ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:00 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 06:00 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:20 Тор и легендата за Валхала анимационен филм /копродукция, 2012 г./, режисьор Оскар Йохансон 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Как стигнахме дотук 12-серийна документална поредица /САЩ, 2015г./ 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев 15:00 Един час назад игрален филм /САЩ, 2017 г./, режисьор Брайан Броуг, в ролите: Емили Роуз, Бари Уотсън, Каси Елиът, Скот Кристофър и др. 16:30 Цирков фестивал Монте Карло 17:00 Вечната музика 17:30 Умно село /Не/възможни портрети: Умно село на 20 18:30 Извън играта 19:00 Стани богат тв игра 20:00 По света и у нас 20:20 Спортни новини 20:30 Господин Селфридж 4 тв филм /6 и 7 епизод/ (12) 22:10 По света и у нас 22:25 Умни хора игрален филм /САЩ, 2008 г./, режисьор Ноам Мъро, в ролите: Денис Куейд, Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Елън Пейдж, Аштън Холмс, Дейвид Денман и др. 00:00 Борис Джулиано – един полицай в Палермо 2-сериен игрален филм /Италия, 2016 г./, 1 част, режисьор Рики Тоняци, в ролите: Адриано Джанини, Никол Гримаудо, Еторе Баси и др. (12) 01:50 Тайните на войната документална поредица /8 епизод/ /п/ 02:45 Майки и дъщери игрален филм /п/ 04:30 Бразди /п/

bTV
05:30 “НепознатиТЕ” /п./ 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, анимация, еп.23, 24 07:00 “Домашен арест” – сериал, с.4 еп.5, 6 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица на Георги Тошев 13:00 “Завръщане в бъдещето III” – фантастика, комедия (САЩ, 1990), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Елизабет Шу, Мери Стийнбъргън и др. 15:30 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 17:30 “Новините на годината” 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Да кажа или да не кажа”” – комедия (САЩ, 2011), режисьор Рон Хауърд, в ролите: Стивън Долдри, в ролите: Винс Вон, Кевин Джеймс, Уинона Райдър, Дженифър Конъли, Чанинг Тейтъм, Куин Латифа и др. 22:10 “Така е на 40” – семеен, романтичен, комедия (САЩ, 2012), режисьор Джъд Апатоу, в ролите: Лесли Ман, Пол Ръд, Мегън Фокс, Джон Литгоу, Мелиса Маккарти, Лина Дънам и др. 00:50 “Да пожертваш пешка” – биографичен, спортен, драма (САЩ, Канада, 2014), режисьор: Едуард Зуик, в ролите: Тоби Магуайър, Лив Шрайбър, Питър Сарсгард, Майкъл Стулбарг, Едуард Зиновиев, Лили Рейб, Робин Уайгърт и др. 03:00 “Домашен арест” /п./ – сериал 03:30 “Мармалад” /п./

bTV Action
05:15 “Смелите” – сериал, еп.9 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.11 – 14 08:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.13, 14 10:00 “Непобедимите 3” – екшън, трилър, приключенски (САЩ, Франция, 2014), режисьор Патрик Хюз, в ролите: Силвестър Сталоун, Джейсън Стейтъм, Харисън Форд, Антонио Бандерас, Арнолд Шварценегер, Мел Гибсън, Уесли Снайпс, Долф Лундгрен и др. 12:15 “Мумията се завръща” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2001), режисьор Стивън Съмърс, в ролите: Брендън Фрейзър, Рейчъл Вайс, Джон Хана, Арнолд Вослу, Патрисия Веласкес, Дуейн Джонсън, Адеуале Акиной-Агбадже и др. 14:45 “БСП – Бесни Страшни Пенсии 2” – комедия, екшън, криминален (САЩ, Франция, Канада, 2013), режисьор Дийн Парисот, в ролите: Брус Уилис, Хелън Мирън, Джон Малкович, Мери-Луис Паркър, Антъни Хопкинс, Катрин Зита-Джоунс, Нийл Макдона и др. 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.39 17:30 “Да Знаеш Как” /п./ – предаване за домашния майстор, еп.4 18:00 “Супер коли” – спортна автомобилна поредица, с.6 еп.5, 6 19:00 “Агент и 1/2” – екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Роусън Търбър, в ролите: Кевин Харт, Дуейн Джонсън, Ерън Пол, Ейми Райън, Кумейл Нанджиани и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Саботаж” – екшън, криминален (САЩ, 2014), режисьор Дейвид Ейър, в ролите: Арнолд Шварценегер, Сам Уърдингтън, Терънс Хауърд, Джо Манганело, Джош Холоуей, Мартин Донован и др. [16+] 00:15 “Утеха” – криминален, психотрилър (САЩ, 2015), режисьор Афонсо Поярт, в ролите: Антъни Хопкинс, Джефри Дийн Морган, Аби Корниш, Колин Фарел, Зандър Бъркли, Шарън Лорънс, Рей Хернандес и др. [16+] 02:15 “Монк” /п./ – сериал, с.8 еп.13, 14 04:15 “Маги” – хорър, драма, трилър (САЩ, Швейцария, 2015), режисьор Хенри Хобсън, в ролите: Арнолд Шварценегер, Абигейл Бреслин, Джоули Ричардсън, Дъглас Грифин, Рейчъл Гроувс, Джоди Мур, Ейдън Флауърс, Ейми Брасет и др. [14+]

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.7 еп.15, 16 07:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.12 еп.3, 4 08:00 “Откраднатата принцеса” – анимация, приключенски, комедия (Украйна, 2018), режисьор Олег Маламуж 10:00 “Шрек завинаги” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2010), режисьор Майк Мичъл 12:00 “Тролчета” – анимация, детски, приключенски (САЩ, 2016), режисьори Майк Мичъл и Уолт Дорн 14:00 “Женени до Коледа” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Лиша Клустън, в ролите: Джес Макалън, Ейприл Боулби, Джеймс Екхаус и др. 16:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “Коледата на Денис Белята” – фентъзи, комедия, семеен (Канада, САЩ, 2007), режисьор Рон Оливър, в ролите: Максуел Котън, Робърт Уагнър, Луиз Флечър, Айзък Дърнфорд и др. 22:30 “Бруклин 99” – сериал, еп.13, 14 23:30 “Отново е Коледа” – семеен, комедия (САЩ, 2016), режисьор Кристи Романо, в ролите: Шон Райън Фокс, Армани Джаксън, Кристи Романо и др. 01:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “Бруклин 99” /п./ – сериал 04:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал

Nova TV
07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “102 далматинци” – с уч. на Глен Клоуз, Жерар Депардийо, Тим Макинърни, Йоан Гръфъд, Алис Евънс и др. 14:50 “Патрик” (премиера) – с уч. на Том Бенет, Ед Скрейн, Дженифър Саундърс, Емили Атак, Ейдриан Скарбороу, Бети Едмъндсън и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Осем герои” – с уч. на Пол Уокър, Джерард Плънкет, Брус Грийнууд, Джейсън Бигс и др. 22:30 “Сахара” – с уч. на Матю Макконъхи, Стив Зан, Пенелопе Круз, Ламбърт Уилсън, Делрой Линдо, Уилям Мейси и др. 01:00 “Мандела: Дългият път към свободата” – с уч. на Идрис Елба, Наоми Харис, Тери Фето и др. 04:40 “Патрик” – с уч. на Том Бенет, Ед Скрейн, Дженифър Саундърс, Емили Атак, Ейдриан Скарбороу, Бети Едмъндсън и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Хокей на лед: Сибир – СКА, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 14:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 19-и епизод /п/ 14:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 14-и епизод /п/ 15:00 Баскетбол: Цмоки – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига, директно 17:00 Футбол: Рединг – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 19:00 Баскетбол: Жельона гура – Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига, директно 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Студио “Баскетбол”, директно 21:30 Баскетбол: Сарагоса – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, директно 23:15 Студио “Баскетбол”, директно 23:30 Професионална борба: “Разбиване”, 52-ри епизод 00:30 Футбол: Брентфорд – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 02:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:45 Еротичен телепазар 04:45 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров -/п/ 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” /п/ 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Другото лице” /п/ 10:00 “Бизнес обзор 2019” 10:45 Топ Шоп 11:00 “Резултатът” 11:30 “Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Резултатът” 13:45 Топ Шоп 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Стъпките към успеха ” 16:00 НОВИНИ 16:15 “Скелетът на демокрацията” 1-ва и 2-ра част – док. филм на Канал 3 17:45 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *