ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 ЯНУАРИ

БНТ

05:10 Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл, тв филм /2 сезон, 4 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Дивишка не танцува сама, детски тв филм /Чехия, 2015 г./ 15:15 Мън Уа, анимационен филм /6 и 7 епизод/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно, семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 Следите остават 22:00 Нощният управител, тв филм /4 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Събота вечер с БНТ /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Бразди /п/ 04:25 Законът на Дойл, тв филм /2 сезон, 4 епизод/п/ (12)

bTV

05:40 “Домашен арест” – сериал, еп.10 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3, еп.7 06:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп.8 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.24 16:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.13, еп.15 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.12 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.18 21:00 Премиера: “Влад” – сериал, с.2, еп.1 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.3, еп.18 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Записът” – сериал, еп.6 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.60 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:50 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.123

bTV Action

05:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.2 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.5 – 8 08:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.2 09:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.3 10:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.4 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.11 12:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.9 13:00 “Аз съм легенда” – фантастика, трилър (САЩ, 2007), режисьор Франсис Лорънс, в ролите Уил Смит, Сали Ричардсън, Алис Брага, Уилоу Смит, Чарли Тахан, Джеймс Маккоули, Ейприл Грейс и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.3 16:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.4 17:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.10 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.12 19:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.5 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.7, еп.15 21:00 bTV Новините 22:00 Испания, Купа на краля, 1/8-финал: 00:00 “Стоте” – сериал, с.7, еп.15 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.12 02:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.5 03:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.10 04:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.4

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.10, еп.12, 13 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Кухня” /п/ – сериал 10:00 “Мисия Лондон” – комедия (България, Великобритания, Унгария, Македония, Швеция, 2010), режисьор Димитър Митовски, в ролите Юлиан Вергов, Ернестина Шинова, Любомир Нейков, Алън Форд, Томас Арана, Ана Пападопулу, Орлин Горанов, Георги Стайков и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.9, еп.15, 16 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.3 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.41 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.3, еп.10 22:00 “Кухня” – сериал, с.6, еп.15, 16 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.11, еп.7, 8 00:00 “Феята на зъбките 2” – комедия, семеен (САЩ, 2012), режисьор Алекс Зам, в ролите Лари Кабелджията, Дейвид Макей, Ерин Бют, Джон Конън и др. 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 7 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 1 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Ипсуич Таун – Съндърланд, Лига 1 – /п/ 12:00 Футбол: Престън Норт Енд – Рединг, Чемпиъншип – /п/ 14:00 Футбол: Барнзли – Норич Сити, Купа на Футболната асоциация – /п/ 16:00 Футбол: Мидълзбро – Блекбърн Роувърс, Чемпиъншип – /п/ 18:00 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) 18:30 Хокей на лед: Динамо, Москва – ЦСКА Москва, Континентална хокейна лига – директно 21:00 Чемпиъншип: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 21:30 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Фулъм, Висша лига – директно 23:30 Професионална борба: “Първична сила”, предаване на WWE (2021) 00:30 Хокей на лед: Динамо Москва – ЦСКА Москва, Континентална хокейна лига – /п/ 02:30 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Патарински LIVE/п/ 05:45 Пресечна точка/п/ 06:30 Здравей, България 09:10 Парламентът на живо 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Парламентът на живо 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на живо 12:00 Новините на NOVA 12:30 Парламентът на живо 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Парламентът на живо 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Без резервация 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA 22:15 Пресечна точка/п/ 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо/п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Без резервация 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:30 Социална мрежа

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *