ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 АВГУСТ

БНТ
05:05 Съкровище в двореца – тв филм /38 епизод/п/ 06:05 Телепазарен прозорец 06:20 Съкровище в двореца – тв филм /39 епизод/п/ 07:20 Диноотряд “Кунг фу” – анимационен филм /21 и 22 епизод/ 08:05 Сестри – тв филм /6 епизод/п/ 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:10 Мъже без мустаци – тв филм /2 серия/ 10:10 Семеен бизнес – тв филм /20 епизод/ 10:35 Константин Философ – тв филм /6, последна серия/ 11:25 Дойче веле: Шифт 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Пътуващо лятно кино с БНТ 12:40 Спасителен отряд “Калифорния” – тв филм /15 епизод/ 13:25 Светът на Япония: Дегустатори на суши 13:30 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/ 14:00 Туристически маршрути 14:30 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм 14:45 Сид – дете на науката – анимационен филм 15:10 Сребристият жребец – анимационен филм 15:35 Бакстър – тв филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Сестри – тв филм /7 епизод/ 17:15 Моменти от Ишикава 17:30 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” – кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Капитан Петко войвода – тв филм /6 серия/ 19:35 Животни по пижами – анимационен филм 19:50 Лека нощ, деца! Заливът на съкровищата 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Съкровище в двореца – тв филм /40 и 41 епизод/ 22:50 По света и у нас – информационна емисия 23:10 Рилингтън плейс – 3-сериен тв филм /Великобритания, 2016 г./, 1 епизод, режисьор Крейг Вивейрос, в ролите Тим Рот, Саманта Мортън, Нико Миралегро и др.(14) 00:05 Детективи от “Серангун Роуд” – тв филм /6 епизод/(14) 01:00 Здравето отблизо /най-доброто/ 02:10 Спасителен отряд “Калифорния” – тв филм /15 епизод/п/ 02:55 Рилингтън плейс – тв филм /1 епизод/п/(14) 03:55 Дойче веле: Шифт /п/ 04:10 Детективи от “Серангун Роуд” – тв филм /6 епизод/п/(14)

bTV
05:30 “Комиците и приятели”/п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс ” – анимация 06:30 “Приятели” – сериал, с.4, еп.22 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов на инат” – сериал, с.1, еп. 1 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.3, еп. 3 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.1, еп. 75 17:00 bTV Новините 17:30 “Комиците и приятели”/п/ – комедийно шоу 18:00 “Опасни улици” – сериал, с.12, еп. 27 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Семейни тайни” – сериал, с. 1, еп.22 21:30 “Всичко може да се случи” – сериал, с.2, еп.15 22:30 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп.12 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Загадките на Лора”- сериал, с.2, еп.16 01:00 “Друговремец” – сериал, с.1, еп.12 02:00 bTV Новините 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, с.11, еп. 42

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.19 06:00 “Кунг фу панда – легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Готъм” – сериал, еп.10 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп. 19 10:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп.7 11:00 “Монк” – сериал, с.3, еп. 14 12:00 “Извън играта” – сериал, с.7, еп.1 13:00 “Амнезия: Кой съм аз?” – екшън, приключенски, драма (Китай, 2015), режисьор Уинкси Сонг, актьори Оушън Ванг, Ксингтонг Йао, Кен Ло и др. 15:00 “Готъм” – сериал, еп.11 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп. 20 17:00 “Извън играта” – сериал, с.7, еп.2 18:00 “Монк” – сериал, с.3, еп.15 19:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп.8 20:00 “Кости” – сериал , с.11, еп. 7 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Айрънклад” – екшън, приключенски (Великобритания, САЩ, Германия, 2011), режисьор Джонатан Инглиш, актьори Джеймс Пюърфой, Брайън Кокс, Кейт Мара, Пол Джиамати, Джейсън Флеминг и др. 00:15 “Кости” – сериал , с.11, еп. 7 01:15 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп.8 02:15 “Последователите” – сериал, с.3, еп.11 03:15 “Извън играта” – сериал, с.7, еп.2 04:15 “Монк” – сериал, с.3, еп.15

bTV Comedy
05:00 “Шегаджии” – сериал 06:00 “Шегаджии” – сериал, с.4 07:00 “Любимци” – сериал 08:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 09:30 “Домашен арест” – сериал, с.1 10:00 “Безкрайният годеж” – комедия, романтичен (САЩ, Япония, 2012), режисьор Никълъс Столър, актьори Джейсън Сийгъл, Емили Блънт, Алисън Бри, Крис Прат, Дакота Джонсън и др. 12:00 “Моите мили съседи” – сериал 14:00 “Бруклин 99” – сериал 15:00 “Двама мъже и половина” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Моите мили съседи” – сериал 19:30 “Гражданинът” – сериал, с.1 20:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4 22:00 “Бруклин 99” – сериал, с.1 23:00 Премиера: “Любимци” – сериал, с.1 00:00 “Безкрайният годеж” – комедия, романтичен (САЩ, Япония, 2012), режисьор Никълъс Столър, актьори Джейсън Сийгъл, Емили Блънт, Алисън Бри, Крис Прат, Дакота Джонсън и др. 02:00 “Онези от партера” – сериал 03:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 04:00 “Любимци” – сериал

Nova TV
05:00 “Специален отряд” – сериен филм /п/ 06:00 “Касъл” – сериен филм, 8 сезон /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Убийства в Мидсъмър” (премиера) – сериен филм, сезон 19 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Подли камериерки” – сериен филм, 3 сезон 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Скорпион” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Специален отряд” (премиера) – сериен филм 23:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 2 00:30 “Касъл” – сериен филм, 8 сезон 01:30 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Подли камериерки” – сериен филм, 3 сезон /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Монпелие – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Пари Сен Жермен – Анже, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Лил – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Бордо – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 4-и епизод, повторение 18:30 Обзор на кръга на Карабао къп (2018-19), 1-ви епизод, повторение 19:00 Футбол: Лион – Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Студио “Купа на Лигата”, директно 21:45 Футбол: Мач от втори кръг за Карабао къп, директно 23:40 Студио “Купа на Лигата”, директно 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT (п) 07:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT (п) 17:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 18:00 “Историята оживява” (п) 18:30 “Епизод” (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 21:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT (п) 22:30 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 23:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Шоуто на играчите” – вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
05:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:00 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всеки следобед”- избрано 08:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 09:00 “Денят на живо”/п/ 10:00 “Спорт в обектива” /п/ 11:00 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 “Лято с българската музика” 12:45 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 13:15 “Патарински Live”- избрано 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед”-избрано 17:00 НОВИНИ 17:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 “Патарински Live”- избрано 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:00 “Патарински Live”- избрано 00:00 НОВИНИ/п/ 00:30 “Спорт в обектива”/п/ 01:30-07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *