ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 АВГУСТ

bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.23 06:30 “Комиците и приятели” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” /най-доброто/ – токшоу 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.76 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14 еп.183 – 185 17:00 bTV Новините 17:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.37 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.50 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.44 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.2 еп.17 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.15 01:00 “Гранд” – сериал, с.2 еп.17 01:30 “Домашен арест” – сериал, еп.17 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.17

Nova TV

05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Инга Линдстрьом: Готварска книга на любовта” – с уч. на Анна Хаусбург, Кристиан Мартин Шефер, Мария Бахман и др. 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 9 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Транспортер” – сериен филм, сезон 1 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 19 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 5 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 04:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

bTV Action

05:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.1 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.19 – 22 08:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.1 09:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.6 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.3 11:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.6 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.12 13:00 “Мъртва точка” – сериал, с.4 еп.7, 8 15:00 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.2 16:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.7 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.13 18:00 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.7 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.4 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стрелата” – сериал, с.7 еп.21 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Сан Андреас” – екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Брад Пейтън, в ролите: Дуейн Джонсън, Кайли Миноуг, Карла Гуджино, Арчи Панджаби, Колтън Хейнс, Алекс Рийзи, Морган Грифин, Алекзандра Дадарио, Мат Джералд и др. 00:15 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.21 01:15 “Последният кораб” – сериал, с.3 еп.7 02:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3 еп.4 03:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.13 04:15 “Готъм” – сериал, с.4 еп.7

bTV Comedy

05:00 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 06:00 “Малкото пони” – анимация, сериал, с.2 еп.15, 16 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Господин бавачка” – комедия, семеен, екшън (САЩ, 1993), режисьор Майкъл Готлиб, в ролите: Хълк Хоган, Шърман Хемсли, Афа Аноуа`и, Робърт Горман, Питър Кент, Остин Пендълтън и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал 15:00 “Преспав” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.10 еп.11, 12 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.67 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.20 20:30 “Преспав” – сериал, еп.19, 20 22:00 “Мис Сладкиш” – сериал, еп.9, 10 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.15, 16 00:00 “Господин бавачка” /п/ – комедия, семеен, екшън (САЩ, 1993 02:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

 Nova Sport

10:00 Футбол: Рединг – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 Футбол: Стоук Сити – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Химки – Енисей, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Баскетбол: Зенит – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/ 20:00 Футбол: Дарби Каунти – Чарлтън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Милуол – Лутън Таун, мач от Чемпиъншип /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

 Kanal 3

07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:20 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Другото лице” 10:45 “Стъпки към успеха” 11:00 НОВИНИ 11:20 “Социална мрежа”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Парчета от реалността” 13:45 Топ шоп 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Другото лице” 17:50 “Бизнес новини” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:50 “Изкуство по време на пандемия” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Работилница за играчки детски тв филм /Тайван, 2017г./ 06:15 Търсачи на реликви 2 тв филм /п/ 07:00 Сутрешен блок 09:00 Лампедуза на хоризонта тв филм /1 епизод/п/ (12) 09:50 Как е устроена Вселената 4 документална поредица /п/ 10:35 10 000 крачки 10:45 Парченца сирене документална поредица /п/ 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60 Мариус Куркински и Белослава /п/ 13:40 Супер камери документална поредица 14:15 Шарената панда детски тв филм /Китай, 2019г./ 14:30 Влакът на динозаврите анимационен филм 15:00 Търсачи на реликви 2 тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:45 Парченца сирене документална поредица 17:15 Как е устроена Вселената 4 документална поредица 18:00 По света и у нас 18:20 Културни адреси: София, Европа документална поредица 18:40 Какво ще се случи? 2 документална поредица 19:05 Лампедуза на хоризонта тв филм /2 епизод/ (12) 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /15 епизод/ (12) 22:00 Милиарди 3 тв филм /2 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Свободно падане игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Малек Аккад, в ролите: Д. Б. Суийни, Сара Бътлър, Малкълм Макдауъл и др. (14) 01:00 БНТ на 60 Мариус Куркински и Белослава /п/ 01:55 България от край до край 4 /п/ 02:30 Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /15 епизод/п/ (12) 03:15 Какво ще се случи? 2 документална поредица 03:40 Културни адреси: София, Европа документална поредица /п/ 04:05 Милиарди 3 тв филм /2 епизод/п/ (16)

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *