ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 27 ЯНУАРИ

БНТ
05:30 Още от деня коментарно предаване /п/ 06:00 История със зайче детски тв филм /Хърватия, 2019г./ 06:15 Сламено сираче детски тв филм /3 серия/ 06:45 Златно сърце 3-сериен детски филм /България, 1983г./, 1 серия, режисьор Мария Василева, в ролите: Александър Андонов, Руди Христозов, Стоянка Мутафова, Досьо Досев и др. 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 Религията днес 15:00 На път: Остров Чеджу, Южна Корея документална поредица 15:30 Библиотеката 16:00 Вина 2 тв филм /3 епизод/п/ 17:00 Говори сега следобеден блок 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Не ме оставяй тв филм /4 епизод/ (12) 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:15 Студио Х: Бандит игрален филм /Канада, 2022г./, режисьор Алън Унгар, в ролите: Джош Дюамел, Елиша Кътбърт, Мел Гибсън и др. 01:20 Не ме оставяй тв филм /4 епизод/п/ (12) 02:15 Библиотеката /п/ 02:45 Бразди /п/ 03:15 Олтарите на България 03:30 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 04:00 Панорама с Бойко Василев /п/

bTV
05:15 „Смърфовете“ – анимационен сериал, с.1, еп.32 05:30 „Круд“ – анимационен сериал, с.2, еп.25 06:30 „Смърфовете“ – анимационен сериал, с.1, еп.33, 34 07:00 „Двама мъже и половина“ – сериал, с.1, еп.21 02:50 „Двама мъже и половина“ – сериал /п./ 03:20 „Животът по действителен случай“ – токшоу с водеща Александра Сърчаджиева /п./ 05:10 „Круд“ – анимационен сериал, с.2, еп.25, 26 06:00 „Бригада Нов дом“ – социален проект с водеща Мария Силвестър /п./ 07:30 „Тази събота и неделя“ – уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов 11:00 „Вкусът на България“ – кулинарно предаване с водеща Мария Жекова 11:30 „Светът на здравето“ – здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 ПРЕМИЕРА: „Разходка с Грейс“ – романтичен (САЩ, 2019 г.), режисьор: Ник Келис, в ролите: Ашли Братчър, Дейвид Лий Смит, Стивън Болдуин, Макс Шулав, Чейс Милър, Синди Пикет, Самир Пател, Никол Дамбро и др. 15:00 „Пътят“ – документална поредица за Златните момичета на България 16:00 „Търси се…“ – токшоу с водещи Меги и Нели 17:00 „Животът по действителен случай“ – токшоу с водеща Александра Сърчаджиева 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 МЕГА ХИТ: „Танго и Кеш“ – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989 г.), режисьор: Андрей Кончаловски, в ролите: Силвестър Сталоун, Кърт Ръсел, Тери Хачър, Джак Палънс, Бинг Ръсел, Марк Алаймо, Брайън Джеймс и др. 22:20 МЕГА ХИТ: „Анон“ – криминален, мистерия, фантастика (САЩ, Великобритания, Германия, 2018 г.), режисьор: Андрю Никъл, в ролите: Клайв Оуен, Аманда Сейфрид, Колм Фиори, Марк О‘Брайън, Соня Уолгър, Идо Голдбърг и др. 00:30 „Аполо 11“ – документален, исторически (САЩ, 2019 г.), режисьор: Тод Дъглас Милър 02:20 „Вкусът на България“ – кулинарно предаване с водеща Мария Жекова /п./ 03:00 „Животът по действителен случай“ – токшоу с водеща Александра Сърчаджиева /п./ 04:40 „Смърфовете“ – анимационен сериал, с.1, еп.33, 34

bTV Action
05:15 „Орелът: Криминална одисея“ – сериал /п./ 06:00 „Трансформърс: Академия Рескю Ботс“ – анимационен сериал /п./ 07:00 „Трансформърс: Академия Рескю Ботс“ – анимационен сериал, с.2, еп.15-18 08:00 „Убийството“ – сериал, с.2, еп.5, 6 10:30 „Невероятната планета Земя“ – документална поредица /п./ 11:00 „В окото на бурята“ – трилър, екшън (САЩ, 2014 г.), режисьор: Стивън Куейл, в ролите: Ричард Армитидж, Сара Уейн Калис, Мат Уолш, Макс Дийкън, Нейтън Крес, Алиша Дебнъм-Кери и др. 12:45 „Реплики“ – фантастика, екшън, драма (САЩ, Великобритания, Китай, Пуерто Рико, 2018 г.), режисьор: Джефри Начманоф, в ролите: Киану Рийвс, Алис Ив, Томас Мидълдич, Джон Ортиз, Емили Ейлин Линд и др. 15:00 „Стани богат“ – телевизионна игра с водещ Михаил Билалов /п./ 17:00 Премиера: „Невероятната планета Земя“ – документална поредица, с.3, еп.3 17:30 „Направено в България“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „В дивата пустош с Беър Грилс“ – приключенско риалити, с.4, еп.3 19:00 „Тунинг“ – автомобилно шоу, еп.21, 22 20:00 „Емпайър Стейт“ – криминален, трилър (САЩ, 2013 г.), режисьор: Дито Монтиел, в ролите: Лиъм Хемсуърт, Майкъл Ангарано, Дуейн Джонсън, Ема Робъртс и др. 22:00 Бандата на Екшън: „Американски убиец“ – екшън, трилър (САЩ, 2017 г.), режисьор: Майкъл Куеста, в ролите: Майкъл Кийтън, Шива Негар, Дейвид Сушей, Скот Адкинс, Тейлър Кич, Сана Лейтън, Дилън О’Брайън, Навид Негахбан и др. [14+] 00:15 „Перфектното оръжие“ – екшън, трилър, фантастика (САЩ, Швеция, 2016 г.), режисьор: Титус Паар, в ролите: Стивън Сегал, Ричард Тайсън, Саша Джаксън, Върнън Уелс, Сабина Мах, Ейдриън Локет и др. [14+] 02:00 „Майка на всяка цена“ – трилър (САЩ, 2022 г.), режисьор: Тамар Халпърн, в ролите: Сара Фишър, Кристи Тейт, Бриана Коен, Райън Франсис, Лорън Съмърс, Ейва Торес, Грейс Монти и др. 03:30 „Невероятната планета Земя“ – документална поредица /п./ 04:00 „В дивата пустош с Беър Грилс“ – приключенско риалити /п./

bTV Comedy
05:00 „Безкрайна фиеста“ – сериал /п./ 06:00 „Безкрайна фиеста“ – сериал, с.1, еп.52, 53 07:30 „Съни Бийч“ – сериал 08:30 „По средата“ – сериал, с.2, еп.13-15 10:00 „Гости от миналото: Революцията“ – комедия, фентъзи, приключенски (Франция, 2016 г.), режисьор: Жан-Мари Поаре, в ролите: Жан Рено, Мари-Ан Шазел, Силви Тестю, Карин Виар, Франк Дюбоск, Кристиан Клавие, Алекс Луц и др. 12:00 „Кой да знае?“ – куиз шоу с водещ Александър Кадиев /п./ 14:00 „Приятели“ – сериал /п./ 15:00 „Двама мъже и половина“ – сериал /п./ 17:00 „Новите съседи“ – сериал /п./ 20:30 „Хотел Белград“ – комедия, романтичен (Русия, 2020 г.), режисьор: Константин Статский, в ролите: Милош Бикович, Диана Пожарская, Борис Дергачев, Александра Кузенкина, Любомир Бандович, Барбара Таталович, Миодраг Радонич и др. 22:30 „Съни Бийч“ – сериал, с.2, еп.13 23:30 „По средата“ – сериал /п./ 01:00 „Гранд“ – сериал /п./ 02:00 „Безкрайна фиеста“ – сериал /п./ 03:30 „Съни Бийч“ – сериал /п./ 04:15 „По средата“ – сериал /п./

Nova TV
05:30 „Не ме оставяй“ – сериен филм /п/ 06:30 „Кобра 11: Обади се!“ – сериал, сезон 18 07:30 „Събуди се“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Как да разбера“ – с уч. на Рийз Уидърспун, Пол Ръд, Оуен Уилсън и др. 15:00 „Шаферът“ – с уч. на Патрик Демпси, Мишел Монахан, Кевин Маккид и др. 17:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 „Безпощадно“ – с уч. на Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Били Боб Торнтън и др. 22:00 „Трансформърс: Последният рицар“ – с уч. на Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дюамел и др. 01:00 „Лейър Кейк“ – с уч. на Даниел Крейг, Сиена Милър, Майкъл Гамбон и др. 02:50 „Шаферът“ – с уч. на Патрик Демпси, Мишел Монахан, Кевин Маккид и др. /п/ 04:40 „Любов между редовете“ – с уч. на Леа Рени, Кристофър Търнър, Шерилин Уилсън и др. /п/

Nova Sport
14:30 Мач 2 Футбол: ФА Къп 2023/2024 директно 16:25 Студио „ФА Къп“ директно 17:00 Мач 4 Футбол: ФА Къп 2023/2024 директно 18:55 Студио „ФА Къп“ директно 19:30 Мач 6 Футбол: ФА Къп 2023/2024 директно 08:00 Бристъл Сити – Нотингам Форест Футбол: ФА Къп 2023/2024 /n/ 10:00 Шефилд Уензди – Ковънтри Сити Футбол: ФА Къп 2023/2024 /n/ 12:00 Хановер – Нюрнберг Футбол: Втора Бундеслига 2023/2024 /n/ 14:00 Ханза Рощок – Елверсберг Футбол: Втора Бундеслига 2023/2024 директно 16:00 Студио „Бундеслига“ директно 16:30 Щутгарт – Рб Лайпциг Футбол: Бундеслига 2023/2024 директно 18:25 Студио „Бундеслига“ директно 19:00 Тенерифе – Мурсия Баскетбол: Лига Ендеса 2023/2024 директно 20:55 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол 2023/2024 /n/ 21:30 Фортуна Дюселдорф – Санкт Паули Футбол: Втора Бундеслига 2023/2024 директно 23:30 Лийдс Юнайтед – Плимут Аргайл Футбол: ФА Къп 2023/2024 запис 01:30 Австралия – Узбекистан Футбол: Купа на Азия 2023 /n/ 03:30 Еротичен Телепазар

NovaNews
05:10 „Другото лице“ – предаване /п/ 05:35 „Другото лице“ – предаване /п/ 05:30 „Социална мрежа“ – /п/ 06:00 „Денят на живо“ – публицистично предаване /п/ 06:30 „Ничия земя“ -предаване /п/ 07:30 „Събуди се“ – предаване 11:00 „Пулс“ – здравно предаване 11:30 „Да хванеш гората“ – документална поредица на Галя Щърбева /п/ 12:00 Новините на NOVA 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 „Бизнесът“ – рубрика 13:30 „Евромакс“ – предаване 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 „РеВизия“ – икономическо предаване /п/ 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:30 „Челюсти“ с Диана Найденова – /п/ 16:00 „Офанзива с Любо Огнянов“ – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 „Ничия земя“ – предаване /п/ 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:45 Темата на NOVA /п/ 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:30 Документален филм 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:20 „Офанзива с Любо Огнянов“ – публицистично токшоу /п/ 01:30 „Ничия земя“ – предаване /п/ 02:20 „Събуди се“ – предаване /п/

loading...


Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *