ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 АПРИЛ

БНТ
05:10 Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Евровизия 2021 – клипове 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл, тв филм /5 сезон, 5 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Давай, Астробой! анимационен филм 15:30 Кой знае отговора, детски филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 В кадър 22:00 Дружината, тв филм /4 епизод/ (14) 22:55 Евровизия 2021 – клипове 23:00 По света и у нас 23:30 Събота вечер с БНТ /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Бразди /п/ 04:25 Законът на Дойл, тв филм /5 сезон, 5 епизод/п/ (12)

bTV
05:20 “Лице в лице” /п/ 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.2, еп.4 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.25 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.75 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Столичани в повече” – сериал, с.5 еп.4 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.82 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.7 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Гранд” – сериал, с.3, еп.15, 16 01:00 “Островът на Пиетро” – сериал, с.2, еп.9 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.23

bTV Action
05:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.3 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.12 – 15 08:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.3 09:00 “Библиотекарите” – сериал, с.4, еп.3 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5, еп.1 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.6 12:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.13 13:00 “Нощни ястреби” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1981), режисьор Брус Малмът, в ролите: Силвестър Сталоун, Рутгер Хауер, Били Дий Уилямс, Линдзи Уагнър, Пърсис Камбата, Найджъл Дейвънпорт и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.4 16:00 “Библиотекарите” – сериал, с.4, еп.4 17:00 “Супергърл” – сериал, с.5 еп.14 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.7 19:00 Часът на супергероите (премиера): “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5, еп.2 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Наркос: Мексико” – сериал, с.2, еп.7 21:00 bTV Новините 21:30 Студио “Шампионска лига” 22:00 Пряко, УЕФА Шампионска лига, полуфинал: ПСЖ – Манчестър Сити 00:00 Студио “Шампионска лига” 00:30 “Наркос: Мексико” – сериал, с.2, еп.7 01:30 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп.7 02:30 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5, еп.2 03:30 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.14 04:30 “Библиотекарите” – сериал, с.4, еп.4

bTV Comedy
05:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п/ – сериал 06:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал, еп.2 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 10:00 “Историята на Пепеляшка: Ако обувката пасва” – семеен, музикален, фентъзи (САЩ, 2016), режисьор Мишел Джонстън, в ролите София Карсън, Дженифър Тили, Томас Лоу, Ейми Луиз Уилсън, Джазара Джазлин и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.5, еп.7, 8 19:00 “По средата” – сериал, с.8, еп.20 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.8, еп.13 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.8, еп.6 22:00 “Хотел Елеон” – сериал, с.2, еп.8, 9 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.5, еп.3, 4 00:00 “Историята на Пепеляшка: Ако обувката пасва” /п/ – семеен, музикален, фентъзи (САЩ, 2016) 02:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 1/п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11 21:00 “Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал, сезон 2 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 1 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 2 01:30 “Проповедникът” – сериал, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Ал Шорта – Ал Духаил Шампионска лига на Азия (2021) /п/ 12:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Авангард Континентална хокейна лига, финал, мач №5 /п/ 14:00 Футбол, Шампионска лига на Азия (2021) /п/ 16:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – Нижни Новгород, ВТБ лига /п/ 18:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 19:00 Хокей на лед: Авангард – ЦСКА Москва, Континентална хокейна лига, финал, мач №6 – директно 21:25 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) 21:55 Новини 22:00 Професионална борба: “Първична сила” предаване на WWE (2021) 23:00 Шампионска лига на Азия: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) 23:30 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) /п/ 00:00 Хокей на лед: Авангард – ЦСКА Москва, Континентална хокейна лига, финал, мач №6 /п/ 02:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Бизнесът /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:10 Парламентът на живо 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Парламентът на живо 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на живо 12:00 Новините на NOVA 12:30 Парламентът на живо 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Парламентът на живо 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка /п/ 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка /п/ 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE /п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Офанзива с Любо Огненов /п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо /п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *