ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 АВГУСТ

БНТ
05:25 България от край до край 8 /п/ 05:55 Телепазарен прозорец 06:10 Търсачи на реликви 3 – тв филм /8 епизод/п/ 07:00 Сутрешен блок 08:30 По света и у нас 08:45 История.bg, 100 години без Яне Сандански /п/ 09:45 Семейство Даръл 3 – тв филм
/4 епизод/п/ 10:35 Капри – тв филм /51 епизод/п/ 11:30 Япония днес /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Константин Философ – тв филм /6, последна серия/ 13:20 Бързо, лесно, вкусно /п/ 13:50 Малки истории /п/ 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Здравей, бабо – детски игрален филм /България, 1991 г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите Елена Стефанова, Асен Миланов, Елена Райнова, Люба Алексиева и др. 15:25 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:25 Капри – тв филм /52 епизод/ 17:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 България от край до край 8 18:50 Япония днес 19:00 Търсачи на реликви 3 – тв филм /9 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас 20:30 Спортни новини 20:45 Семейство Даръл 3 – тв филм /5 епизод/ 21:35 Геният Пикасо – тв филм /4 епизод/ 22:30 Какво ще се случи – документална поредица 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 2 – тв филм /3 епизод/ (12) 00:15 История.bg, 100 години без Яне Сандански /п/ 01:15 Библиотеката /п/ 02:15 Геният Пикасо – тв филм /4 епизод/п/ 03:15 Какво ще се случи – документална поредица /п/ 03:40 Туристически маршрути 04:10 Изкуството на 21 век 04:40 Законът на Дойл 2 – тв филм /3 епизод/п/(12)

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с. 2, еп. 16 06:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм, с. 2 (2017) 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу /най-доброто/ 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с. 2, еп. 1 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 6, еп. 31 16:00 “Страх да обичаш” – сериал, с. 2, еп. 1 17:00 bTV Новините 17:30 “Домашен арест” – сериал, еп. 20 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с. 13, еп. 80 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп. 75 21:00 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп. 51 22:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с. 2, еп. 2 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Луцифер” – сериал, еп. 9 01:00 “Стрелата” – сериал, еп. 12 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Comedy
05:00 “Приятели” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с. 8, еп. 20, 21 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Играчи” – сериал, еп. 9, 10 10:00 “Новаци” – комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор Майк Милс, в ролите Кристофър Плъмър, Юън Макгрегър, Мелани Лоран, Горан Вишнич и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 13:00 “Хотел Елеон” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Дивата Нина” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019), еп. 23, 24 18:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с. 6, еп. 8, 9 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 6, еп. 12 20:00 “Дивата Нина” – сериал, eп. 34 21:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп. 47 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 10, еп. 19, 20 23:00 “Хотел Елеон” – сериал, с. 2 еп. 20, 21 00:00 “Новаци” /п/ – комедия, романтичен (САЩ, 2010) 02:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 03:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Хотел Елеон” – сериал

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” – сериал, с. 3, еп. 10 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп. 14 – 17 08:00 “Последният кораб” – сериал, с. 2, еп. 9 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 3, еп. 10 10:00 “Луцифер” – сериал, с. 2, еп. 13 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с. 4, еп. 6 12:00 “Изчезнали” – сериал, еп. 9 13:00 “Двойна самоличност” – екшън, трилър, криминален (САЩ, 2009), режисьор Денис Димстър, в ролите Вал Килмър, Изабела Мико, Джулиън Уодъм, Христо Шопов, Юлиан Вергов, Валентин Ганев, Рушен Видинлиев, Захари Бахаров и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с. 2, еп. 10 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 3, еп. 11 17:00 “Изчезнали” – сериал, еп. 10 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с. 4, еп. 7 19:00 “Луцифер” – сериал, с. 2, еп. 14 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с. 4, еп.1 21:00 bTV Новините 21:30 Студио “Шампионска лига” 22:00 Пряко, Шампионска лига (плейоф): Аякс – АПОЕЛ 00:00 Студио “Шампионска лига” 00:30 Шампионска лига – обзор 01:15 Шампионска лига (плейоф, запис): Славия Прага – ЧФР Клуж 02:45 “Готъм” – сериал, с. 4, еп. 1 03:45 “Последният кораб” – сериал, с. 2, еп. 10 04:30 “Бягство от затвора” – сериал, с. 4, еп.7

Nova TV
05:00 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 /п/ 06:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 14 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 14 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 14 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Нюпорт Каунти – Уест Хям Юнайтед, мач от втори кръг за Карабао къп /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Естудиантес – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Мач от втори кръг за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Дарби Каунти – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Баскетбол: Естудиантес – Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/ 20:00 Футбол: Стоук Сити – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Баскония – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Социална мрежа” – избрано 08:15 “Парчета от реалността” 09:00 “Интервю” с Наделина Анева 09:45 Телемаркет 10:00 “Всичко коз” – избрано 10:45 “Парчета от реалността” 11:00 “Офанзива с Любо Огнянов”-избрано 11:30 “Другото лице” 12:00 “Интервю” с Наделина Анева 12:45 Топ Шоп 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – избрано 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Парчета от реалността” 15:30 “Социална мрежа” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” – избрано 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – избрано 18:00 НОВИНИ – централна емисия 18:45 “Парчета от реалността” 19:00 НОВИНИ 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – избрано 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- избрано 00:00 НОВИНИ /п/ 00:20 “Спорт в обектива” /п/ 01:00 07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *