova Sport

08:45 Футбол: Дарби Каунти – Нотингам Форест Чемпиъншип – /п/ 10:45 Студио “Зимни спортове” – директно 11:00 Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2021 Банско Гигантски слалом – директно 12:30 Студио “Зимни спортове” – директно 12:45 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 13:15 Футбол: Челси – Манчестър Юнайтед класика от Висшата лига (1999-00) – /п/ 13:45 Студио “Зимни спортове” – директно 14:00 Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2021 Банско Гигантски слалом – директно 15:30 Студио “Зимни спортове” – директно 15:50 Новини 15:55 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол, Купа на краля (2021) – /п/ 16:25 Студио “Чемпиъншип” – директно 17:00 Футбол: Мидълзбро – Кардиф Сити Чемпиъншип – директно 18:55 Студио “Чемпиъншип” – директно 19:30 Футбол: Борнемут – Уотфорд Чемпиъншип запис 21:45 Баскетбол: Реал Мадрид – Бургос Испанска баскетболна лига – директно 23:30 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE (2021) 00:30 Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2021 Банско Гигантски слалом – /п/ 03:30 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Шоубизнес/п/ 05:25 Денят на живо/п/ 05:50 Пресечна точка/п/ 06:30 Ничия земя /п/ 07:15 Без резервация 07:45 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 12:00 Новините на NOVA 12:30 Патарински LIVE /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Другото лице 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Шоубизнес 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:15 В ерата на водолея /п/ 15:30 Ускорение 16:00 Офанзива с Любо Огнянов 19:00 Новините на NOVA 19:20 Карай направо 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Евромакс 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Парламентът на фокус 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Офанзива с Любо Огнянов/п/ 01:05 Карай направо/п/ 01:25 Парламентът на фокус 01:35 Патарински LIVE /п/ 02:05 Шоубизнес /п/ 02:30 Ничия земя /п/ 03:15 Събуди се/п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *